What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci ??? Zielona POLSKA 2014 roku

jerzu19

Active member
Veteran
Witam :tiphat:
GuerillaWreckHaze (GieWuHa)
picture.php


picture.php


picture.php


Jedno z ładniejszych phenotypów.Chyba pobawie się jeszcze z ta odmianką w przyszłym sezonie bo czystych nasion Trainwreck x Guerilla Gold już niestety niemam.

pozdro
 
B

BajCus

powitać załoga :)

ostatnie kolorki

jeszcze tylko za tydz sesja z taką jedną laseczką będzie :)


maroc i purple maroc



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Sezon zakoñczony...
Zdjêæ ze scinki nie posiadam.
Bylo bardzo duzo pracy :D
W nastepnym roku startuje pó¼niej i roslin bêdzie mniej.
Postawiê na kilkana¶cie automatów i jakie¶ sezonówki.
Palenie z Outdoor Mixa S1 lepsze niz w tamtym roku, trafi³ siê lepszy fenotyp...


Bez siekiery siê nie oby³o :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema wszystkim :D

Ja tez sezon outdoor zakonczylem z sukcesem w calosci , jestem caly , zdrowy , planty sie susza na strychu a ja siedze sobie palac fajke w radosci hehe

Co nas nie zabije to nas wzmocni , reka reke myje - wychyl glowe to upierdole szyje ...!

slonko pieknie swiecilo doszly odmiany ktore w ogole nie rokowalem ze zobacze braz u nich hehe

picture.php


raj dla francuza
picture.php


picture.php


Powodzenia zycze wszystkim ....


ZZ
 

1337grower

Active member
Witam u mnie dalej rośnie i mam nadzieje, ze jeszcze z 2 tygodnie porośnie,ale jak bym musiał ścinać to tez nie ma problemu hehe.
Już tydzień temu myślałem, że będę ścinał wszystko - ponad tydzień deszcz nonstop i niska temperatura. Planty przeglądałem bardzo często kilka razy na dzień i niesamite jak szybko pleśń się może duża rozwinąć Spanikowałem trochę, i już ostrzyłem tomahawka ale pogoda rozjaśniła mi umysł hehe. Przepiękna cytrynka i pomarańcz unosi sie w powietrzu. Te planty rosly tak na 6 h w słońcu, teraz na jesień jest to 3-4 ale powiem wam,ze jak na tak mało to jest rewelacja. Wcale nie trzeba im dużo hehe.


Pozdrawiam !
 

Tomu

Well-known member
Veteran
c.d.
A tutaj Automazar zaskująca odmiana prawie w ogóle pleśni jak na tą porę i nabita dobrze biały nalot sorry za jakość zdjęć:
picture.php
picture.php
picture.php


 

1337grower

Active member
Witam ja już skosiłem swoje, jednak nie mogły zostać te 2 tygodnie jeszcze, ale jest dobrze bardzo, bez rękawiczek ani rusz bo tyle miodu hehe, ale aż się prosiło o 2 tygodnie jeszcze.
No to co, widzimy się w 2015 ?! Pewnie ze kurwa tak :D



JEdna jeszcze wisi, obrana w polowie z duzych lisci,,,,nie chce mi się, nie nawidze trymować itp, robie to partiami i przy muzyce klasycznej, filizance melisy z miodem i kotem obok mnie lezacym, co by się mniej wkurwiać przy tym, inaczej tez jest jak się z kims trymuje, ale niestety,,,, życie hehe.

Pozdrawiam i do 2015 hehe wszyscy mają się zameldować. Żeby mi któryś nie sprobował zdezerterować !!!!! nawet do Elizjum, jak to pięknie brzmi, Elizjum ; ) w ogole jakie to wszystko jest piękne. AHOJ !,=
 

tomato

Member
Veteran
siema wariaty, ale tutaj GRUBO!
dziś też ciąłem, nie wspominam tutaj o automatach, bo te szły na bieżąco hehe, choć THAI FANTASY to też automat, ale skosiłem go w 150 dniu jego żywota. jego siostra poszła pod nóż dwa tygodnie wcześniej, ale była w innym miejscu niż ten, który niestety złapał sporo pleśni, ale topki to "wełna", opłacało się czekać, mimo że wyjebałem z połowę krzaka.

picture.php


picture.php


a tutaj dwa maroki, też zaczęły pleśnieć, więc skosiłem, choć te dwa tygodnie, które pewnie by się wszystkim przydały, jeszcze by mogły postać.

picture.php


picture.php


wracam do trymowania..

pozdro :wave:
 

DrSmoke

Member
Veteran
Witajcie Drodzy Koledzy!
Outdoor w tym roku mizerny, wiêc odbijam siê od dna Indoorkiem!
Piêæ ro¶linek na 0.36m2 pod 400W s³oneczkiem.
Leje ju¿ Ripen i liczê, ¿e w ci±gu kilkunastu dni
panienki nabior± kszta³tów.
Z góry przepraszam za jako¶æ zdjêæ i w±ski opis, ale temat od
kolorowania wiêc do roboty!

PURE AK47 [FamaleSeeds]

picture.php


picture.php


picture.php


Sour Bubble Ryder x AK47 AF

picture.php


picture.php


Mam nadziejê, ¿e zdjêcia wywo³aj± choæ kilka szczerych u¶miechów.
Bless!
 

bzykacz

New member
No to ja się pochwalę na dzień dobry moją panią kalashnikova autoflowering od ghs z pestek zakupionych na http://grubylolek.pl uprawianej pod chmurką na gnojówce
Miałem w sumie 20 pestek które ładnie i równo wykiełkowały, ąz byłem w szoku. Ale potem wiadomo, polowa zdechla, polowe zajebali i zostala az 1 sztuka, ale za to jaka :) 43g suchego



Fajny smak, dobry zbiór, łatwa w uprawie YO:tiphat:
 
Z

ziemniaczek002

Witam Witam dawno mnie nie bylo ;) ladnie ladnie cos odemnie sezonik udany ^^

Lemon Sativa REG od GGS >>>>>>>Wyszlo 80g ale smacznego topsa ^^
picture.php

picture.php

picture.php
 
Z

ziemniaczek002

Early sativa > badzo dlugo wegowala balem sie ze nie dojdzie staly 2 az do pierwszych przymrozkow i wyszlo smacznie i pozytywnie!!! Troche dostala po kosci ale doszla!

picture.php

picture.php


a Tu 2 Razem ^^
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam Panowie oraz piekne Panie :D

urokliwy to ja nie jestem ale za ro taki urodziwy hehe to jak juz sie poznalismy blizej to musze powiedziec ze pieknie dopisuje wam sezon w PL z tego co sie widzi po fotkach to slonko piecze , Wszystkim zycze duzo zdrowia oraz kreatywnych wnioskow :D

Matka
StarDawg Illuminatti (Nag Champa Kush)

picture.php


poZZdro
 
Witam załoge, piekne jesienne kolory u was. Ja wystartowalem niedawno z nowym projektem. Pierwszy raz uzylem kokosu jako medium i jestem jak do tej pory zadowolony. Przede wszystkim szybkie tempo wzrostu cieszy oko. Power flower



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 
Top