What's new

CAMP EUROPA

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
Amúgy meg, ha Széklet kér egy takarítást, két növényes poszt között nyugodtan folytathatja a küldetését, bármi is legyen az. Nem hiszem, hogy zavarna bárkit itt és újra offtopik lenne a napló. Bár látva, ez Őt zavarja a legkevésbé, szereti az offtopik mémeket.
persze, csak egy szavába kerül és megtisztíccsük ettől a zhüllő nyugati fertőző propagandától a tábort!



és meglepő hírekkel tértek vissza, kevesen ugyan...

401.jpg
 

Solon

Well-known member
Nagy beszólogatós ember létére elég könnyen sértődik ezek szerint. Dehát ez már csak ilyen. Ebből a mostani fingszeleteléséből egész pontosan mit profitált egyébként ?
Nemtom, én ezt itt hagyom. Ez volt több hónapja, nem ma. Nem szoktam megsértődni, ma is vagyok. Ezekszerint a fideszes félkegyelműek igen... Kár volt ezt erőltetni, a fingreszelést...

Egy dolognak örülök, a legfontosabbnak, a buzi lipcsik megszopták! A rezsiharc ellen lázadoztak, de mindenki olcsón kapja a mannát! Lipcsik, elbuktatok, a zorbán a köldökéből is orosz gázt izzad! NEM LESZ GÁZ ÁR EMELÉS!!!! Rohadt gyurcsány!
 

f2obsession

Active member
Én is épp gondoltam rá az új "rezsicsökkentés reform" kapcsán, hogy "kicsit" fel fog menni a fű ára is most. Legalábbis nem hiszem, hogy sokan férnek bele az új kvótába, akik lámpa alatt termesztenek.... Ha jól matekoztam, nagyjából 300W átlag fogyasztás fér bele a kvótába (úgy értve, hogy ha pl egyetlen 300W-os fogyasztó menne éjjel-nappal, és semmi más, az még pont megfelelne az úgynevezett "átlagfogyasztásnak"). Oké, ebből ki is jön egy kis/közepes kert, dehát a háztartásban még általában van hűtőszekrény, bojler, és akkor olyan luxusokról, hogy tévé, számítógép, hovatovább klíma, még nem beszéltünk. Mindezt szinte közvetlenül azután, hogy ki tudja hány milliárdból folyt a csapból is a megvédjük a rezsicsökkentést, meg a nem fizethetik a magyarok a háború árát. Ezzel szinte 1 napon a 650ezres emelés a minisztereknek, meg ugye Viktorunk béremelése sem volt még olyan rég...

Lehet naív vagyok, de szerintem a MTV székház ostrom babazsúr volt ahhoz képest, ami ebből lesz, mikor megjönnek az első "reformált" rezsiszámlák mindenkinek. Vagy ami talán még naívabb feltételezés részemről: Talán olyan "provokáció" ez is, mint a netadó volt, és visszalépnek (legalább valamennyire) majd mutatván, hogy "lám a kormány hallgat a népre"? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ezt, ebben a formában keresztül vigyék.
 

Attachments

  • reform.jpg
    reform.jpg
    340 KB · Views: 90

bat939

Active member
A gázt még csak-csak ellopom, de az áranyot hogyan kee? Menni kell továbbképzésre a bennszülöttekhez,vagy solonhoz.
 

f2obsession

Active member
Csak a biztonság kedvéért: remélem világos, hogy ezt nem inspirációnak szántam (nem gyengén ön- és közveszélyes a módszer)
Bár az egy üde színfolt, hogy megszakítót azé' raktak....
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Többet kell gerillázni majd bár bízom benne valaki leváltja aztá eltűnik a porondról ez a pár bohóc.
Ha 300w jáccol amire rájön a többi apróság még kifizethető de majd szeptemberben meglátjuk max felgyújtja a nép az országházat
 

Latest posts

Latest posts

Top