What's new

Νέο μέλος; Πές ένα γειά !

antartist

Member
Καλώς σας βρήκα! Να ρωτήσω...κάτι είχα ακούσει για μια εκδήλωση σαν το legalize it του Μαΐου τώρα τον Σεπτέμβρη στην Θεσσαλονίκη αν δεν κάνω λάθος...ισχύει ή μπα;

Ισχύει, μονάχα που πήγε για τέλη Νοέμβρη αν δεν κάνω λάθος.
Ενημερώσου από την σελίδα της κοινωνικής λέσχης στο facebook.
 

Manos993

New member
Geia sas kai apo mena

Geia sas kai apo mena

kalispera stin parea neos grower alla palios potis..thelo arketo diavasma kai tin voithia sas stin poreia. :tiphat:
 

NLfanatic

Member
Καλησπέρα/καλημέρα παιδιά! Καλή επιτυχία σε όλους τους νέους "αγρότες"!
 

kalntera

New member
καλησπερα και απο μενα.παλιος στο αθλημα,καινουριος στην καλλιεργηα
 

Lobri

Member
Χαίρεται παιδιά! Καλώς σας βρήκα! Είμαι σχετικά άπειρος καθότι έχω κάνει άλλη μια μόνο καλλιέργεια πριν κάτι χρόνια κ αυτή ηταν υδροπονία(ναι καλά διαβάσατε πρώτο grow υδροπονία κ όπως ήταν φυσικό δν έβγαλα σχεδόν τπτ!:woohoo:). Φέτος όμως ωρίμασαν οι συνθήκες κ έιμαι έτοιμος για το round 2! Ελπίζω να σας δω στο προσεχώς ημερολόγιό μου!:plant grow::tiphat:
 

Lamogio

Member
Καλησπέρα σε οόλους . Νέο μέλος εδώ! καλώς σας βρήκα ελπίζω να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες και να έχουμε μια καλή επικοινωνία !
Βιβες
 

theia

Member
Χαίρεται παιδιά! Καλώς σας βρήκα! Είμαι σχετικά άπειρος καθότι έχω κάνει άλλη μια μόνο καλλιέργεια πριν κάτι χρόνια κ αυτή ηταν υδροπονία(ναι καλά διαβάσατε πρώτο grow υδροπονία κ όπως ήταν φυσικό δν έβγαλα σχεδόν τπτ!:woohoo:). Φέτος όμως ωρίμασαν οι συνθήκες κ έιμαι έτοιμος για το round 2! Ελπίζω να σας δω στο προσεχώς ημερολόγιό μου!:plant grow::tiphat:

ta les poli siginitika !! ahahahahahah :D
 

Consolidated

Well-known member
Καλημερες σε ολους,και καλα γκροου.
Αρκετο καιρο σε εξωτερικες καλλιεργιες, με πετυχημενο καλοκαιρι, -'νταξι δεν πιασαμε κ το Τζοκερ- συνολο γυρω στο "μισο".
Και τωρα για πρωτη φορα τεντησιο γκροου με 400W hps.
Εισ το επανειδην. :tiphat:
 

tjo

life gardener
Veteran
καλωσοριζω ολα τα νεα μελη στο φορουμ και χαιρετιζω τα παλια!
στην υγεια μας αλανια μου...μου λειψατε ρε παλιοπαιδα:huggg:
 
Top