What's new

Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017:

Status
Not open for further replies.

klint

Active member
Veteran
Witam Zaloge!!! Po dluzszej nieobecnosci. Urlop niestety dobiegl konca ale dobrze bylo odwiedzic ojczyzne. u mnie poki co pogoda nie rozpieszcza, bylo troche plesni ale sytuacja opanowana. Najszybszy Hindu Kush by GGS juz sciety i prawie caly spalony hehehehe. Wysmienity smaczek taki troche ziemisty z nutka owocowa. Zostalo x2 Guerilla Gold by GGS jedna Manitoba Medicine od Selasie i Easy Shaman by GGS niestety najwolniejszy. Dopiero ma preflowery gdzie reszta juz prawie na finiszu. Co do mojej proby robienia pestek femi. Wyszlo tak ze bylo kilka jajec na tej ManitobaMedicine ale pokrylo sie to z moim urlopem wiec nie bylo mnie fizycznie przy roslinach i w sumie to chyba wszystkie po trochu sie zapylily. Przy trimmowaniu tego HinduKush znalazlem 5 dorodnych pestek. Wiec mniemam ze beda to femi. Zobaczymy jak bedzie z reszta plantow. Dobra koncze bo sie rozpisalem. Jeszcze dodam ze bardzo pieknie wszyscy leca jak co roku hehehe oby tak dalej i bez przypalu az do konca. Pozdrawiam!!!
picture.php

Guerilla Gold by GGS
picture.php

picture.php

picture.php

Manitoba Medicine
picture.php
 
Last edited:

Tomu

Well-known member
Veteran
Witam!
Hindu Kush (GGS) harvest
Ściałem dzisiaj bo pogoda się zaczyna pierdolić mocno i zaczyna wchodzić pleśń, generalnie dwa phena jedna luźne drugie bardzo zbite niektóre jak kamień niestety musiałem wyrzucić najbardziej zbite bo zaczeły pleśnieć

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Peace.​
 

klint

Active member
Veteran
Piekna ta nasza Polska jesien!!! :)
Kunkka co to za choinka ta NN? mogl bys podac cala nazwe? Lubie takie choineczki hihihihi.
A u mnie Manitoba Medicine dzieki Selasie!!!
Struktura topa o wiele luzniejsza od calej reszty ale na holenderski klimat sie sprawdza bo nie znalazlem na niej ani jednego ogniska plesni. Wiec na plus :)
picture.php

picture.php

Pozdrawiam!!!
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Gg x Ak47 auto
Foto z przed tygodnia.
Topy luzne z du¿± ilo¶ci± ¿ywicy.
Bardzo podatna na ple¶ñ


picture.php


Pozdro ekipa
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Po lewej Easy Shaman by GGS niestety najwolniejszy ze wszystkich ktore w tym roku mialem.
Po prawej Guerilla Gold by GGS
picture.php

Guerilla Gold
picture.php

picture.php

Pozdrawiam!!! :)
 
B

Bobby SixKiller

Witam wszystkich :tiphat:
Kolejny wrzesień kolejna jesień. Kto by to pomyślał dobrych pare lat temu że stanie się on ulubionym miesiącem.

Kilka fotek od nas luzem all from GGS:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

...
 
B

Bobby SixKiller

a tutaj Andromeda x Guerilla Gold - dobra pozycja po kilku dniach deszczu dwa naparstki pleśni z całego planta a topy gruube:biggrin:

picture.php


Żaba spotowa, zawsze się pojawia kiedy mieszamy nawóz.
Przychodzi staje z boku i na nas obcina
Zagadka się wyjaśniła jak wyciągneła wielką glizde z torfu który oramy naszymi ciżemkami.

picture.php

pozdross
:dance013:
 

bajcus2

Active member
Siema ludziska, jak zwykle pięknie kolorujecie. Bajcus za to obiecuje że odmuli i już niedługo będzie sie tu częściej pojawiał :)
 

kunkka

Member
Veteran
Siemka !!

Dziękuję za karmę. :thank you: Staram się jak mogę ale niestety dużo pozostawia ten rok do życzenia....niech już przestanie mnie zaskakiwać...

Pięknie kolorujecie ! Tak trzymać i z fartem Bracia!

NoName

picture.php


picture.php


Przetworki na zimowe wieczorki.

picture.php


picture.php


Powodzenia wszystkim. Dajecie czadu !

Pozdrawiam!
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Super dajecie chlopaki..aj marzy sie out taki z rozmachem..ale czasu brak..cos tam niby rosnie z serii "A co mi szkodzi"(3 pestki wyjete z The White x LVPK..i wszystkie panny)..ale 3roslinki w doniczce na ogrodzie to nie outdoor..ehh
Ale dobra..dosc pisania..przeciez temat od pokazywania!

picture.php


Popcorny z :
StarBud x LVPK
OG Kush x LVPK
Chernobyl x LVPK
The White x LVPK
Podziekowal na maxa ekipie GGS..cos na czasie wrzuce do waszego subforum

3m cie sie chlopaki
 

klint

Active member
Veteran
Piekna Polska jesien!!! :)
Lubie ta pore roku zwlaszcza jak na forum mieni sie kolorami...
A u mnie koncowka jednego i zaczyna sie cos nowego, tym razem do ziemi polecialo:
Sweet Seeds-Black Jack Auto x2
Dinafem-Amnesia XXL Auto x3
picture.php

Pozdrawiam!!! :)
 

ziben

Active member
Veteran
Pięknie kolorujecie Panowie!! U mnie skromnie, ale smacznie.
Kilka fotek gotowego suszu – White Widow x Amnesia AF feminiZZed
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

Pozdrówki :tiphat:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top