What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Zielony GROWBLOg

laprecaun

Member
no fajnie lecisz, widze ze je troche przyjarales ;)
przez ten azot moze ci sie troche przedluzyc... 6ty tydz flo, a liscie dalej mega soczyscie zielone ;) albo to takie ustawienia aparatu ;)

:tiphat:
 
b.ladnie ;) możesz pokazać foto takie bardziej całości ? :)


pozdrawiam

ok no faktycznie za bardzo mi się wyciągają i później jest problem z tym że szczyty tak jak teraz lekko sie przypalają...
czyli co panowie mając na myśli mniej azotu mam przez to rozumieć żeby dawać mniej pożywki na wegu? producent (CANNA) poleca w fazie wegetatywnej na początku od 10 do 30 ... później od 30 do 50 ml/10 l
w takim razie proszę o podpowiedź ...
picture.php
 
czyli co panowie mając na myśli mniej azotu mam przez to rozumieć żeby dawać mniej pożywki na wegu? producent (CANNA) poleca w fazie wegetatywnej na początku od 10 do 30 ... później od 30 do 50 ml/10 l


tyg. przed przełączeniem 12/12 nie podlewać wodą z nawozem.

:tiphat:
 

Dronabinol

Member
soczyście to wszystko wygląda:)
zasiadam i oglądam całego growloga jeszcze raz od nowa, bo bardzo ładnie tu i ciekawie:)
Pozdrawiam, oby tak dalej do samego końca:)
 

Dronabinol

Member
ostatnimi czasy to tylko ja chyba oglądam Twój growblog Panie Kopernikusie:D

nic z mojej oceny od ostatniego posta się nie zmieniło, prze kozak to wygląda atak trichomów, eksplozja smaku i koloru ehh kopara opada:D
 

lob19

Member
Veteran
ostatnimi czasy to tylko ja chyba oglądam Twój growblog Panie Kopernikusie:D

Oj mylisz się, mylisz :D Śledzę na bieżąco i aż mi ślinka na klawiaturę cieknie ;)

Jesteśmy na podobnym etapie Koperniku, nożyczki same brzęczą w szufladzie, ale trzeba jeszcze poczekać trochę :D

pozdro:wave:
 

rondel

Member
ja również tutaj regularnie zaglądam, jedynem mankamentem jest że nie dajesz fotki ogólnej, bedziemy wtedy mieć lepszy ogląd na cały grow,
pozdro take care :D
 

Dronabinol

Member
i to mi sie podoba gęstooo, tłustoooo tu i zielonooooo :D
pokusił bym się o stwierdzenie że tak naturalnie zadbana zieleń pozwala zachować spokój ducha, i znieczula męki lepiej niż paryski błękit:)

u mnie też ostatnio to co wyglądało źle to odbiło i zaczyna nadrabiać, czeka mnie jeszcze spóźnione lst, więc trzym kciuki żebym nic nie połamał:D, jeśli kiedyś będę miał możliwość indoora chce aby wszystko wyglądało jak u Ciebie, Propsy!
 
dzięki panowie za komentarze K+ dla was....
2 mamusie już trafiły na swój dzień kolejne 2 jeszcze przetrzymam nie chce zaliczyć falstart

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Dronabinol

Member
i znowu ja :D

u Ciebie jak zawsze kolorowo, cholernie przesmacznie wygląda taka struktura topów, ehh trudno mi przyznać się przed sobą ale zazdroszczę! w najlepszym znaczeniu tej negatywnej cechy!

a deimos ładnie sobie kwitnie, moje auto tez dopiero zaczynają pojawia się pierwsze owłosienie.

następnym razem możesz zrobić więcej zdjęć bo taki materiał przyjemnie się ogląda:)

Pozdrawiam, Namaste.
 
Top