What's new

free

Ikser

Member
HAHAHAHAHAHA!!!! Uda³o ci sie;).... Ja mysle,ze to Grypka mnie znalaz³a;).. Mam non stop kapcia w ustach:/... Dobra.. nie zamulam.. Peace!!!
 
G

Guest

Panowie ratujcie mnie kurwa nie wiem co juz mam robic!!!!!
zaczne od tego ze wczoraj zmienilem system operacyjny z win2000 na winXP wszystko bylo by ok gdyby nie to ze na moim nowym dysku WD caviar160gb na 2 partycjach wszystie filmy jakie tam mialem (bylo ich 94gb) ze tak powiem rozpierdolily sie z plikow i folderow powstaly nowe z jakimis dziwnymi kwadracikami zamiast nazw nie da sie tego ani otworzyc ani nic z tym zrobic
aha jeszcze takie cos ze gdy ostatnio wyciagalem dysk i zgrywalem filmy na innym kompie tez pod winXP bylo to samo lecz gdy wrocilem do chaty i podlaczylem twardziela spowrotem wszystko wrocilo do normy
macie moze jakies pomysly jak moge przywrocic poprzedni stan rzeczy ???

a tak to wyglada
screen.jpg
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Ouch Mazur, chcesz powiedziec ze nie zbackupowales tych filmow na zewnetrzny dysk przed zmiana systemu operacyjnego? No, ja juz mialem takie doswiadczenie. Mialem pare gier, stracilem wszystkie save'y i musialem wszystko instalowac na nowo. Nie chce byc zlym prorokiem ale chyba nie da sie odzyskac tych danych.
 
G

Guest

jak to mowia nie poddawaj sie bez walki wiec ja nadal z tym wlacze kurde od wczoraj !!!!! huuuh ale mam nadzieje ze wygram ten boj pozyjemy zobaczymy za 40 min bede widzial
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Uhhh, Ikser, cooo? ktora godzina? .... zaspalem... ale wczoraj byla jazda....pierwszy raz w zyciu sex z 4 laskami :)....mam nadzieje ze dobrze zapylilem:)... jak sie zbiore do kupy to powybieram jakies zdjatka z orgii... i zapostuje tu i uwdzie.
 
G

Guest

a wiec tak wielkie dzieki dla Rafix'a za linka do forum komputerowego dzieki czemu wiem teraz jak odzyskiwac plika nawet gdy je juz delete z dysku

odzyskalem niemal ze 95% straconych danych wiec sie ciesze a to co nie odzyskalem to i tak mala strata najwazniejsze ze to co chcialem jest juz spowrotem
pozdro i jeszcze raz dzieki Rafix za rade

mazur
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
^^^ to dobrze mazur ze nie poddales sie mojemu pesymistycznemu spojrzeniu ignoranta :yes:
 
G

Guest

o kurde rafix a ja myslalem ze ty po starej znajomosci mi pomogles :D:D;););) dobra dawaj adres ale tutaj nie na pm i ci wysle te piatke :D:D:D hahaha

pozdrawiam mazur
 
D

dEv-9

Ciekawe... hmm czy ktos by go podkapowal. :smile:
Moze polskie sluzby zwiadowcze jeszcze tu nie doszly.

Niebiescy jestescie tu?

Jak tak to wiedzcie ze jestescie SKURWYSYNAMI. :biglaugh:


Przygladajac sie temu slowu wyzej czyli SKURWYSYNAMI zauwazamy cos...

SKURWYSYNAMI

S KURWY SYNAMI

Z KURWY SYNAMI


Elo. :smile:
 
G

Guest

hahahaha <lol2> hahah dobra w poniedzialek wysle bo dzisiaj to nei ma sensu listonosz u mnienie chodzi w soboty
 

Latest posts

Latest posts

Top