What's new

Northern Lights - Sensi Seeds

JackSprw

Active member
Kedves nép.
Miután szinte a teljes kertet legyakta a pythium beleértve az anyákat is, indítok 3 nl-t mert ez vót itthon. Ha találok benne egy értelmes fenót, lesz belőle sog.
Jó szurkolást!
IMG_0795.jpeg
72 óra eredménye:
IMG_0793.jpeg IMG_0794.jpeg
 
Last edited:

JackSprw

Active member
Kissé megnyúlt a nyakuk, kevés volt a 10k lux az első 2 napban, ezért az egyiknek kellett egy kis support.
Első locsolás tegnap történt, azaz 7 nappal ültetés után. EC 0.6 csapvíz + 1ml/l wuxal, p sav, h2o2, az eredmény EC 1.2 locsolóvíz.
Feljebb toltam a párát, 60-65% egy kicsit alacsony vót ilyen fijatalon.

IMG_0820.jpeg IMG_0821.jpeg
 

JackSprw

Active member
Asszem ideje lesz átültetni őket, kevés már a napi egy locsolás ebben a 7x7x8-as pohárban. Van némi ca-mg hiány, ami valszeg ennek köszönhető, vagy talán sok fényt kaptak hirtelen. Majd kinövik.
Váltottam műtrágyát, innentől a Terra Aquatica dual part nevezetű csodaturmixot kapják kis kálivízüveggel kiegészítve, 100% uv sterilizált ozmóvízzel. Adagolás a táblázat szerint, jelenleg 3 rész grow, 1 rész bloom. Foszforsavat úgy tűnik nem, vagy csak nagyon keveset igényel így a tápoldat, szépen beáll 5.5-6.0 közé a ph. Fény még mindig 50k lux körül, EC 1.4

IMG_0886.jpeg IMG_0884.jpeg IMG_0882.jpeg
 

Uzsidoboz

Well-known member
"Átültetés óta inni még nem kértek."

Kérdezted? Me szerintem nem , illedelmesen meg kell kérdezni tőle és válaszol.
 

JackSprw

Active member
Kiraktam őket 600as hps+lámpamozgató alá és lekaptam a toppokat. Fény egyelőre 60k lux körül. EC 1.5
A táphiányért szerintem megvan a ludas, rendeltem új growtápot mert igencsak gyanús kinézete volt. A friss flakonnal összehasonlítva látszik hogy közük nincs egymáshoz, egész biztosan kicsapódott benne valami. Ez van, tessék vigyázni az akcijós tápokkal.
Következő locsolás már a friss tápokkal történik, plusz kapnak Trikologicot, hátha használ gyökérrohadás ellen…
IMG_0915.jpeg IMG_0919.jpeg IMG_0918.jpeg IMG_0917.jpeg IMG_0916.jpeg IMG_0914.jpeg

Friss táp: IMG_0906.jpeg
Régi táp: IMG_0862.jpeg
 

JackSprw

Active member
Átkapcsoltam 12/12-be, ugyhogy ez lesz a 0. Nap. Kapnak majd hálót, nem cél befuttatni, csak limitált a magasság. Mióta friss tápot használok, konszolidálódni látszik a tápanyaghiány. Néztem gyökérzetet, egyelőre szép fehérek. Utolsó locsolásnál EC 1.5 ment be, 1.40körül jött ki. A héten kaptak Terra Aquatica féle trichodermát is. Fény ~100k lux a legfényesebb pillanatokban. Párát mostmár nem engedem 60% fölé.

IMG_0948.jpeg IMG_0952.jpeg IMG_0953.jpeg IMG_0954.jpeg IMG_0955.jpeg

Ezek meg remélem megélednek mert ölég szarul néznek ki, látszik hogy táphiány volt mikor szedtem…
IMG_0956.jpeg IMG_0957.jpeg
 

Latest posts

Latest posts

Top