What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

secretul din gradina...pardon dulap...120w led grow!!!1

G

green_land

:D just what i wanted to hear..... in curand ma apuc de treaba :joint:

edit @ alex - inaltime - no problem. latime - poate :)
 
G

growcase

io nu cred ca la 12/12 plantele cresc mai mari ca la sog...+ ca la sog are mult mai multe avantaje...+ yield mai mare
 
A

AlexFermieru'

am crescut sog, am crescut 12/12 :)..e diferenta ca de la cer la pamant :)..clona de am crescut-o a inflorit pe la 10 cm iar planata de la 12/12 pe la vreo 30 cm..deci iti dai seama ca nu creste numai in inaltime :)

edit : http://www.youtube.com/watch?v=PQ9tmm2ljVw&feature=related
un exeplmu de 12/12 from seed cu 15 plante..si omu are boxu destul de mare si uite ce a scos :)
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
am crescut sog, am crescut 12/12 :)..e diferenta ca de la cer la pamant :)..clona de am crescut-o a inflorit pe la 10 cm iar planata de la 12/12 pe la vreo 30 cm..deci iti dai seama ca nu creste numai in inaltime :)
subscriu exact aceleasi date ca Alex, clonele inflorite intre 8-12 cm (mai mici decat un pach de tigari)si din samantza in jur de 30 cm +/- 1-3 cm. Si da, clonele nu se intind prea mult nici pe lateral. ;) De-aia prefer s.o.g. din clone, ca-s mai compacte - shit on a stick :D
Baga-mi-as, tre' sa gasesc pozele ca ajung ca gina-no-name! :laughing:
 
Top