What's new

free

cooopa

Member
ja prponuje tzrymac sie tematoow a na kazdy inny temat gadac tutaj;d
pozdrawiam



chcecie kupic zezwolenie??
3701zezwolenie-med.jpg
 

cooopa

Member
Jak groźna jest Marihuana


Porównanie najpopularniejszych narkotyków
(Większa ilość punktów oznacza większą szkodliwość)

Narkotyk Uzależnienie Wycofanie Tolerancja Siła uzależniania Szkodliwość
Nikotyna 6 4 5 3 2
Heroina 5 5 6 5 5
Cocaina 4 3 3 6 4
Alkohol 3 6 4 4 6
Caffeina 2 2 2 1 1
Marihuana 1 1 1 2 3



Wycofanie: Jak trudno zerwać z określonym nałogiem

Siła uzależniania: Miara z jak± substancja zmusza do ponownego zażywania w porównaniu z innymi substancjami



Tolerancja: Ilość jaka jest potrzebna aby zadowolić wzrastaj±ce zapotrzebowanie aż do poziomu ponownego zadowolenia.



Uzależnianie: Informuje jak ciężko jest dla zażywaj±cego rzucić określony narkotyk.



Szkodliwość: Jest to miara nie tylko szkodliwości dla organizmu ale także wobec społeczeństwa zmiany osobowości itp.





żródło: Jack E. Henningfield, PhD for NIDA, Reported by Philip J. Hilts, New York Times, Aug. 2, 1994 "Is Nicotine Addictive? It Depends on Whose Criteria You




az strach sie bac :biglaugh:
 

cooopa

Member
JA MOIM SKROMNYM ZDANIEM PROPONUJE RUSZYC COS NA TYM POLSKIM FORUM(dziale) BO COS OSTATNIO NIC TU SI ENIEDZIEJE MALO SIE PISZE Z WYJATKIEM KILKU OSOB JAK NAPISAL ZAPOCZATKOWUJAC HC
"GDZIE JESTESCIE POLSKIE JARACZE"
I CHWALA MU ZA TO, PEACE HC !!!!!!
WIERZE W TO ZE RUSZYMY TYM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH JARACZY!!!!!!!!!! :wave:
 

cooopa

Member
nie nio niebylem najtrzezwiejszy jak to roobilem lecz teraz tyz niejestem:p
ale w sumie lepiej tu pisac niz zawalac ine tematy


pooooooooooooooooooooooozdrawiaaaaaaaaaaaam :wave:
 
D

dEv-9

Dziwny stafik mam Hmm...
Przed wczoraj 2 rurki spalilem, bylo git. :smile:
Wczoraj spalilem najpierw jedna.... zaczelo mi sie krecic w glowie. :biglaugh:
Polozylem sie... dziewczyna miala chcice, polizalem ja troche. Ale musialem zrobic przerwe, no i zasnelismy bo bomba mnie za duza wziela. :smile:
Wstalismy o 19 (7 PM) zjedlismy frytki, zapalilem znowu rurke i tym razem zajebista faza, nie za slaba, nie za mocna, idealna :biglaugh:
Zaraz znowu sobie zapale. Bedzie dobrze. :smile: :friends: Najpierw musze posprzatac bo syf na chawirze mam straszny. :biglaugh:
 
D

dEv-9

Niewiem ale dzisiaj tez raz byly ciezkie chwile, na nieszczescie juz sie skonczyl. :smile:
 
D

dEv-9

Raczej Sativa, albo pol na pol hmm sam niewiem bo duza bombe mam. :wink:

:smile:
 

cooopa

Member
ładnieeeeeeeeee ladnieeeeeee ale wiesz czy to byl chemik czy nie
miejmy nadzieje ze nie!
po jednej lufie hmm fajnie;d;d;d;d;d;d;d a wrecz kozacko;d
 
D

dEv-9

Nie, Chemik raczej nie, Ale smierdzial i palil sie jak ziolo z hashem chociaz chaszu w nim nie bylo. :biglaugh:

Dzisiaj mam ladnego topka, ale nie pozyje dlugo, juz pol spalilem i jeszcze pol zostalo. :friends:
 

Mr. Smee

Member
Jesli pachnie hashem, to moze byc Hashplant albo Master Kush. Z Master Kush-a wlasnie mam nasiona i planuje je w nowym, nadchodzacym sezonie. Juz bylem nawet w growshopie tutaj u nas w Budapescie i kupilem pare rzeczy!!!!! :wave:
 

Ikser

Member
Jak mialem swoje WW to powiem wam,ze jedna lufka starczała spokojnie na 2 osoby.. mi wystarczaly 2 buszki i juz bylem happy na dluugi czas:]:]...
 
D

dEv-9

Teraz mam jednak lzejszy stafik. :smile:
Chociaz teraz troche za slaby mi sie ten wydaje, a pewnie jest normalny. :biglaugh:
 
D

dEv-9

2 godzinki temu nie Sprostalem 1 LUFIE. !!!! :eek:

Hehehe i nadal bomba meczy. :yummy:
 

Latest posts

Latest posts

Top