What's new

Vtipy

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Tak ten mě pobavil
Chlápek přijde při autonehodě o jednu ruku a díky tomu ztratí práci, manželku, byt.
Tak si řekne, že už to nemá žádnou cenu a že to všechno skončí a zabije se.
Už se připravuje na skok z okna, když dole na ulici uvidí člověka, který nemá ani jednu ruku a stejně si vesele poskakuje.
Tak ho to natolik dojme, že ten člověk je na tom ještě hůř než on, že si tu sebevraždu rozmyslí.
Sejde dolů k tomu bezrukýmu a povídá:
"Sakra chlape, jak to děláš, že seš takovej mrzák a stejně si tu poskakuješ a máš radost ze života?"
"Ty debile! Mě svědí prdel!"
 

Beep-Beep

Member
Pepíček dostane od tety krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?"
"Nevím!"
"Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?"
"Aha - neříkej, že to je všechno!"
 

Beep-Beep

Member
Přijde sekretářka za šéfem a říká:
"Mám pro vás dvě zprávy - špatnou a dobrou, kterou chcete slyšet první?"
"Začněte tou dobrou."
"Nejste neplodný."
 

nikolajmorozov

Active member
Víte jaký je rozdíl mezi černým, brutálním a morbidním humorem?

Černý: Deset cikánů v jedné popelnici.

Brutální: Jeden cikán v deseti popelnicích.

Morbidní: Deset popelnic v jednom cikánovi.
 

nikolajmorozov

Active member
omlouvam se ale potrebuju mit 40 postu abych mohl psat pm. :D



Starej děda kouká z okna paneláku a řiká: „Ty studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“
 

nikolajmorozov

Active member
o takhle umre hulic a prijde do pekla - projde pekelnou branou a kouka.... vsude se tahne pole plny ganji, pred tim Bob Marley a mota brko... typ dojde az k nemu , Bob se votoci a rika "mas sirky??" hulic se prosacuje a zakrouti hlavu - Bob tak smutne pokyva a rika "...to je peklo"
 

nikolajmorozov

Active member
"Koukám sousede, že jste si koupil nové auto. Co se stalo se starým?" "Ale, začalo hořet." "Tak proč jste ho neuhasil?" "To víte, že bych uhasil, ale tchýně zůstala uvnitř."
 

nikolajmorozov

Active member
Starý bača Jano s pomocníky opékají u ohně slaninku. Najednou se jeden z ovčáku zeptá: "Bačo Jano, můžu vám položit chlapskou otázku?" - "Polož, Jurko, polož!" - "Bačo Jano, vy už 50 let žijete se svou ženou Ančou, nikdy vás nenapadlo se s ní rozvést?" - "Rozvést se??!!" zařval bača Jano. "Nikdy!!!" A po chvíli ticha dodal: "Ale zaříznout, to ano..."
 

Latest posts

Latest posts

Top