What's new

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
3.Nap Flo
Na a vegleges tapozas a kovetkezo:
2ml Bbizz Grow 5 ml Bbizz Bloom 1 ml szikikon 1 ml humus fw 2.5 ml cannazym/l minden otodik locsi csak ca,mgs lesz (1g CaN,1 ml Mg/l)
4 het mulva kapni fogja mar a Bud Xlt is,pk13/14t 5 het mulva egy hetig,adagolasuk eloiras szerint..
Tervezett szuret nov.3-5 kozott es kb ennyi xD
Mar csak 3 hetente fogok upolni..
Pux
picture.php
 

Medicropper117

Active member
Asszem sírnál ha tudnád h en a 4. héten kapcsoltam be a keringetőt. Ket 120mm-es pc venti fent. Egy 60 meg egy 40mm-es lent. Ismétlőre 8-10 percenkent 3-4 percre. Mostansag kapcsoltam at ejszaka non stop-ra
Nem neztel be soha a boxba a szellozon at? Olyan kiszivas mellett le kellene vigye a hajukat a szél. Nekem a 260m3 siman general olyan legmozgast h mozognak a levelek.
Nem dolgozik egymas ellen annyi venti egymassal szemben? Kicsit túllövésnek vélem a páramentesítőd mellé.
Persze nyomassad ha ez vált be. Csak megjegyeztem;)
 

DropleX

Member
A legkeverok csak 5 wosak draga tehat sok vizet nem zavar xD ha a kiszivo nem menne akkor meg legalabb 38 fok lenne a boxban xD
Paramentesitot csak 21.naptol szoktam bekapcsolni,meg nem lenne ertelme..
 

DropleX

Member
Jah mar vagom bocsi xD szerintem az a jo ha minden oldalon van egy csiptetheto venti,egy bazinagy alloventi jobb lenne.de az nem fer be..
 

DropleX

Member
7. Nap flo
Uncsizok,ugyhogy upolok xD
Mar masfel lt megisznak 2 naponta,azota nyultak is meg a plantok, sajna a keves veg miatt a szarak lehetnenek erosebbek,valamivel fixalnom kene oket,de meg nem tudom mivel.. :(
picture.php
picture.php
 

MGK19XX

Member
A vegetációs idő hossza befolyásolja a minőséget?
Ugyan az lesz rajta 1 hónap veggel mint 3-mal?
Amúgy szép plant.
 

DropleX

Member
MG a vegido persze befolyasolja a szuret mennyiseget! Persze ha nagyon sokaig vegelsz akkor sokkal erosebb fenyre van szukseg floban,vagy 2 reszletben szuretelsz.. vhol van egy naplo 30vs 60 nap veg s majdnem a duplajat szuretelte a csavo..
 

DropleX

Member
Persze,minimalis veg ido azert kell 4 het min, hosszabb vegel persze azert magasabb lez a minosege,thc tartalma..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
fajtától függ leginkább, ruderalisoknak elég lehet pár nap veg is az ivarérettség eléréséhez, hogy a maximumot ki tudd hozni belőle, viszont egy original haze lehet hogy pár hónapos korára se lesz ivarérett hiába akarod hogy virágozzon maximumon
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
te... nóbel békedijas.. mesélj már milyen környezetben élnek eredeti élőhelyükön a haze jellegű fajták ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
van ami ? na várj segítek mire guglizz. egyenlítői, trópusi, szavannai stb.. és az égövek határozzák meg a napi fénymennyiséget..
és nem elkezded veg nélkül, hanem az a növény kevés fény alatt is vegelni fog, amig akar. így lesz a magról indított 12/12-vel nevelt nevilles haze kb 16-20 hetes korára készen.
ami alatt majdhogynem 3 ruderalist le lehet tolni..
de itt be is fejeztem ne offolj szét minden naplót az okkultista dolgaiddal.
sry droplex
 

DropleX

Member
21.nap flo
2 napja vmiert szarakszik a digi trafom ugyhogy most led alatt vannak (2x300w) plusz jovoheten rendelek egy 400wos cobt..
Az elhalt leveleket,honalj viragokat leszedtem a tapozas valtozatlan kis extra mezzel, nincs eros szaguk enyhe benzin citrommal :)
picture.php
 

DropleX

Member
Koszcsi :) bar en annyit azert nem koltok ra,a populargrowos 150eu,ha bevalik veszek melle egy 800wosat az is csak 250eu szallitassal xD
 
Status
Not open for further replies.
Top