What's new

W.W Auto&W.W Auto Cbd

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
téged majd füt a sátrad meg a sok szar amire eeebactaaad a ppéééééééézeket!!!!!


iu
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nos úgy t?nik nem vártam eleget a szárítással meg is lett az eredménye..
Kérdés az lenne hogyha rábaszom a radiátorra és faszán megszárad ott és elrakom üvegbe akkor is baszhatom vagy még jó lehet?
Edit:Ja ez lemaradt az mindegyiken vannak ilyen részek!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
nem tudom ménem hallgatsz arra amit mondok, szedted volna le a szárakról...
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ezt hol irtad?? Jo lehet benéztem valamit
Szoval szedjem le a szárról?
Amúgy 3ó keresztül kapot uvcét
Edit:
Jééé Besárgútam :D
Most akkó mi kapok valamit mert mondomám mík? :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
2.7 lett a drain ec ..
Valamit nagyon benéztem
Maradhat e így holnapig mikoris megöblitem kicsit vagy szarrá fog égni?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ma kés alá került a Páciéns mikor is megszabadultunk a végtagoktól majd felraktam a füstre a kalbászokat
Úgy számolom az el?z? hibámon tanulva 2-3napot fog a füstön csüngeni aztán úgy kb 2hétre bezárom mint dzsint a petpalackba aztán meglássuk mimászik el? onnétt.
120g ez szárazon kb 30 lessz eddig van 2havi adag bódóg vagyok t?le :D
A tegnapelötti balfaszkodásom is korrigáltam
Kapott locsit
Ec:1.2
Ph:5.4
Drain
Ec:2.1
Ph:7
Meg kicsit kötözgettem aztat mostan úgy néz ki mint egy sütiszörny
Kicsit vagdostam is bel?le meg megjelent a penész ismét csak most azt utolsó talpon maradt WW-t sanyargassa
Áttrendeztem a ventiket is
 
K

kukta

szép budok!gratula! A balhátsó ebb?l a szögb?l totál olyan mint Lenin a pódiumon, még a kecskeszakáll is kivehet? :biglaugh:
jó füstölést! :biggrin:
 

f2obsession

Active member
Ma kés alá került a Páciéns mikor is megszabadultunk a végtagoktól majd felraktam a füstre a kalbászokat
Úgy számolom az el?z? hibámon tanulva 2-3napot fog a füstön csüngeni aztán úgy kb 2hétre bezárom mint dzsint a petpalackba aztán meglássuk mimászik el? onnétt.
120g ez szárazon kb 30 lessz eddig van 2havi adag bódóg vagyok t?le :D
A tegnapelötti balfaszkodásom is korrigáltam
Kapott locsit
Ec:1.2
Ph:5.4
Drain
Ec:2.1
Ph:7
Meg kicsit kötözgettem aztat mostan úgy néz ki mint egy sütiszörny
Kicsit vagdostam is bel?le meg megjelent a penész ismét csak most azt utolsó talpon maradt WW-t sanyargassa
Áttrendeztem a ventiket is
[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=84405&pictureid=2101287&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=84405&pictureid=2101288&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=84405&pictureid=2101321&thumb=1]View Image[/url]

Gratula!

Ahhoz képest (meg attól függetlenül is), hogy a nehéz id?kben én már pythiumot károgtam, elég szép, zöld, tömött bugák lettek.

Node 2-3 nap szárítás után egyb?l palackba? Én még 1 hét szárítás után is óvatosan (sokat nyitogatva, szimatolva) szoktam dunsztba vágni ?ket. Igaz, én h?vösben szárítok, de azért legalább a külseje ropogós kell legyen, mikor üvegbe kerül, ha jól tudom. Nehogy érlelés közben egye meg a penész....
 

Uzsidoboz

Well-known member
Megvárom hogy kell?en megszáradjon nem örülnék ha berohadna:D
Amugy napjában nyitogatom többször is gyurtam egy cigit popcornból .... JÓ...de szarazize még friss :D
Amugy a 72%os humidór tasakot tudom használni vagy rendeljek 62 est nomeg azt mikor kell beletenni a motyó mellé? Gondolom érlelés után.
 

icmaghu

Member
Megvárom hogy kell?en megszáradjon nem örülnék ha berohadna:D
Amugy napjában nyitogatom többször is gyurtam egy cigit popcornból .... JÓ...de szarazize még friss :D
Amugy a 72%os humidór tasakot tudom használni vagy rendeljek 62 est nomeg azt mikor kell beletenni a motyó mellé? Gondolom érlelés után.

58-62% javasolt. Szárítás után, érlelés mellé.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
okulva az elözöböl szárítsd túl és ne akarj érlelni inkább, majd visszanedvesedik a bbóvlidától
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nem lessz rossz ize ha nem érlelem?
Mikor a vékony szárak roppanak a vastagok pedig törnek akkó jó nem? azt rend?tem 62 est majd bebaszom aztat
Edit:
Hát ennek a ww nek kibaszottul áfonya szaga és íze van
Meg kicsit lilás mint fehér de sebaj finom és üt mint paplaci
 
Last edited:

f2obsession

Active member
Nem lessz rossz ize ha nem érlelem?
Mikor a vékony szárak roppanak a vastagok pedig törnek akkó jó nem? azt rend?tem 62 est majd bebaszom aztat
Edit:
Hát ennek a ww nek kibaszottul áfonya szaga és íze van
Meg kicsit lilás mint fehér de sebaj finom és üt mint paplaci

Kell?en kíméletes szárítás után elég vállalható ízt kapsz érlelés nélkül is. Én utoljára f?tetlen szobában (10-15 fokon) pici asztali ventillátor huzatjában szárítottam. 2 hét után még mindig nedvesebb volt az optimálisnál, de a szokottnál kicsit több dohánnyal jól égett, és finomabb volt, mint a szobah?mérsékleten 1 hét alatt szárított, majd 2-3 hétig érlelt el?z? kör (azonos genetikával, az el?z? körb?l klónozott növényr?l).
Igaz, az érlelést én elég hanyagul (m?szer nélkül) csinálom, csak az ujjaimmal, és a nózimmal "mérek".

Annyit még hozzáteszek, hogy amikor a penészpara fennáll, én egyb?l aratás után szétszedem a "sikergyanús" (nagy, tömör) csúcsokat , leszedegetem a f?szárról az egészet. Bármíly szar érzés is a legszebb bugákat szétbarmolni, így minimalizálható a veszteség. Legalábbis nekem a hidegben szárítással egész biztosan többszörösére n?tt volna a kár, ha egyben marad, és nem kerülnek már szárítás el?tt kukába a közvetlenül érintett részek...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
há de csak hogy közbeugathassak, nem a z9öld matériált ke érlelni, hanem a gyantákokat...
 

f2obsession

Active member
Próbáltam is kikeresni (miel?tt megint faszságot írok), mert úgy rémlett volt topic a témáról, de sehol nem találtam. Jól rémlett?
 

Latest posts

Latest posts

Top