What's new

Andjih - WhiteWidow Auto - Marshydro FC4800

tejföl

Active member
Egy dakota közmondás szerint oda kell szúrni ahol fáj :D De amúgy most csak szerintem faszság ez az egész, úgy ahogy van? Légcsere nuku, ózon amiről kb mindenhol leírják, hogy nem tesz jót a növiknek meg kb semminek, plusz a hit, hogy majd 30 fok a boxban nem meleg... Ja, egy 600as hps alatt lehetne rosszabb is, azt aláírom... xDDD
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ez egy bevált módszer a terpének legyilkolására viszont itt nem csak a magas hőmérséklettel támadunk hanem deres felől az O-zone együttesel is a pusztító hatás érdekében
 

Andjih

Member

tejföl

Próbálkoztam már hangtompítással, de erre a pár hétre már fölösleges. Sokszor szellőztetek, ha nem segít akkor ez van, sajnos jobb lehetőségeim jelenleg nincsenek. Ózon után jártam, azt mondják, hogy ami káros az a 0.05ppm 24órán kersztül. Na most az Én ózongenerátorom 5w-os, és 6óránként 10 percet megy. Az ózonnak van egy jellegzetes szaga, na a sátorból se jön ki teljesen az a szag, szóval a koncentráció nem valami magas lehet. Meg nem mindig használom, napi 1-2 talán. Egyébként meg hatásos dolog. Régóta hhasználom. Tapasztalatom nem azt mondja, hogy káros a növényekre ilyen használat mellett. Meg szerintem rám se káros.
Pijlyócás emberrel beszéltem, aztán aszondja nem ér rá, ne is keressem, oldjam meg, mondom jó...
 

Uzsidoboz

Well-known member
Én elfogadom a válaszod , abban egyet értek veled hogy geci büdös a ózon legalább gombád nem lessz :D
 

tejföl

Active member
Ha már érzed a szagát, akkor ott van koncentráció. Tele a net tanulmányokkal, szántóföldi növények és a talajmenti ózon kapcsolata. Ezek nem igazán támasztják alá a tapasztalataidat. Igazából a te dolgod hogy kertészkedsz, legalább nagy elvárásaid nincsenek :D
 
Top