What's new

W.W Auto&W.W Auto Cbd

Uzsidoboz

Well-known member
Én mindenképp jól járok :D
Meg arra gondútam alluról felfele elkezdem leszedni ami jó azt megálmodom milegyen vele viszon van 3 szár ami fasza tömött
Uhhogy leszerr? mit szüpüty?ni
Küldök hollót ha kész hogy teszteni tuggyad xD
Kövi bels? az mindenképpen az orange sherbet lessz
 

Uzsidoboz

Well-known member
Kicsit kozmetikáztam a nénnyét aztán aztán mire végeztem a trimmeléssel úgy voltam vele hogy péntekig hagyom még
225.43g ez kb 40% a az egésznek hát kíváncsi leszek
mib?l lessz a cserebogár...
Mikroszkóp alatt megnéztem a trichomákat tejes gomb fej? kis geci mind nyomokban borostyánt tartalmaz.
Aztán kapott locsit multkorol megmaradt tápos vízhez kevertem még csapvizet aztán 5.4 ig besavaztam 1.5ec lett a vége draint nem mérek már pénteken úgyis lecsapom aztán jöv?re kicsit jobban átgondolom a dolgokat.
 

.exe

Member
Hozzáteszem én is florimoba raktam aztán az els? tápozások ki is ütötték bel?le a lelket. Érdekesség, hogy mértem egy kifolyó EC-t hogy megtudjam mi az Isten baja van már,1,2 volt. Ami ugye nem sok. A locsolásban is magamra ismertem, oda-oda löttyintettem egy kicsit mindig run off helyett. A végeredmény ahhoz képest milyen szadizmust vittél végbe szerintem gratulációt érdemel. :))
 
Na ja, nagyjából egy id?ben kezdtünk, de én már inkább rég leszedtem a penész miatt, Skin meg még mindig nyomja, és nagyobb bugái vannak, mint nekem. :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ma levágom a kocát szerintem 90.nap lessz holnap ezmeg csak n?l a csápjaival nem tömörödik a teteje telivan murvalevéllel amit borzalom kivagdalni .
Viszont szerintem még egy 50 lejön róla szárazon
Ha mindennel megvagyok csinálok egy összesítést azt közlöm ittene.
 

Uzsidoboz

Well-known member
89.napon levágtam a maradékot is,a tegnap elötti vágással együtt 237g lett nedvesen
Aztán a hidra fejét módszeresen lecsapkodtam majd mint a tikot megpucútam és lábánál fogva fellógattam
Gyüjtöm a popcornt meg a trimmet azt a végén a fejekb?l fakakból állkapocscsontokból csínálok nyakláncot :D De lehet megjósolom valaki jöv? évi menedzsmentjét..
Nem tudom olajnak érdemes lenne ell?ni vagy inkább vajat csináljak bel?le majd vki osszale
Ha megvagyok a szárítással jövök az összesített anyaggal
picture.php
picture.php
picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
Jöv? hét végén összesítés addigis a hidra apró kis csökevény csápjait mint a ribizlit nyáron száránál fogva lekopasztottam és a végén ezt a száraktól levelekt?l mentes golyót kaptam tocsogott a gyantátol szovval 2 hétre szobafogság az üvegbe kiváncsi leszek milyen lessz
picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
Igy állunke mostan:
picture.php


CBD 13nap érlelés után :
Füstje lágy nem kaparós ize földes kicsit diós beütéssel
Illata enyhén citrusos kissé dohos
A betépés az érdekes lájtosan energetizáló a Szociális
Kompetencia javul nem punnyadok be t?le a gondolatok tiszták viszont max 1.5ó azt tekerhetem a következ?t
Mindenapos tevékenységekhez napközbe teljesen jó
Többmint valószín? jöv?re kipróbálok más genetikát is ezen a vonalon
29g van még bel?le szívogatom pár napja 40valamennyi volt talán összesen.
picture.php

W.W.#1 15nap érlelés
Füst kissé kaparós ize egy gyümölcsbomba nagyon durva édeskés citrom narancs kombó kis földes utóizzel
Illata citromos narancsos kisé grépfrujitos naggyából ennyire emlékszem mivel már nincs bel?le
Állaga ragadós gyantába toccsoggó külseje szép fehéres tömör buga
Igazi indika baszott rám olyan pánikrohamot az elsö ciginél hogy letérdeltem t?le..
Hosszantartó bizsergés ami a buksimtól elindul majd kihat az egész testemre na itt megint pánik "ez ilyen "
Végül egy pihentet? k? érzet ami meglep?en jó érzés volt aztán beis aludtam .
Ez lett a legfaszább 32g lett bel?le
Csak egy régebbi fotó van róla ennyi marad meg jöv? nemzedékének.
picture.php


W.W.#2 A Szörny
Egyenl?re még várok vele
a golyóval még 10 napot
Ami 18-19. én került üvegbe azzal 1hete
Kostoló volt ize savanykás füstje kaparós köhögtet?s
illata savanyú kissé szúrós kis citrus jegyekkel
1-1,5 órás hatásfokkal lehet számolni 0.2 tömtem bel?le
Semmi extra bevagy tépve az annyi
Hozamra ez hozott a legjobban 164g lett
picture.php


Összesen 236g füvet kapartunk össze!@#$
Jelenleg van 164g idén karácsonyra raktam bonúszt is a csomag mellé
Ez több mint elég nekem nyárig
Hálás köszönetem mindazoknak akik hozzászoltak ,követték a naplóm, terelgettek az utamon
Jöv?re az indor termesztés hanyagolnom kell mivel indul a babaváró házépít?s projekt
Viszont outba feltétlen szeretnék pár tövet de valami normális genetikával cbd s fajtát mindenképp mivel olajat szeretnék csinálni , valami szatívát esetleg a haze ami még nagyon érdekelhet valamint a Skunk#1 és az Orange ezek biztos benne lesznek a f?dbe

Na akkor itt jön a köszönet nyílvánítás hosszú sora:
-
-
-.....Láttya minden bástya? Nem.?
Háme bevannakSzílva uraim!

Köszönöm az idei évet jöv?re ugyanitt de lehet hogy ott!
Addig is maradok hû követôtök.

Pacsi!:groupwave:
 
Last edited:
Z

Zserbo

Szep teljesitemeny gratula :) omg amit eddig lattam elobe fu az 50g volt.. 260 got else tudok kepzelni :D
 

Hempmen

Member
Gratulálok szép munka! Nagyon sokat tanultam a naplóidból! Kellemes ünnepeket és sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek! A jáúisten áldjon meg benneteket!

[youtubeif]vfBmYfnjLho[/youtubeif]
 
Last edited by a moderator:

Latest posts

Latest posts

Top