What's new

Φωτογραφίες / pictures...

orfeas

Active member
Veteran
Από φουντοφυλα; Με παγάκια την έκανες;;

Μήπως είσαι κομματάκι γκαβός; :biggrin: στη σακούλα αναφέρομαι...

Τα φουντόφυλλα ποτέ δεν τα βάζω στον κουβά γιατί απλά τα δίνω στα ζώα... και δεν σου κάνω πλάκα!

:tiphat:Ορφέας
 

Ksaderfo

Active member
Μήπως είσαι κομματάκι γκαβός; :biggrin: στη σακούλα αναφέρομαι...

Τα φουντόφυλλα ποτέ δεν τα βάζω στον κουβά γιατί απλά τα δίνω στα ζώα... και δεν σου κάνω πλάκα!

:tiphat:Ορφέας

Φούντες βάζει!!!!!!! :D

Τα πήρες και τα zero zero σακούλια από το μαροκο! :biggrin:

Τα ζώα
.. τους παοκτσιδες θα εννοεις!! :D

[YOUTUBEIF]https://youtu.be/bmpHAd6vBrA[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Trichom City!! :D

Ουτε ενα χρυσαφί όμως ε; Τι παιζει; Δοκιμη Φρέσκο; Από φώτα;
 

delicorganic

Well-known member
Δεν είναι δικά μου ksaderfo είναι ενός φίλου,δοκιμαστικό,εσωτερικής απο τα εδώ landrace..
απο ποσότητα-ειδικά μέσα,δεν δίνει απολύτως τπτ αυτή η ποικιλία,απο ποιότητα όμως συνέχεια μας εκπλήσσει..
 

Ksaderfo

Active member
Τρέλα είναι φίλε μπράβο σας .. με πορωσες με αυτά αλλα ... Αλλά...

Το σκέφτεσαι να τα διασταυρώσεις;
 

delicorganic

Well-known member
Τρέλα είναι φίλε μπράβο σας .. με πορωσες με αυτά αλλα ... Αλλά...

Το σκέφτεσαι να τα διασταυρώσεις;

προς το παρόν θα ήθελα να τα διατηρήσω ατόφια,όμως ούτε καν αυτό μπορώ να κάνω εδω στην αντίκουα που έχουμε επιλέξει να ζούμε.
αλλά όταν τα λέω ksaderfo μου,μου λες οτι τρώς πολιτικούρα μετά..:biggrin:
Πάντως αν είχα την γνώση αλλά και το ελεύθερο, πάλι την διατήρηση του ντόπιου θα σκεφτόμουν πρώτα και μετέπειτα θα δοκίμαζα τα υπόλοιπα της εκτροφής.
όλα για μένα στην κάνναβη πλέον κινούνται γύρω απ την αγνή γενετική που προσφέρει τελικά και τα ποιοτικότερα ακούσματα.:dance013:
 

Ksaderfo

Active member
προς το παρόν θα ήθελα να τα διατηρήσω ατόφια,όμως ούτε καν αυτό μπορώ να κάνω εδω στην αντίκουα που έχουμε επιλέξει να ζούμε.
αλλά όταν τα λέω ksaderfo μου,μου λες οτι τρώς πολιτικούρα μετά..:biggrin:
Πάντως αν είχα την γνώση αλλά και το ελεύθερο, πάλι την διατήρηση του ντόπιου θα σκεφτόμουν πρώτα και μετέπειτα θα δοκίμαζα τα υπόλοιπα της εκτροφής.
όλα για μένα στην κάνναβη πλέον κινούνται γύρω απ την αγνή γενετική που προσφέρει τελικά και τα ποιοτικότερα ακούσματα.:dance013:


Εννοείται ότι και θα τα διατηρήσεις ατόφια, εστω και για το μουσείο αν δεν θέλεις να τα φυτέψεις για τον Άλφα ή Βήτα λόγο..

Εδώ βλαστοκύτταρα παγώνουν πλέον.. παρόμοιο είναι μάλλον αν θες να διατηρήσεις κάποιο χαρακτηριστικό (στη συγκεκριμένη περίπτωση φαντάζομαι ότι είναι η τρελή γεύση και παραγωγή τριχομς).

