What's new

Karacsonyi sutemeny masodik kore

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
mi az a minden ? és mi mindenre van egyáltalán szükség



erre egy dolgot tudok mondani pálinka, benne van a lényeg ? :D


plusz kérdés, egyáltalán miért neveli valaki a növényt, mi a legfontosabb része a végtermék szempontjából
 

gRazzy

Member
Hat nalam a gyumolcs megeroszakolasa a palinka, es nem, nincs benne mar a gyumolcs csak nyomokban. :D Fuuj de utalom.

Nem tudom, en csak kerdeztem kis nebulokent hogy benne marad-e minden ami pozitivan befolyasolja a noveny novekedeset, vagy csak par izfokozo osszetevo.

Mert ha igen, akkor nem kell melasz, eleg valami melaszt tartalmazo booster oszt csokolom.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
ja lehet összekevertem a lekvárral ? de lényeg, hogy teljesen más, minek van benne élesztö ? az egy olyan lötty, amit már nem kell a gombákoknak lebontani, teczikérteni ?

különösképpen figyelmet szentelni arra amit solon írt...




Értelmesebb dolog lenne utána kaparászni és mondjuk beszerezni pl. Trichoderma Asperellum gombát és ezzel feljavítani a rizoszférát ültetés el?tt.






elöször beleteszed a hasznos gombát.. nem elöszr a tápot...
 

gRazzy

Member
Igen, kaptam Solontol (innen is koszonom) egy gyorstalpalot PM-ben, a kovetkezo korben mindenkeppen hasznalni fogom.
 
Z

Zserbo

Ezt a kort mindenkepp melasszal viszem, ha szarpeneszes lesz akkor a kovetkezoben mar nem :D
 

Cannavaro

Member
Hát ezzel mi tortenhetett?
fY3XxF


20-21 fok, 70% pára, Mars Hydro ts1000, 60 cm-re 20%-on kb, tegnap bújt ki és most van rajta egy sárga csík...
 
Z

Zserbo

Sztem vard meg az aggodast amig megjelenik az elso levelpar :D
Lehet mar sok a viz neki
 

Cannavaro

Member
Pedig csak most permeteztem a talaj tetejét.. s közben vettem észre, de akkor mostantól vízböjt van, amíg nagyobb nem lesz. Fuhh.. levert a víz..
 
Z

Zserbo

Azt irtad valamelyik nap hogy mar ralocsoltal 1 liter vizet azert irtam
Az egesz talajt amugy ilyenkor felesleges spricnizni is csak a kis novenynel lefujni annyira hogy benedvesitse es kesz... igy nem fogod tul locsolni es igy edzed a gyokeret hogy keresse a vizet igy fog fejlodni a gyokerzet :)
 

Cannavaro

Member
Nagyon köszönöm, hogy ilyen kedves vagy! Igen.. az 1 liter megvolt.. azt hittem ennyi kell a földnek, hogy zömüljön, átnedvesedjen.. de akkor most hagyom edzeni :) Remélem nem nyiffan ki a túlbabusgatástól.
 
Z

Zserbo

Tulbabusgatastol tud csak igazan :D persze ez is sajat tapasztalat ... hajra :)
 

Cannavaro

Member
IMG_20201120_142312.jpg
Szerintetek ez már nyúlás? 4-5 centis lehet.
2-3 napos, megmértem telefonnal.. 6000 luxot kap, 18/6.
21 fok körül van a h? és 66% a páratartalom. Már nem locsolom egyáltalán.
 

Cannavaro

Member
juhúú :) asszem nevet kéne változtatnom amat?r túlizgulóra :tiphat:
egyébként te mértél lux-ot vagy csak bel?tted 60 cm-re a Mars-Hydro ts1000-et érzésre és ennyi?
 
Z

Zserbo

Nincs lux merom smugy se erdekel :D annyira raktam amennyit ajanlott a mars hydro
 
Z

Zserbo

Na hello


~30. nap korul van, nem torvenyszeru, de ugy hallottam, hogy ezek az autok mar 2-3 hetesen megmutatjak a pistilt. Varjak meg egy hetet vagy rakjam at 12be aztan majd vissza ?
 
Z

Zserbo

Kepet vmiert nem enged feltolteni.. mindegy nem baj.. annyi a tortenes hogy surget az ido igy atkapcsoltam 12/12be hogy mutassa meg a nemet es kezdjen viragozni. Nem tudom hogy vissza kapcsoljam e utana 18/6 vagy 20/4be majd elvalik.

Az illata mar jo imadom :) abszolut nem eros de ha kinyitom a satrat megcsap
 

Cannavaro

Member
hogyhogy sürget az id?? amúgy az autoknak nem jó végig a 18/6? át kell kapcsolni? különben mi baj lesz?

Képet úgy lehet, hogy a replyt advancedbe kapcsolod, rámész a gemkapocsra, betallózod, feltöltöd a képet, bezárod a feltöltös részt és elküldöd a replyt (persze írhatsz hozzá) :)
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top