What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Nekem izben mind illatban a coloradok sokkal jobban tetszenek, de azert ez a mazar se rossz :) egyelore csak ezt a kettot tudom osszehasonlitani :D
Hatasban mindegyik indikas, ellehet aludni :D
 

iwantmorebuds

Active member
Jaja, igy van bar ennek volt egy kis citrus vagy vmi gyumolcs illata a viragzas kozepen aztan bedurvult ilyen allat fuszagga :D volt h nyitva volt a szekreny meg az ablak eloszor aztan jottem haza a haztol jopar meterre ereztem a buzt akkor ujra kellett gondolnom :D
Kinntre biztos jo mert eleg sok monstert lattam de a szagat azt sztem messzirol is :D
Aztan nekem a vegere elment a szag, marmint mar a novemyen is elgyengult, majd talan az erleles visszahoz valamit :)
 

Medicropper117

Active member
Leirhatod hogy milyen a füst. Kaparós, fűszeres, édes stb stb
Azonnal hazabasz a harmadik slukknál vagy csak a cigi utan az 5. percnél. Ilyen egy smokeriport. Nem azt kérte dícsérd halálba:)
 

GK_420

Active member
Leirhatod hogy milyen a füst. Kaparós, fűszeres, édes stb stb
Azonnal hazabasz a harmadik slukknál vagy csak a cigi utan az 5. percnél. Ilyen egy smokeriport. Nem azt kérte dícsérd halálba:)
Majd én megírom függetlenbe róla a napokban. Bár szerintem megbánja ezt gubacs ha olyan lesz mint az előszüretelt. :D Bár az a mazar 27 nappal ezelőtti crop volt...na de majd megírom lehet én dícsérem agyon. :woohoo::laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
Majd én megírom függetlenbe róla a napokban. Bár szerintem megbánja ezt gubacs ha olyan lesz mint az előszüretelt. :D Bár az a mazar 27 nappal ezelőtti crop volt...na de majd megírom lehet én dícsérem agyon. :woohoo::laughing:

Mondtam nekem a Colorado jobban bejon, azt meg ugyse fogom elhinni h nem tepsz be :moon: Annal azert lenyegesen jobb mint akkor :D
 
Status
Not open for further replies.
Top