What's new

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Vannak azért sokan...max nincsenek itt. :D De kösz;)
4 reszletbe kell leszedjem. Nem birja a hátam...szívok is egy kis csokit az ollóról:)
Aztán nehogy függő legyél ám vigyázz!!! Próbáltad már egybe kivágni és asztalnál tovább dolgozni nem a kis székről? :D
 
S

ShivaDiva

Nem ertem miert lennek bunko,csak annyit irtam a kep alapjan,de ez az utolso meggyozo! :)
 

Medicropper117

Active member
Nah hoztam pár képet. Telóról vagyok szóval limitált lesz a mennyiség
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    66 KB · Views: 31

Medicropper117

Active member
A nedves súly ~2300gramm. Ennek ha veszem a 80%-át. Azt pedig ha szorzom 0,18-al akkor kapunk: 331.2g-ot
Gyanitom valahol akörül lesz a száraz...általában ez a számítás pontos
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    72.2 KB · Views: 28

Medicropper117

Active member
Egy kép a gyökérzetről. Van akit érdekel gondolom
Természtesen a kép készítésénél már félbevágva. Engem is meglepett ami fogadott
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    67.2 KB · Views: 32
Nagyon szép a végeredmény. Gratulálok!

Mikor kezdted a karikát? Mennyit vegelt összesen mire ilyen szép bokros lett?
Vagy ha esetleg számoltad a napokat akkor magtól a végéig mennyi időbe telik egy ilyen szépséget felnevelni ?
 

GK_420

Active member
A nedves súly ~2300gramm. Ennek ha veszem a 80%-át. Azt pedig ha szorzom 0,18-al akkor kapunk: 331.2g-ot
Gyanitom valahol akörül lesz a száraz...általában ez a számítás pontos
Szárakkal számolva. Végén még jónak tűnik a 300g alatti tippem de mindenképp közel jártam. :)
Na aztán elégedett vagy a 400asra váltással vagy basszam meg magam a hülyeségért? :laughing:
 

what_can_there

Well-known member
A nedves súly ~2300gramm. Ennek ha veszem a 80%-át. Azt pedig ha szorzom 0,18-al akkor kapunk: 331.2g-ot
Gyanitom valahol akörül lesz a száraz...általában ez a számítás pontos

Szep noveny, kosz a kepeket. Az a gyoker komoly lett.

Ezt a szamolast nem ertem, hogy mit miert szorzol, en ugy szoktam, hogy a lesalizott kicsontozott nedves bugak sulyat szorzom 0,22-vel, es akkor az jo kozelitessel kiadja a szaraz vegeredmenyt. A Te modszered honnan jon?
 

Medicropper117

Active member
Hát kb olyan 20%-a a nedves súlynak az ág. 0,18-al szoktam szorozni az alsóbb bugák miatt amik jobban összeesnek. Úgy is mondhatnám h a minimumot számolom ki. Ha attól több az sosem baj. Termeszetesen jobban orulnek ha 400 körül lenne a vége de az sztem fejeltős:)
 

Medicropper117

Active member
Szárakkal számolva. Végén még jónak tűnik a 300g alatti tippem de mindenképp közel jártam. :)
Na aztán elégedett vagy a 400asra váltással vagy basszam meg magam a hülyeségért? :laughing:

Szár nélkül számolva!!! Lásd fentebb:p
A 400 as jó volt. De a fenó nem. Ez hogy hermult egy fostalicska volt egy rendes csajhoz sztem. A kulonbseg eszrevehető volt a főcsúcsokon valamint abban h meddig jut le egy 400as izzó a lombozatban a 250eshez képest. A 400asban nem csalódtam. A wappaban igen:)
Nah sebaj majd a kov. kör.
A kérdésre pedig h hány nap egy ilyen scrog kör. Szerintem 3 hónap alatt le lehet zavarni klónról. 1-1,5 héttel max több mint 3 hónap.
Magról kb 4 de ez attól is függ mivel vegel az ember
 

buffalosoldier

New member
Sziasztok, abban kérném segítségeteket, hogy hol termesszek? Itthon nem tudok nagyon rizikós lenne, mind kettő szomszédom rendőr:D Jó-jó mondják, hogy a legfeltünőbb hely a legfeltünetlenebb de azért mégis csak nem szeretném kísérteni a sorsom. Anyagi háttér van, szóval már csak az a kérdés albérlet,újház, vagy egy tanya amit vegyek? 2 ezer wattal kell számolni, ugyanis olajat kell előállítanom egy beteg rászorulónak.
 

Medicropper117

Active member
Szerintem ne a naplómat szard már össze. 1x
Másodszor pedig....másodszor se szard össze a naplóm. Nem csak random beleugatunk a topikokba. Erre a kérdésre ott a kérdezz felelek

Vagy úgy gondoltad hogy a füvesek úgyis ezt csinálják, csapongva írkálnak mindenhova, vagy mi?!?!
 

Medicropper117

Active member
De tévedtem. Van is két gyerekem.:laughing:
De akkor is megnézem hova írok nem? Gondoltam h oda akartad de ebben nem lehettem biztos. Voltak már olyanok akik csak ugy privat beszelgetest kezdtek valakikkel egy naplón belül
 

Medicropper117

Active member
Nah. Egy lusta disznó vagyok aztán 5 napig tartott a trim de sikerült befejeznem a kört. Vagyis a szellem már a palackban pihen.
Az eredmény vegyes és ugyanakkor meglepő. Meglepően jó, annak ellenére hogy 17 gramm megy vajnak vagy olajnak (még nem tudom). Mivel a toppok nagy része hermult egy rémálom volt a trimm és nem is szívom el. 5-8 csúcsvirágnak neki sem álltam. Ízre is szar, csúnya is ráadásul a tokok 1/3a herma pollentokos tok vagy ekte hímvirág.
A nagyon csúcsról beszélek, nem a most megmutatom h mekkora buga nőtt virágról amit ide rak fel az ember;)
Apropó, magom ami érett csak 3 lett. Magkezdemény vagy 10-15.
Penész is volt a berohadt tokok miatt. Ugyan nem sok. Az alufolian van az amit a penesz miatt ki kellett dobni. Olyan 7-8 gramm veszteség volt kb. A penesz arrol mar le van vagva de kulon tartottam. Mivel lófasz mennyiseg igy inkabb nem kinlodok vele.
Jót tett a potenciálnak a plusz 1 hét. Herma létére jó füst lett. Kiszárítva pár nap érlelés után kezdi felvenni a jellegzetes szagát. Ízre nem gyümölcsös inkább haska/fűszer de odabasz
A maximalis thc tartalmon amugy mar tul ment. Majd csinalok makro képet ahol latszik h tul sok a borostyan. Nah mind1, ez nem tűnik hátránynak és mások sem panaszkodtak.

Sem az ízre sem pedig a minőségre....sőt. Nagy beállva szegényt "élve" szedtem le félig mert úgy hagytam a pumpát. Nem volt flush. Szüret alatt a növény az 1,9-2,2 EC-ben csücsült mégsincs szar íze pedig még a klorofil sem távozott (hősiesen) belőle teljesen.
Nah. De azt hiszem eleget huztam a lényeget. Az eredmény 374 gramm szívható 17 gramm vaj/olajnak való és egy kis cipősdoboz tele, nagyon gyantás trimmel.
A képen nincs ott a saját csuprom (valami 30) meg a többi ami már nincs ott és kész.
A végső kozmetika után egész szép, kőkemény tömör virágok lettek.
Örülünk Vincent
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    78 KB · Views: 35
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top