What's new

45x53x90 Mimosa x Orange punch

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Pai inseamna ca ai dat prea mult grow. Dar micro iti trebuia in continuare, si probabil si grow, dar mai redus. Mai mult conteaza ce are fiecare in el, ca dupa nume suna bine da nu is intotdeauna completi aceati nutrienti.
 

babygrower1

Well-known member
spațiu a devenit o problema, imediat îmi ajunge la becuri mai e distanță de 10-15cm și văd arsuri la frunzele mici
dacă nu se oprește creșterea trebuie sa fac alt box mai mare

sau super trosc
 

DcSantos

Active member
spațiu a devenit o problema, imediat îmi ajunge la becuri mai e distanță de 10-15cm și văd arsuri la frunzele mici
dacă nu se oprește creșterea trebuie sa fac alt box mai mare

sau super trosc
Poti se te apuci sa faci alt box mai mare! Baga o poza sa vedem cu totii!:joint:
 

babygrower1

Well-known member
am deja un dulap 90x53x180 da nu l fac azi ca mi lene sa l scot din pod, am dat comanda de câteva ventilatoare de pc și am schimbat la 11:30 ore de lumina in speranța ca nu va mai creste și sa dea odată flocii :)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Apai la inceput de flower e lungirea cea mai mare, o sa mai se lungeasca. Dar ce inaltime ai de au crescut asa repede si nu mai e loc??
 

babygrower1

Well-known member
io am vro 1.85 da as fii vrut sa fiu mai mic
🤣🤣
am băgat ruleta sa fiu mai precis de la cel mai înalt top pana la becuri e 18cm
îmi mănâncă mult placa osb + duliile + becurile
 

Attachments

  • FA62D746-262F-41E8-80D3-AA326AF5FD88.jpeg
    FA62D746-262F-41E8-80D3-AA326AF5FD88.jpeg
    1.1 MB · Views: 65

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
... acest grow e pentru clone in special ca n as vrea sa dau 100 de euro pe 10 semințe

după ce termin de luat clone probabil o sa i dau 12/12 ...
Io nu mai inteleg nimik ... :biggrin:
La inceput ziceai ca iei puzderie de clone si acu' n-ai loc de buruiana c-a crescut prea mare.
Ai inceput cursa cu jaloane si-acu' gonesti de-a dreptu' prin ele si te sperii ca s-apropie prea repede finish-u'. :LOL:
Glumesc, desigur. Is doar curios ce te-a facut sa te razgandesti. Si nu tre' sa ne spui neaparat. :tiphat:
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
... acest grow e pentru clone in special ca n as vrea sa dau 100 de euro pe 10 semințe

după ce termin de luat clone probabil o sa i dau 12/12 ...
Io nu mai inteleg nimik ... :biggrin:
La inceput ziceai ca iei puzderie de clone si acu' n-ai loc de buruiana c-a crescut prea mare.
Ai inceput cursa cu jaloane si-acu' gonesti de-a dreptu' prin ele si te sperii ca s-apropie prea repede finish-u'. :LOL:
Glumesc, desigur. Is doar curios ce te-a facut sa te razgandesti. Si nu tre' sa ne spui neaparat. :tiphat:
 

babygrower1

Well-known member
Io nu mai inteleg nimik ... :biggrin:
La inceput ziceai ca iei puzderie de clone si acu' n-ai loc de buruiana c-a crescut prea mare.
Ai inceput cursa cu jaloane si-acu' gonesti de-a dreptu' prin ele si te sperii ca s-apropie prea repede finish-u'. :LOL:
Glumesc, desigur. Is doar curios ce te-a facut sa te razgandesti. Si nu tre' sa ne spui neaparat. :tiphat:
am vrut sa iau clone ca nu prea aveam semințe, da am făcut rost de destule și nu mai avea rost sa iau clone, am luat doar 3 una a jumulito pisica pe Jumatate :))
și ultimu motiv eeee
vr sa vad și io cum e iarba indoor dacă sa mă axez pe indoor sau sa rămân la outu cel de toate zilele
 

Latest posts

Latest posts

Top