What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Outdoor 2007

rasta_man

Member
Ja Tle pri nas kot je že RastaBud povedaw je edino agrarija pa obi...
V obiju nimajo v agrariji pa ne vem lahko da majo bomo šli pogledat rastabud en dan...
Kr frka s tem gnojom res tle...
sej za robido pa to za okolico ta NPK je majka...vse podivja pa plac ti bolše zakamuflira;)
 
sem dobu dons papirnat junkmail iz obija. v ponudbi majo tut to bio zadevo v briketih. zadeva se imenuje Bio Valentin organsko gnojilo. pakiran je v vrečkah od 7.5kg dalje. cena za tamal žakl je 6.22€. jst sem lani ali predlani kupu to zadevo (ali podobno) v kaliji, pa mi je je še ful ostal.
 
G

Guest

Hmm zanimivo....Sedaj čakam kak real dež ,da se gnojilo raztopi pa pokaže rezultate na ostalih stvareh....Hmmm zanima me še nekaj, kako vi kaj kamufliraste svoj plaC?
Ker nekateri placi so zelo bogi z kamuflažo nekateri pa BOOM rastlinja...Se da kako rastlino klonirat, sadit?
 

rasta_man

Member
LED hvala ti za informacijo...
Pol bom pa kr v obi skoču po nakupih;)
Js mam tudi to vprašanje ko rastabud glede kamuflaže kr je nikoli ni preveč....
 
G

Guest

zaenkrat nič vidnih rezultatov veliko gnojila se je komaj omehčalo ne pa še upilo.
Soon fotke ;)
 
G

Guest

Hja tudi to nemoreš tako sklepati ker zdej je april in rastline tudi brez gnojila začnejo nabijati liste,poganjke.Poglej po barvi če je hard zelena pa te stvari boš videl če je res učinek gnojila.
 

sloskank

Member
evo

evo

jaz sem učeraj skopal 9 lukenj, danes jih grem še dodatne 6, ampak tile bodo večje..plac je varnejši, zato bom več časa posvetil temle lubikam k bodo tle :D

tale je še dojenčica :)



tole so trije dip čankeci stari prbližn 9 dni.. (sem sam delal semena, in so bla mal nezrela pa je blo en kup ibng da so vzkalila,pa pršla do sem..čene bi bla že večja =))


kr ena semena ene domačice... ampak so najstarejša,ker sem najprej vrgu kalit... stara ene 14 dni,3 tedne


vse rožce...


pa še en tobak k mi skupi z njimi raste, in čaka da ga presadim u vrt :)



Letos bo še pestro! :)
 

joda

New member
..meni se bo skoraj vse razcvetelo in tud docvetelo kot kaže - Maja
Zdaj, namesto po še nekaj mesecih rasti.. not good not good

vi vil si
 
G

Guest

tudi meni, tudi meni
mati so uzgali autoflower, kaj lahko pricakujem od klonov...
na sploh se je ta sezna zacelo fenomenalno, z 10 kloni moske, autoflower edine mame in zavracanjem prehoda nazaj v vego dveh bodocih mamic. sam bo, nekak. bi blo pa lepo met par razlicnih vrhunskih in potem honey iz tega narest, to more bit polom
 
G

Guest

a mi lahko prosim poves kaj ima 20€ z mojimi tegobami ?
 
Last edited:

joda

New member
greg said:
sam bo, nekak. bi blo pa lepo met par razlicnih vrhunskih in potem honey iz tega narest, to more bit polom

jaz sem se lansko leto kr zezal s plinom in delal neko zadevo ki ni dajala močnega vonja ko si kadil, malo jo je bilo (malo si je dobil), pa sekala je kr wow

kaj te vem.. če dobim dobre rože pa da jih ni ful mi je skoraj škoda delat take finte iz njih....
sam anyway, je kr cool ;)
 
Top