Απλά αν ήθελες να τα μεγαλώσεις λίγο μπορεί και να έβρισκες κάποια άκρη.. και εγώ στην Αντίκουα μένω αλλά τη βρίσκω την άκρη , με λίγο έλλειψη κοινωνικότητας βέβαια αλλά μη νομίζεις ότι στο Καναδισταν η το United States of Terror θα ήταν και πολύ πιο πεφωτισμενα τα πράγματα.. πάνε λίγο καιρό να δεις. ;)

Όσο για την πολιτικουρα, για να μην παρεξηγουμαι. Είμαι πάρα πολύ πρακτικός άνθρωπος.. σε επίπεδο που να γίνομαι άχαρος.. και απλά δεν καταλαβαίνω κάποια πράγματα, όπως πχ γιατί κάποιος να αγοράσει iphone, Loui vitton, κτλ κτλ. Ενώ έχει μηδενική πρακτική υπέροχη σε σχέση με κάτι απλούστερο και ευκολοτερο. Απλά βλέπω κοροϊδία στο εγχείρημα και αδυναμία στον τελικό αποδέκτη του προϊόντος.

Και η πανούκλα ήταν και γαμω τους οργανισμούς αλλά δε με χαλάει που εξαφανίστηκε.. και οι τεράστιοι καρχαρίες..

Μετά από εκεί.. τότε σίγουρα όλα έχουν κάποιο ιστορικό η επιστημονικο ενδιαφέρον..

Αλλά αν μπορούσες να έχεις το ίδιο φυτό, το ίδιο ακριβώς απλά μεγαλύτερο γιατί όχι;

Α και δεν είπα μόνο για πολιτικουρα... Είπα και για ναζιδικο σκηνικά.. Κατι βασιλιαδες στην Ισπανία τους είχες δει; Που ήταν ο ένας πιο στραβό κάνης από τον άλλο για να διατηρηθεί η γραμμή αίματος; Η κάτι καημενα σκυλάκια ρατσας;

"Το σφρίγος του ημίαιμου" my friend! (Οχι οτι δεν υπάρχει και το "ασχημομπ@σταρδο" :D )

Άνετα τα διατηρείς πάντως... Κάνε κάνα κόλπο με πινέλο και εκείνο το χημικό που βάζουν και βγάλε καμιά 300αρια σπόρια να γουστάρεις να πούμε.. ;)
 

ironagxos

Member
Φούντες βάζει!!!!!!! :D

Τα πήρες και τα zero zero σακούλια από το μαροκο! :biggrin:

Τα ζώα
.. τους παοκτσιδες θα εννοεις!! :D

[YOUTUBEIF]https://youtu.be/bmpHAd6vBrA[/YOUTUBEIF]
υπαρχουν και αλλα ζωα που τα καπνιζουν!
 

makedon

Member
Veteran
:shucks:

picture.php

picture.php
picture.php


:blowbubbles:
 

makedon

Member
Veteran
ηταν της εποχης σκυλια γατια τετοια βαζαμε :biggrin:

αλλα δεν εμεινε κ κατι στο κεφαλι αξιολογο για να το αναφερω,αποδοση ομως ειχε...
 

delicorganic

Well-known member
τούμπανα τα νιάνιαρα!!:tiphat:
μουσικαρες συνέχεια ξετρυπώνεις μόρτη μου..:)
πότες γεννήθηκαν θυμάσαι καθόλου?χωμα?
κανε ρε syd ενα ημερολόγιο και παίζε μας και τις μουσικές σου να γουστάρουμε...:dance013:
 
G

Guest

Ευχαριστώ αδερφέ!:)
Τα μεγαλύτερα κορίτσια ξεμύτισαν από το χώμα 19/1.Πρόγραμμα 24/0 .Light mix/worm castings/coco/περλίτη.BioRhizotonic και μυκόριζες |(και λίγο Em-a,λέω να βάλω και κεραμική σκόνη )έχω ρίξει μέχρι τώρα.Τα επόμενα 5-6 μέρες μετά.Χτες τα βαλα σε ίδιο μείγμα +all mix.Κανα δυο θα προσπαθήσω να τα παω μισο-βιολογικά :biggrin: .Από αύριο θα πάω 20/4 να τους κάνω και κανα διαφυλλικό.
[YOUTUBEIF]6fHoMw8tCzo[/YOUTUBEIF]
 

Latest posts

Latest posts

Top