What's new

Nu comandati seminte din Romania !

babygrower1

Well-known member
WTF! :laughing:
Si credeam ca eu am probleme... :biggrin:
Tre' sa scot blocnotes-u' sa iau notitze de la juniori, se pare ca am multe de-nvatzat...
Nu puteai si tu sa-i tai discret beregata dealer-ului, ca un om normal?
Un accident ceva, el transpirat, glontzu' rece... :LOL:
--
 
Last edited:

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
In ton cu infractorii romanesti:
Ce ma amuz cand mai vad cate-un garabete lovit prin Costa Rica in trafic... A vrut sa fie mafiot, l-au facut mafiot. :biggrin:
Alta imitatie de ciumafete e saracu' ala de rekinu'. Tzipa ca o victima a violului in grup cand l-a saltat garda mexicana. :laughing:
Unde-i mandria de "shmeker", nu vine la pachet c-o tzara de demnitate? Ce fel de oameni is dominati de avortoni d-astia?
Mai vedem miliardari spanzurati pe camp si viceprimari spulberati pe trecerea de pietoni.. Misto colectia. :LOL:
 

budstealth

Active member
Probabil erai deja interceptat cand ai facut comanda semintelor , datorita contactelor cu persoane dubioase mai ales ca este dealer. Interceptarea se ia ca bolile venerice, de la unul la altul. Sigur te vor tine o vreme minte , de aceea este foarte important sa renunti la orice contact cu persoane care "cara bagaje cu probleme" dupa ei pentru ca te va afecta si pe tine. Trebuie sa ai un anturaj de oameni normali fara probleme si cel mai important......nu mai vinde in viata ta , creste doar pentru tine , consuma doar tu si ai sanse sa apuci varsta de 90 ani crescand iarba buna si fumand-o relaxat pe terasa!!!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Am zis ca ard si eu resturile de la un grow odata. Sa scap de ele fara urme.. Cand le-am pus pe foc si am vazut ce imputenie de fum face in jur am vrut sa chem eu politia, in loc sa astept sa ii cheme altii. E ca un foc de paie, da miroase a iarba pe 500m raza in jur.. :D
Si toate ard imediat degaja tot fumul odata de te si intoxici, si apoi miroase in aer o vreme. Nu recomand!
 

DcSantos

Active member
Am zis ca ard si eu resturile de la un grow odata. Sa scap de ele fara urme.. Cand le-am pus pe foc si am vazut ce imputenie de fum face in jur am vrut sa chem eu politia, in loc sa astept sa ii cheme altii. E ca un foc de paie, da miroase a iarba pe 500m raza in jur.. :D
Si toate ard imediat degaja tot fumul odata de te si intoxici, si apoi miroase in aer o vreme. Nu recomand!
pai asta ma gandeam si eu man . am incercat sa mai fumez cate un mugure rupt direct de pe planta la nevoie si abia reuseam sa mentin cuiul aprins . pai daca mai vrei sa incendiezi un borcan si plante verzi iti trebuie furnal direct :)))))))
 

babygrower1

Well-known member
pai asta ma gandeam si eu man . am incercat sa mai fumez cate un mugure rupt direct de pe planta la nevoie si abia reuseam sa mentin cuiul aprins . pai daca mai vrei sa incendiezi un borcan si plante verzi iti trebuie furnal direct :)))))))
--------
 
Last edited:

didraro

Active member
Daca te-au dus la declaratii o sa fi in vizor cateva luni asa ca mare grija la contactul cu personaje dubioase. Ca sa inteleg si eu, ai vrut sa vinzi semintele sau sa le cresti si sa vinzi materialul? Ca pt seminte ma indoiesc sa aibe cineva probleme cu asta...Acuma la partea cu delear'u ala, cum ziceau si baietii...nu puteai si tu sa-l astepti acasa intr-o seara si sa rezolvi asa? Sau chiar sa eviti contactul cu el si aia era ca pana la urma daca are deja dosar penal ala nu mergea singur la garda sa te dea in gat, era sinucidere pt el.
 

babygrower1

Well-known member
Daca te-au dus la declaratii o sa fi in vizor cateva luni asa ca mare grija la contactul cu personaje dubioase. Ca sa inteleg si eu, ai vrut sa vinzi semintele sau sa le cresti si sa vinzi materialul? Ca pt seminte ma indoiesc sa aibe cineva probleme cu asta...Acuma la partea cu delear'u ala, cum ziceau si baietii...nu puteai si tu sa-l astepti acasa intr-o seara si sa rezolvi asa? Sau chiar sa eviti contactul cu el si aia era ca pana la urma daca are deja dosar penal ala nu mergea singur la garda sa te dea in gat, era sinucidere pt el.
edit: (cine a apucat sa citească e bine cine nu aia e)
 
Last edited:
Top