What's new

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Arra azért felhívnám a figyelmet hogy üvegházban is termesztenek füvet penész nélkül.
A magas pára kedvez a penésznek de ha a növénnyel minden rendben akkor a gomba is nehezebben telepszik meg rajta

Csak nem minden növény alkalmas rá ezt te is tudod és csak egy növénye baszakszik.
Tudsz valami penészölő permetet amit tudna még használni?
 

iwantmorebuds

Active member
Tech , igen mar emlitetetted ezt, nekem ugy tunt nincs vele nagy gond, majd kesobb tobb tapasztalattal biztos konnyebben elejet veszem a dologbak, minden esetre a kovetkezo egy normalis paratlanito lesz amit beszerzek.
Bizonyara a tomor bugak is kozrejatszanak, nemtudom mennyit mond, de a harmadat vitte el kb a fobuganak, es amit megmentettem igy a nedves suly 84g ami ha asztvesszuk hogy az elso novenyen osszesen volt szazharminvalamennyi (ami egyebkent 32g most nem csontszaraz, de ugytudom nem is szabad annak lennie ) nagy kulonbseg. Es ha meg hozzaadtam vna a vesztesege is... Es meg ket harom het lenne neki
Ha esetleg tudsz segiteni ajainlani vmi permetet vagy valamit azt megkoszonnem, ahogy GK is irta :)
 

Medicropper117

Active member
Semmit olyat nem tudok amit már használni tudnál. Túlságosan a vége felé jársz. Majd felkotrom a memóriám h én mit használtam védekezésként anno.
Most azért adom a szilikont mert az állítólag rezisztensebbé varázsolja a növényt
Megvan: Amistar a cucc neve. Azt hasznalhatod megelőzésre mielőtt a bugák összeérnek de rendes permetező kell. A sima spricni túl sokat juttat egy egy területre és megégeti a pistileket
 
S

ShivaDiva

Ezzel csak az a gaz hogy ha egyij buga peneszes lesz konnyen atmegy a tobbire is,fertotlenits mindent.. uv feny amugy kivalo penesz olo,bar nen talaltam pontos leirast hany mpig lehet vele kezelni a plantokat hogy azert ne nyiffanjanak ki..
 

iwantmorebuds

Active member
Ezzel csak az a gaz hogy ha egyij buga peneszes lesz konnyen atmegy a tobbire is,fertotlenits mindent.. uv feny amugy kivalo penesz olo,bar nen talaltam pontos leirast hany mpig lehet vele kezelni a plantokat hogy azert ne nyiffanjanak ki..

Koszi a tppeket :)
Ugy olvastam h a spora igyis ugyis a levegoben marad, de mar kitoroltem egyebkent mindent, artani nem art
 
S

ShivaDiva

Ha hasznalsz uvt tuti nem :) par ezer ftos kiadas amugy.. bar kulfoldrol lehet olyat is rendelni ami direkt novenytermesztesre van,igaz az mar dragabb..
 

GK_420

Active member
Ha hasznalsz uvt tuti nem :) par ezer ftos kiadas amugy.. bar kulfoldrol lehet olyat is rendelni ami direkt novenytermesztesre van,igaz az mar dragabb..
De az a spórát megöli vagy az élő penészt csak? Buga között hogy öli ki ha nem jut be fény? Mert az tudom hogy megöli csak pontosabban nem.
 

what_can_there

Well-known member
Lehet, hogy megerte volna toppolni meg az elejen, persze nem lehetett tudni, hogy mekkora lesz. Az elozo mennyit adott, sikerult 30-at megcsinalni? Ez a mazar mennyire szagos? Nekem ami volt, az nem volt veszelyes, ugy emlekszem.
 

iwantmorebuds

Active member
Lehet, hogy megerte volna toppolni meg az elejen, persze nem lehetett tudni, hogy mekkora lesz. Az elozo mennyit adott, sikerult 30-at megcsinalni? Ez a mazar mennyire szagos? Nekem ami volt, az nem volt veszelyes, ugy emlekszem.
32 lett belole :) de biztos hogy o volt a legkisebb... Abszolut semmi szaga a coloradohoz kepest, azok nagyon durvak :D meg nekem mar nem is olyan gyantas, valahogy elveszett belole :D viszont van benn valami lila genetika mert most kezdtek lilulni.
 

iwantmorebuds

Active member
Nos lekaptam ACC2-t... Tudom meg egy hetet mehetett volna, de nagyon fosok a penesztol, most a mazart eltudtam teriteni a faszan a fel boxba
Egyebkent ACC2 nedves sulya 271g :D nah ez mar fasza, ez mar csak meglesz 35, az igazsaghoz hozzatartozik hogy szaron vannak a bugak mivel logatva lettek.
 

GK_420

Active member
Csinálod a hülyeséget...nem a penészest szeded le inkább amivel nincs baj...így volt értelme szopni hónapokat tényleg pár gramm éretlenért.
 

GK_420

Active member
87 napos eretlen auto, lehet hogy erhetett volna meg de azert az hogy eretlen sztem tulzas
Ez eg flo időnek elmenne akkor is az első két hét veg idő nincs sehol...de majd ha egyszer látsz és szívsz érettet akkor fogod megérteni mit mondok. Szívható meg van valami mennyiség de attól még nem érett.
 

Medicropper117

Active member
Azért nem kell elvenni a kedvét teljesen GK;)
Első kör, autoflo plantok. Tanulókörnek jó volt. Türelmesebb az ember ha a csuporban már pihen valami, Te is tudod:laughing:
En is alig bírom ki h a wappát leraboljam, csak én már megtanultam h magammal baszok ki;)
 

GK_420

Active member
Ezt én értem de már szedett le épp ezért. De azt nem lehet megindokolni miért nem a félig lepenészedett penészmágnest vágja ki ha már ki kell vágni valamit. ;)
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top