What's new

Baraca refugiatilor

CarpatinZ

Member
Da vad,ATI ramas la stadiul de baraca, Putea sa fie Vila cpc sau cpc casa cum in ziceati voi..:)))dar na e mai bine la baraca decat la cort cum a fost la inceput :D
 

gganjaabwoy

Active member
Explo asta a uitat sa mai faca upgrade la baraca... Apoi se mira de ce pleaca lumea. Pai daca nu mai au loc omeni... doar locul refugiatiilor era punct de atractie pe icmag sectiunea ro.. Hahahahaha
 
L

lumion

Ba, da ce bine ca am inceput munca si nu prea mai am timp de caterinca, si mai usor cu curu scos afara, ca stiu un urs pe aici care babardeste cu maciuca data prin nisip,si nu cred ca este tocmai fun.:laughing:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ba, da ce bine ca am inceput munca si nu prea mai am timp de caterinca, si mai usor cu curu scos afara, ca stiu un urs pe aici care babardeste cu maciuca data prin nisip,si nu cred ca este tocmai fun.:laughing:

nici nu vreau sa stiu cum ai aflat de urs, omule! :laughing: :tiphat: :laughing:
 
L

lumion

nici nu vreau sa stiu cum ai aflat de urs, omule! :laughing: :tiphat: :laughing:

eee foarte veche asta ...eram cu multa lume intr-o drumetie spre piatra craiului....moama si ma trecea o cacare sora cu moartea. Si mai aveam o ora de mers pana la cabana ...mersesem 3...cu urcat nasol era si zapada ici colo. Si in mers am zarit un panou pe care ne avertizau ca sunt ursi prin zona si sa avem grija cu resturile de mancare....am trecut de panou ...m-am uitat in spate si ghici unchiule ce am vazut !? Exact textul de mai sus ...si mi-a trecut si cacarea si am si ras juma de ora pentru ca eram in spatele turmei si ma dadeam singur cu frana de mana pe acolo :laughing:
 
Last edited:

Vasili

Member
Zaitev la microfon !

Ce mai faceti baieti ? ba imi e dor cand aveam morcovul in cur ! ehehe ce vremuri ! :)

ce faci ganjo...totul bine maestre?
 
L

lumion

Ba da morcovi cu nisip ? Ne povestește cineva ? @Zaitev te pun eu repede la curent cu ce se întâmplă pe aici si ce facem! Vorbim prea mult și creștem prea puțin ca sa întreținem asta, adică discuția! În rest toate bune:tiphat:
 

Vasili

Member
sunt cu mutarea in spania ... aleluia ! Vedem dupa ce se va intampla, dar am impresia ca o sa fie granios ! :watchplant:---> :canabis: ----> :smoke: --->:greenstars: = :pimp3:
 

legalizeRO

Active member
Salutari tuturor refugiatilor, minus o persoana care se simte.

Salut Vasile, Ganja, Cruzito, itsmehigh, Barangatatal, cincila (esti de pe CPC dar nu mai stiu ce nik aveai, dar nici nu ma intereseaza ;) ) HerbalistBihor muzicantu' si altii pe care-i uit.

Nu in ultimul rand vreau sa salut 2 useri dragi mie, nenea Iancu, pe care l-am rugat sa mai dea in semn de viata intre 2 seminte, dar paranoia e mare, ceea ce e bine,
si lovepotion, care se stie. ;)

Pentru cine se intreaba, am pierdut hardul cu tot cu parole si alea alea, m-am supi pe life si am ramas incognito pana acum. Pentru ceilalti, puteti dormi linistiti, nu sunt de la militie, dar comportativa ca si cum as fi ;) .
 
Top