What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

WESOLY POKOJ

Zapaleniec

Member
Musiałem to wrzucić - no ja się prawie popłakałem ze śmiechu ( zbufany ofc )

108.jpg



Policjanci udali się również do jego kolegi. Tam ich zainteresowanie przykuła stara pufa stojąca w pokoju. Pewnie nie przyciągnęłaby ich uwagi, gdyby nie to, że mebel miał zdemontowaną przykrywę.

Zastępowała ją deska z wyciętym otworem, w którym umieszczona była lampa. Wyglądało to tak, jakby ktoś stworzył domową wylęgarnię dla kurcząt. Jednak kiedy funkcjonariusze otworzyli podejrzany mebel okazało się, że w środku rosną kilkunastocentymetrowe konopie. Hodowca stworzył roślinom idealne warunki. - 18-latek również twierdził, że hodował je na własny użytek. W internecie znalazł informacje, jak przygotować uprawę - mówi M. Gawroński.
 

Zapaleniec

Member
Nie wiem czy to jest takie śmieszne, że ktoś ma przypał z psami.

Inna sprawa, że pełna profeska ;).


Ależ absolutnie nie ma nic śmiesznego w tym, że ktoś miał przypał. Chodzi tutaj o sam artykuł. Jeszcze brakuję dopisku ile można było wyprodukować z tego działek "narkotyku" i że jego wartość rynkowa to setki tysięcy złotych.

Samo wykonanie też jest śmieszne, ale to już inna historia.

Pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
^^^^^ dochodzi do tego jeszcze awans pana Gawronskiego , calowanie sie po dupie z komendantem no i medal morze bedzie bo zlikwidowal pewno cala linie produkcyjna ,z 2tys premi no i urlop :) heheh

pozdro
 
C

czaczo

nie no ,dobre ,pomysl na uprawe w pufie,widzisz zeby mial klape to przypalu niebylo,w zime mozna podluzkiem klony ukorzeniac.ale jedna sprawa,cos ten gosciu ma zglowa nie,krztal jakis takis........sam niewiem
 

Zapaleniec

Member
^^^^^ dochodzi do tego jeszcze awans pana Gawronskiego , calowanie sie po dupie z komendantem no i medal morze bedzie bo zlikwidowal pewno cala linie produkcyjna ,z 2tys premi no i urlop :) heheh

pozdro


A jakże ! Toć to kolejny punkt w statystyce zamkniętych wytwórni narkotykowych :D A mina pana na zdjęciu dalej mnie rozbraja pomimo upływu czasu, bo w końcu nie tuzinkową rzeczą jest znalezienie uprawy w pokojowej pufo-wylęgarni dla kurczaków :bigeye: Pewnie bandyci wprowadzają jakiś nowy system produkcji, któremu to jednak jakże przytomnie przeszkodziła Polska policja.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
^^^^^hehe patrz korwa jaki szwagier heheh wskoczyl by mi do tego ....LOL ( czego ?- lodki )

ale sie korwa usmialem :D
 

kaczy

Active member
Veteran
Wykształcenie wyższe do wyrzucania gnoju z obory? Głupota tego kogoś kto to napisał sięga zenitu. Kretyn do miliardowej potęgi. Śmieszne to i zarazem tragiczne jaka głupota toczy w bolączkach ten kraj :D

:bashhead:
 

Ergonomic

Member
Wracam styrany do domciu, siadam przed telewizorkiem i wpadam za chwilę na pomysł zajrzenia na ICmag na wesoły pokój...
Efektem tego jest monitor zapluty kawą, nerwowa reakcja kobity i cała reszta spamu...
Jaki z tego wniosek?
Nie palić tak późno

BTW idealne filmy pod blancika:
Animatrix - psychodela
Kinówki Pokemonów - "to wszystko nagle ma sens!"
Niekończąca się opowieść - to samo co w pokemonach

plus doborowe towarzystwo ;)
 
P

passionman

aaa przypierdole sie bo jestem podnerwiony. o co chodzi, jakich Prawdziwych? Ludzie sie dziela na prawdziwych i nieprawdziwych? kurwa czytam to juz ktorys raz na tym forum i nie rozumiem co autor mial na mysli.. moge sie tylko domyslac, ze to cos w stylu osiedlowo, pseudogrypserskiego pohukiwania.

zeby nie bylo, ze tu spamuje takie cos ostatnio wygrzebalem

http://www.joemonster.org/filmy/28026/Jak_rozerwac_sie_na_polu
 
Top