What's new

Outdoor 2007

InViSiBle

New member
u jst sm že jeseni skopal 3 luknje. Samo jih bom še enkrat prekopal, poglobil in dodal še perlita, konjskega gnoja in še nekega organskega gnojila. Noter pa gredo 3 durban poisni od Dutch passion.
 

sloskank

Member



Evo, moja rožica ki je za foro bla posajena ven že en čas nazaj... Bolj boga zaenkrat, je treba počakat da preraste ostalo grmovje,pa sončka dobi. Danes je dobila gnojila...trojno dozico :).

In še tobak na vrtu.


 
Last edited:
G

Guest

Dajte mi nekaj svetovati:
Hmmmm pa začnimo ,naredil sem mešanico zemlje (kupljena) , perlita ter guanota....vse lepo nametal v luknje ampak šele potem nastopi problem...ko to zemljo zalijem enostavno noče piti vode vse samo lepo odteče ali naredi neko mlako....
Tudi je po 30 min zemlja suha ko poper....Aja pa še to ? kaj daste vi navrh črne zemlje da lepše zadržuje vlago ampak da ni ovira med zalivanjem?
 

didi7

Member
wooo hoo predvcerajsnjim bil na placu...
vse okol 1m ze visoke...pa lepo kosate...prlimam slike ko bom uzel fotkic naslednjic na plac...
 
jst se itak nimam s čim za pohvalt, k nč nimam. ostali pa tut kar nekj skrivajo svoje rožce. drgač sem pa že na konopl gledal tele tvoje dc-je. fajn zgledajo. kuk pa so stari? to boš mel na balkonu al boš še kam odnesu?
 

sloskank

Member
to bom mel na balkonu do jeseni. upam da bo kašn tip, da bom probal mal križat, čene bom pa sam semena dc za naprej naredu pač :)

stari so pa..huh ej nevem lol..nekje od februarja,marca so stari. :)

ti ej btw, prej sm bral tist medvedov topik hps vs led. tist truth je pa kar pametn a? haha :D
 

sloskank

Member
To je blo posajeno zuni točno 31 maja.




In zdaj, 15 dni kasneje, ko sem šel pogledat (prvič).
Se mi je kar zavrtelo ko sm pršu tja :D





3 najlepš :)

Sorta je pa (Maroc x Skunk) f2. :)

Oja, letos bo hudoo.. :)


Teli sm pa zagroziv...

Grow bitches, or she gets 3 in the roots!
 
ta beretta je za airsoft al je tista taprava? :D
drgač pa sem lih dons govoru z enim frendom. je reku, da ni mogu verjet, k je pršu na plac. še ene par frendov mi je tut kazal slike z datumi, pa sej to ne morš verjet. mater letos bo letina taka, da boste res kamjone rabl za domu spravt. pizda pa lih letos, k sem se odloču, da ne bom več sadil.
 

sloskank

Member
hehe škoda zate mike :)

tale ni ne za airsoft,ne taprava, je pa plašilna :)

foter rabi. sicer pa tu pa tam udarim tut kak airsoft, seveda z airsoft opremo ne s tem jajcom :)

drgač pa...dež dež dež je padal to je blo dobro.

zdej rabmo še mal sonca sonca sonca. letina bo ogromna

prišla bo jesen jesen jesem..

mi bomo nucal pa žakle žakle žakle pa kamjone... mal sm zadet :) lol
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
lepi update sloskank, nice gun as well :D
letine pa ne hvalit preden jo ne posekaš.
 

capta

Member
plants look good
You have probably similar terms how do at us?
Success and greeting from Poland :)
 

Medved

Member
Wu-Skunk kak nej ne vzamem kot žaljitev, če me primerjaš z medvedkom? Pokaži kakšno svojo sliko, pa avatar se mi zdi nekam znan!

Led_expirements tisto je White russian rumena pa zaradi tega ker sem jo posadil vn zelo zgodaj, in je šla v cvetenje, zdaj pa gre nazaj na vegetacijo. Se niti mal ne sekiram za njo. Je ostalih še nekaj kerim kaže boljše :muahaha:
 
Last edited:

57X

Member
Wu-Skunk said:
Outdoor pokaže pravega growerja :pimp3:
indoor zna vsak...medvedek pa ne vzet to kot žaljitev...

lol, tole pa nebo držalo! in s tem ne pravim, da je ravno obratno. za oboje je treba znat in malce čudno je enačit eno z drugim, ker so zakonitosti povsem druge. kaj pa je težje oz. lažje pa je zopet stvar vsakega subjekta posebej. zavisi v kakih pogojih delaš, kolko časa in dnara lahko vložiš v projekt.

nespametno pa bi bilo trditi da je outdoor oz indoor nek indikator growskilla.
 
57X, se čist strinjam. če pogledam mojo situacijo, je men outdoor simpl k pasulj, indoor mi ne leži kej preveč. probal sem oboje v davnih cajtih, sam sem ugotovu, da indoor ni zame. ne vem no, vsak način ma svoje čare, sam men outdoor bolj leži. pa še mau za zdravje skrbiš (če odmisliš klope, kače strupenjače pa kakšen padec po terenu). se lepo sprehodiš po svežmu zraku skoz gozd, s kakšnimi 10-20 litri na hrbtu nekam v hrib in ne sam iz kopalnce do boxa, kot je ponavad pr indooru. je pomoje precej odvisn kakšn karakter si :D
 

Latest posts

Latest posts

Top