What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Peneszmagnes meg nagyon eretlen sztem :D azert nem azt vagtam ki, es igen kozrejatszik az h legyen mit színi, megfogok tanulni turelmesnek lenni hisz lesz hasonlitasi alapom :) még van ket plant GK plusz van egy ami most kezdi a viragzast igy mar konnyebben vagyok turelmes hidd el
 

GK_420

Active member
Akkor is ha így rohad azt kell kicsapni amit levágtál simán behozta volna magát 50g körül...az 5 tőről beszéltél amúgy a csekély mennyiségi korlát miatt. Figyelmeztetlek hogy a leszüretelt virággal is már átléptél az alapeseti tételbe ami 1-5 év és nem elterelhető. ;)
 

Medicropper117

Active member
Miert nem volt egyertelmu h mindenki igy uszná meg a lakatot? "Ott van 1 növény a boxban kérem szépen. Mit számít az az 500g a csuporban? Csak 1 növényem van!!"

gubi, gubi;)
 
S

ShivaDiva

PasszzxD gondolom heti 1-2 par mps kezeles elegendo,amugy a legujabb repulogepeken kizarolag uvval fertotlenitik a rotyiket :D
 

iwantmorebuds

Active member
Auto Blue Mazar

Auto Blue Mazar

Fejetlen Mazar, valahol a 80. Nap korul, elvesztettem a fonalat :D
Most h lekaptam a fejet elkezdtek fejlodni az also gubacsok is
Sot par nagyobb elkezdett belilulni, ezert tunhet az elso ket kepen az also gubok fura szinunek, azokrol lottem kozelit.
 

GK_420

Active member
Lila? Az nem penész akar lenni?! :laughing:
Azért egy dolog amit már az elején megmondtam...igazam lett csak sikerült kidögleszteni már félig...:D :woohoo:
 
Status
Not open for further replies.
Top