What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

Marius

New member
Pěkný den/podvečer/večer přeji, nemáte někdo zkušenosti se Seedboutique? Mám takovej pocit, že jsem asi luxusně pro***** 3 litry. Nezaregistroval jsem se u nich, jen jsem jim poslal obálku s objednávkou a prachama, a to ještě nejspíš na blbou adresu(teda je správná, jen na ten první řádek jsem napsal ICM Ltd.). Pokud někdo umíte obstojně engliš, jakákoli pomoc bodne.
 
ahoj Márie zkušenosti by se našli:)) ja to posílal na tuhle adresu, když tak napiš mi PM:))
SB Novelties
Unit 2, 22 Eden Street
Kingston-Upon-Thames
Surrey KT1 1DN
UK
 
Last edited:

gona

New member
Cibin said:
hej, pan Gona - grower HipHoper, jestli se dobře pamatuju na starý dobrý časy, kdy sem eště navštěvoval grower.cz :eek:)

grow hard boyzz!
C.
ahoj chlape hehe na tvoje black thai nezabudnem 150w a vyčaroval si z toho fakt mooooooc hehe jaky to bol smoke? a jak sa môžem spytať prečo si sa zmazal?
 

cardiel

Member
Ahoj

witam wszystkich sąsiadów z południa :smile: ukłony z polski w waszą strone... bardzo ładne roślinki widzę sa u was. Rozumiecie to co napisałem? Ja troche rozumiem co napisaliscie

pozdrawiam was :smile:

cardiel
 

NevimKdo

Member
cornfield: dobrou chuť přeju
cibin: pod 150w fakt parádní výtvor btw ta izolačka místo kolínek by mě nenapadla :punk:

 
Last edited:

L&M

Member
Ahoj Czech friends!!:wave:

when I was in Prague I meeted funny guys:D
I am siiting behind city centre , and then, it has stepped up to I several people with password "Joint express"!! :yoinks:
So, I allude stay at you nicely , You have beer good also and cheap

powodzenia :wave:
 

hulitko

New member
Ale ja pořád chodím na grower.cz je to tam dobre a hlavně ČESKY :) jinak tady je to taky hodne dobre a poučne s obrazku ale jsou tady vetšinou jen velkopestitele kteři jedou tak 60 kytek v |NFT jinak jsme tady toho moc nevidel ale jinak je to tu ok :)
 

Hlava

Member
...cau lidi ,nejsem tady novej ale konecne sem se regnul i sem , mozna me znate z Groweru :D ........Hlava
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Hoj Hlavo.Většina tě asi zná jaks psal z groweru zvlášť těch tvejch 600w.Škoda,že sem ještě neviděl tvý výpěstky pořádně ostře zdigitalizované,to by bylo pokoukáníčko :yoinks: :yummy:
 

hanulkááá

New member
Halooo haloooo,kde jsou smajlíci atd? no jdu se rozkoukat

Jůůů oni tu mají i forum for ladies :jump:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top