What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

miron555

Member
moj (i chyba nie tylko) ulubiony pokoj.
poziom i dobor materialu genetycznego wysoka połka. do tego bonusy w stylu papryczek. pieknie. coprawda moje balkonowe nie byly az takie intensywne. balkon, z wieloma zmiennymi i tez nie tak az nasloneczniony. to jednak nie kontrolowane wrecz w calosci srodowisko 'naturalne' o parametrach najlepszych dla naszych lisci.
jeszcze troche i ja wam tu pokoloruje, mam nadzieje ze tez ku waszej uciesze.

love peace and respect for all everywhere and everytime

ps.hehe wierszokleta ze mnie po porannym batoniku
 

Lizard

New member
witajcie ponownie zalogo:wave:
ak47xdiesel ryder
picture.php

picture.php

picture.php
 

TheCreator

Member
Veteran
O żesz Ty! HC piękny cukierek :)
U mnie w ogrodzie bieda, za ciężka woda dla panienek - pH po przelaniu demineralizowaną ~5 => ~7,5..

ChemDD x SD IBL

picture.php


picture.php


UOG x CC#2

picture.php


picture.php
 

Ghonox

Member


:) Nowe planty z bardzo starych nasion z dna szuflady.
(LR2 x AK48) x DR ! o ile dobrze pamiętam, ale chyba niektóre nasiona były pomieszane z WW... Dzisiaj od rana do wieczora 11 z 12 wyszło z ziemi. Po ilu dniach automaty pokażą płeć? trzymam je 24/0, później przejdę 20/4. Nie do końca mam pewność, że wszystkie to automaty. Nasiona z 2009 roku o ile dobrze pamiętam, ale nie do końca pamiętam co się wtedy działo i czym one dokładnie są. Od samego początku dostarczam im CO2. Niestety ilości nie znam, bo leci z bimbrownicy, ok 1 bąbel na 3 sekundy :) To taka uprawa eksperymentalna zanim kupię porządne nasiona.

Box 27x27x75. 4 warstwy farby DEKORAL ŚNIEŻNA BIEL MATOWA. Oświetlenie 2x21w i 24w OSRAM 2700k (razem 3880lm na potrzebne 3680). To coś na dole po prawo to pasywny wlot powietrza z autoregulacją i zabezpieczeniem przed wypadaniem światła :d jak to działa chyba każdy widzi. Do tego jeszcze bimbrownica (2L wody, 800g cukru, 0,5kostki drożdży, rurki, butelki) i filtr z węglowy własnej roboty (2 wiatraki 12V, mata do okapów, karton). Boxa nie widać nawet przy całkowitej ciemności, słychać minimalny szum. Używam tylko 1 z 2 wentylatorów bo wtedy temp utrzymuje się na poziomie 27-28*C czyli idealnie (musiałem zdjąć szybkę z lampy i wyłączyć drugi wentylator bo było ok 19-21*C). Nawozy biohumus i florovit (oczywiście jeszcze nie użyte).
To chyba wszystko czym chciałem się pochwalić :) Skromnie, ale własne i cieszy!
Będzie coś z tego?
 

IBL

Member
Pandora fem. auto (Paradise seeds)

Pandora fem. auto (Paradise seeds)

Było ich osiem w dr 80 pod hpsem 250 watt, z żarówką Lumatec dual, rosły od początku w 11 l donicach, wiele fenotypów, najszybsza była gotowa po 12 tygodniach, nie za ciekawy smak, bardzo mało żywicy i mizerny smak, plon z tego fena nie powalał. Nastepne fena były gotowe po 14 i 15 tygodniach, świetny smak i dość mocny indicowy high jak na automaty. Najpóżniejsze feno było gotowe po 17 tygodniach, co prawda z małą ilością żywicy i nie najlepszym smakiem oraz średnią moca, za to plon z tej rośliny wyniusł 190 gram suchych topów.
Ogólnie 8 sztuk obrodziło 470 gram to jest około 1,9 gpw.

Mam jedynie zdjęcie ostatniego krzaka ( 190 g).
picture.php
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Najmilsza chwila poranka... kawka i marihuanka!
Danish Gold x Grape :D

picture.php


Aaaaaa... widzialem we śnie jak Mikołaj paczki jakieś szykował... święta idą, grzeczne dzieci po świętach dostaną... ;)

Wesołych Świąt!
 

smierdziel

Member
Oj tak kawka i marihuanka jest przyjemnym połączeniem na ranek...
ja pokaże jak tam progres u mnie w szafencji, a idzie jakoś tak powoli. Jeden z ******sJack x Killing Fields nie chce ustąpić z mutowaniem i do tego ma jakieś dziwne problemy...hmm sam nie wiem co mu jest. Może to przez nie filtrowanie CO2 z bimbrowni ?

picture.php


Zdrowy SJxKF
picture.php


AmnesiaHaze x Killing Fields
picture.php
 
S

sweet-dreams

wesołych swiat i pomyslnego przyszłego sezonu zyczy wszystkim starym jak i nowym growerom sweet-dreams

p.s

fote dodam jakos jutro do tego posta bo brak aparatu chwilowy
 
A

ares420

:xmastree: ZIELONYCH RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT :xmastree:

UDANEGO SYLWESTRA I JESZCZE BARDZIEJ UDANEGO NOWEGO ROKU 2013, ŻEBY WASZE SŁOIKI BYŁY ZAWSZE PEŁNE A KRZAKI OSIĄGAŁY WIELKOŚĆ CHOCIAŻ TAKA JAK MOJE W TYM ROKU :biggrin:

picture.php


Pozdro!
 

Oczko

New member
No to jeszcze raz Wesołych, smacznego karpia i udanych prezentów !

Oger99 x Chocolate rain





The Ultimate (lewa strona) , Chocolate Rain x Mix (prawa strona)



White Widow x AK47 af



Pozdro.!
 

Latest posts

Latest posts

Top