What's new

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
Udv!
Mint latjatok frissen megerkeztem a nyaralasbol, ribiskedesbol igy ismet nyitok egy naplot xD bar ezuttal nemfognak felidegesiteni egyesek,ezaltal a naplom lezarasat vegeredmenyezve..
4db OG kush lesz most a versenyzo, 10 les potban,
a kozeg florimo A viragfold, 20% perlittel vegyitve, humuszon is agyaltam meg,de nincs feltuntetve a phja,igy azt nem rendeltem..
Amugy a setup uaz lesz cultibox 80, 4 csiptetheto venti,
260as elszivo, 2x300as marshydro led, paratlanito,plusz flora rendelek meg egy 3000 Kes 300wos ledet..
Tapok:
Humus FW,superthrive, microlife, ca,mg, biobizz alga,grow,bloom, pk13-14 kb ennyi xD
Beke!
 

hungrowboy

Member
Udv!
Mint latjatok frissen megerkeztem a nyaralasbol, ribiskedesbol igy ismet nyitok egy naplot xD bar ezuttal nemfognak felidegesiteni egyesek,ezaltal a naplom lezarasat vegeredmenyezve..
4db OG kush lesz most a versenyzo, 10 les potban,
a kozeg florimo A viragfold, 20% perlittel vegyitve, humuszon is agyaltam meg,de nincs feltuntetve a phja,igy azt nem rendeltem..
Amugy a setup uaz lesz cultibox 80, 4 csiptetheto venti,
260as elszivo, 2x300as marshydro led, paratlanito,plusz flora rendelek meg egy 3000 Kes 300wos ledet..
Tapok:
Humus FW,superthrive, microlife, ca,mg, biobizz alga,grow,bloom, pk13-14 kb ennyi xD
Beke!

Hello! Megkerdezhetem hogy mifele paratlanitot hasznalsz es hogy miert kell ez a boxba ? Kis tasakosat vagy pedig ez ilyen gep?
 

DropleX

Member
Hali!
Trotec kompresszorosat, csak a viragzas 4. hetetol penesz elkerulese vegett!
Nekem bevalt, regen mikor nem volt mindig lett peneszes buga,hiaba volt normalis szellozes stb, ha a paratartalom magasabb 60%nal,az lesz a vege,hiaba allitjak egyesek itt az ellenkezojet!
 

hungrowboy

Member
Hali!
Trotec kompresszorosat, csak a viragzas 4. hetetol penesz elkerulese vegett!
Nekem bevalt, regen mikor nem volt mindig lett peneszes buga,hiaba volt normalis szellozes stb, ha a paratartalom magasabb 60%nal,az lesz a vege,hiaba allitjak egyeseek itt az ellenkezojet!

Koszi ez hasznos info volt sok sikert neked!egyebkent addig nem all fent a peneszedes ?
 

Son of Soil

Member
Melyik típus a Trotec-től? Azért abba a tévhitbe ne ringassa magát senki, hogy nyáron , majd valami kis lófasz 16 wattos kondenzációs párátlanítóval elér sikereket. 16-20L/ nap teljesítményű párátlanító meg zsebbenyúlós dolog és fogyasztása is van, 300-400 watt ilyen nyári párás időben. És amúgy jah, 40% alatti páratartalomnál sokkal szebben gyantásodnak a virágok és még tömör virágzatnál sincs penész.

Bő termést, rád fér hermi ;)
 

DropleX

Member
Kosz Sony de nem vok herma xD TTK40 van..
300 vmennyi wattot zabal,de ha eleri a kivant szazalekot leall termeszetesen
De pl a TT24 es most csak 90eu..
 

Medicropper117

Active member
Nem. LOL
Soul, nem vett szart mert kiokosítottuk itt h kompresszorost vegyen. Ha nem innen tudta akkor is ezt hazudjuk úgyis:laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
sony.. te meg inkább nézzé a napba, hogy süssék ki a protonok a szemedet. a napló címe mi? OG kuss, szóval ehhez tartsátok magatokat
 

iwantmorebuds

Active member
Olyan cukik ezek becezesek, nehogy enis igy hivjak mostantol mindenkit :D
Bocs muszaj volt ezt beoffolnom ide, de aert ne legyen teljesen az,
Most vegulis mivel fogsz menni shiva? Hps vagy led?
 

DropleX

Member
Koszi Gubinyuszi :)
Veg: 2x300 w "szines" led
Flora ugyanez plusz meg egy 300wos full feher 3000Kes led..
Amugy most szetszedtem a panelokat es a pc ventiket kiszedtem a rogzitesbol es anelkul raktam vissza oket,hal isten igy sokkal halkabb..
 

Son of Soil

Member
sony.. te meg inkább nézzé a napba, hogy süssék ki a protonok a szemedet. a napló címe mi? OG kuss, szóval ehhez tartsátok magatokat

Megnéztem a napot, valóban felkelt stop. Azonnali üzenetet küldtem vissza stop. Remélem már odaért, sürgönnyel adtam fel stop.

De, hogy ne csak offoljak, tegnap vettem a tescoban ledes égőt és valóban egy 17 wattos az egész konyhát bevilágítja, szóval hagymapucolás után látom a földre lehulló héj darabokat is. Jó választás a led. Mit főzől?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
:D gubinyuszi <3
uh 2 x 300 w led = ? lumen
nem verné azt le 1 darab 400w mh?
a 900 w ledet meg egyetlen 600 w hps?
a nap már csak ilyen, mindig felkel reggel :D
 

iwantmorebuds

Active member
Koszi Gubinyuszi :)
Veg: 2x300 w "szines" led
Flora ugyanez plusz meg egy 300wos full feher 3000Kes led..
Amugy most szetszedtem a panelokat es a pc ventiket kiszedtem a rogzitesbol es anelkul raktam vissza oket,hal isten igy sokkal halkabb..
A 300w a neve vagy a tenyleges? Marshydrok ha jol tudom.
Jo h halkabb mas mozgo resz nemigen van benne :D de azert a helyedbe raknek bele vmit, szoktak cserelni de uresen nem biztos sokaig huzza eleg melegek ha jol tudom :D vannak fasza hall pc ventik
 

DropleX

Member
Csak nevleges,a tenyleges 132 w darabja, hat ezen meg agyalok mi legyen led vs mh es hps..
Csak utobbihoz nagyobb elszivo kell, igaz zajban kb uott tartanek xD
Nem szedtem ki a pc ventiket belole,csak a rogzitesbol szedtem ki,igy nincs par mmes hely a venti es a hutoborda kozott,igy nem visszhangzik..a lumen az a lednel fos egy 300as 4e vmennyit ad le egy 400 w hps meg min 12szereset xD
 
Status
Not open for further replies.
Top