What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

vasile

Well-known member
Veteran
Cu siguranta legalele astea de acum (HHC) sunt mult mai ok decat mefedrona si ce alte mizerii mai aveam noi prin 2010,

Eu am prins fix valu ala, in care mureau o gramada oameni, din fericire nu prea am bagat asa ceva.

Astia de acum isi pot comanda direct online hhc fara nicio grija...

Cel mai ok ar fi sa se legalizele direct natural tot, dar la noi religia in care are putere in stat

Sa le iau rasa la toti astia din BOR

Toti securistii au ajuns sa aiba influenta,

Am voie la 18 ani sa ma inscriu in armata sa ma duc sa imi iau gloante in cap dar nu am voie sa fumez un cui linistit in casa la mine fara sa deranjez pe nimeni,

Daca tara noastra ar fi scapat de securitate si de comunism acum eram departe, cel putin la nivelul Poloniei.,

Imi vars frustrarile intr-un loc poate nepotrivit...
 
Last edited:

babygrower1

Well-known member
nu se mai futeau fetele din liceu cu mn ca le dădeam hhc înloc de thc deaia am zis ca nu i ce trb, ce drc voi credeați ca s așa serios cu detaliile alea de doctor :sasmokin: :sasmokin:

acu lasand gluma la o parte acu ca am încercat orice ce are hhc în nume mai bine dădeam banii aia pe un growbox calumea d-ala șmecher de la marshydro sa cresc strainu care l visez adică super Lemon haze

explo dacă mă mai faci legalist mă fac shaman ca jtm și învăț numa rugăciuni d alea sa ți iasă cânepă sălbatică de creste pe santuri înloc de mariciuana
 

DcSantos

Active member
nu se mai futeau fetele din liceu cu mn ca le dădeam hhc înloc de thc deaia am zis ca nu i ce trb, ce drc voi credeați ca s așa serios cu detaliile alea de doctor :sasmokin: :sasmokin:

acu lasand gluma la o parte acu ca am încercat orice ce are hhc în nume mai bine dădeam banii aia pe un growbox calumea d-ala șmecher de la marshydro sa cresc strainu care l visez adică super Lemon haze

explo dacă mă mai faci legalist mă fac shaman ca jtm și învăț numa rugăciuni d alea sa ți iasă cânepă sălbatică de creste pe santuri înloc de mariciuana
cum faci papusi vodoo ? intreb pt. un prieten ! :)))))
 

babygrower1

Well-known member
trebuie mediu foarte steril cum o crescut ciupercile de le o mâncat explo în amsterdam
pui o petarda piccolo si o stropești cu sodă caustică
și zici ce vrei sa ii se intample

ex: iti faci o cruce și zici da ți ar domnu numa ruderalis amin
după o pui intr un ziploc și o arunci cât de departe poți de preferat în natura ca sa primească universul mesajul

(asta e valabil doar când nu știi cum arata persoana respectiva)
 

babygrower1

Well-known member
Cel mai ok ar fi sa se legalizele direct natural tot, dar la noi religia in care are putere in stat

Sa le iau rasa la toti astia din BOR

Toti securistii au ajuns sa aiba influenta,

Am voie la 18 ani sa ma inscriu in armata sa ma duc sa imi iau gloante in cap dar nu am voie sa fumez un cui linistit in casa la mine fara sa deranjez pe nimeni,

Daca tara noastra ar fi scapat de securitate si de comunism acum eram departe, cel putin la nivelul Poloniei.,

Imi vars frustrarile intr-un loc poate nepotrivit...
biserica are putere de manipulare doar la babe.. nu se ia nimeni după ei
principalu motiv pentru care nu se legalizează e habar n am !
bcco și alte structuri de combatere al crimei organizate la capitolul legate de droguri iarba ii interesează cel mai mult, ----edit

care o apucat sa citească ce am scris e bine , am primit un mesaj neașteptat și o trebuit edit :biggrin: :biggrin:
 
Last edited:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Cu siguranta legalele astea de acum (HHC) sunt mult mai ok decat mefedrona si ce alte mizerii mai aveam noi prin 2010,

Eu am prins fix valu ala, in care mureau o gramada oameni, din fericire nu prea am bagat asa ceva.

Astia de acum isi pot comanda direct online hhc fara nicio grija...

Cel mai ok ar fi sa se legalizele direct natural tot, dar la noi religia in care are putere in stat

Sa le iau rasa la toti astia din BOR

Toti securistii au ajuns sa aiba influenta,

Am voie la 18 ani sa ma inscriu in armata sa ma duc sa imi iau gloante in cap dar nu am voie sa fumez un cui linistit in casa la mine fara sa deranjez pe nimeni,

Daca tara noastra ar fi scapat de securitate si de comunism acum eram departe, cel putin la nivelul Poloniei.,

Imi vars frustrarile intr-un loc poate nepotrivit...
Pana s-or legaliza, mai bine nu bagi decat sa fii cobaiul lor. Am mai ajuns si eu prin tari unde nu am reusit sa fac rost de marfa ok, sau se vedea de la o posta ca e plina de alte chestii. Am preferat sa beau o bere si sa ma plimb, decat sa bag cine stie ce cacaturi considera aia ca fac iarba sau hashul ala mai misto. De ar fi legale toate, multe prostii ar disparea, pentru ca is doar varianta mai ieftina sau ce poti gasi mai usor, si cand iarba e legala prost sa fii sa bagi hhc.
Cum zice si marele clasic in viata, baby, mai bine bagi o samanta in pamant decat sa iei toate legalele.
 

DcSantos

Active member
trebuie mediu foarte steril cum o crescut ciupercile de le o mâncat explo în amsterdam
pui o petarda piccolo si o stropești cu sodă caustică
și zici ce vrei sa ii se intample

ex: iti faci o cruce și zici da ți ar domnu numa ruderalis amin
după o pui intr un ziploc și o arunci cât de departe poți de preferat în natura ca sa primească universul mesajul

(asta e valabil doar când nu știi cum arata persoana respectiva)
merge ayahuasca in loc de ciuperci bro ? :)))))
 

HighUp

Member
Am incercat până la urmă muguri cu hhc, un gunoi de marfa, neagra și stropită cu un ulei, nici un efect și am fumat 1g. Am și eu o întrebare, cum se numesc acele sârmulițe plasticate de se folosește la lst? Și de unde pot cumpăra și eu?
 

HighUp

Member
Am înțeles, e ok daca pun ventilatorul in cort dar nu am dispozitiv din acela care baga aer proaspăt? Adică se poate face schimbul de aer doar cu ventilatorul și gaura aceea pentru filtru?
 

babygrower1

Well-known member
eu am avut doar un extractor de 40 de lei din dedeman si o gaura 😝 si i a mers bine la planta prea bine ca am ramas fara spatiu si n am putut sa continui
 
Top