What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

jaca30z

Member
Wesołych Świąt!! Jaca30z

21708IMG_0526.JPG
 
Wesołych Świąt wszystkim groverom!! Dużo plonów i fajnych lotów!! :) A najmniej przypałów oczywiście.Niech się spełnią Wasze najskrytsze marzenia.​
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
to tutaj tak sie swietuja? hehe

wesolego koledzy, wiadomo zielonego po uszy wszystkim zycze.

po nowym roku zaczne cos tutaj wiecej dzialac. mam wiele sionek co tszeba bedzie znalesc na nie jakies pomysly,hehe

wesolego jeszcze raz i dobrego zielonego nowego roku.

peace
 

[m8]

Member
Veteran
za parę dni zamkniemy ten thread, tak jak zostawimy stary rok za sobą...
narodzi się nowy, może lepszy może nie, to już zależy od nas!

Pozdrawiam gorąco!!!
 

frether

Member
Veteran
Zdrowia, szczęścia, pomyślności udanego indorka :yes: i żeby wszystko szło po waszej myśli pozdrawiam wszystkich :wave: :jump:
51097DSCN0405.jpg
 
Last edited:
Kochani, wybaczcie ze po fakcie troche ale wlasnie przebijamy kolejne kilometry w drodze na biale szalenstwo. Nawet nie mam czasu na lookniecie w PM`y.
WESOLYCH SWIAT Equipo, niech wam wszystkim zielen z szafy wylazi a na tluste boby zbraknie wam miiejsca... postaram sie wpiac jeszcze w jakas siec z miejsca gdzie jedziemy, tym czasem trzymajcie sie wszyscy cieplo i szczesliwego nowego roku. Szczegolnie pozdrawiamy naszych najblizszych Braci ;) zielona kochany ... umilal nam pierwsze 500km miodzio, taki typowo podrozny... klimatowy ale kolorkiem i glebia poziomke rozlozyl :* buziaxy dla wac, otwieramy pyszne winko za wasze zdrowie a jutro kolejne 900km...
Yo. :D

Jak tylko dotrzemy i bedzie siec w eterze to na PM`y odrazu wam odpisze...

PS: dziewczynki na czas wyjazdu przejol prawdziwy Druid, wiec tym razem bez nerwow czy przetrwaja
 
hej koledzy

swieta, swieta i polecialy swieta, zara 09 i lecimy z nowym topikiem, hehe, gdybym nie zdazyl z zyczeniami noworocznymi ( vide swiateczne, tak przelecialy ze po prostu zapomnialem panowie ) to zdrooofka, spokoju ducha, powodzenia w planach i swiezej zieleniny przez okragly rok

chem d bx1 klony, na flo od 23.12, wegowane od 02.12, ukorzeniane przez 1,5 tyga, przasadzone do 9l, bylo 14, jest 12, jedna najslabsza wywalilem, a jedna dalem pod 125 fluoro jako mame, zdrowo sie rozwijaja, na razie bez problemow

klony


mama


pozdr
 

Silas

Member
Veteran
Muszę zakolorować poświątecznie ;) barwy karnawałowe ;P

Dzień 60 12/12

Przed Państwem Super G



Takie rzeczy dzieją się po ripenie ;D









Przejdźmy do innego tematu ;)


Cindy 99









I teraz czas na krótką recenzję tych 2ch Pań.
Plon
super G - topy zbite i bardzo produktywne 10/10
cindy 99 - topy puszyste lekkie produktywność również zajebista aczkolwiek na wadze wyjdą różnice.
Żywica
super G - dużo kryształków
c 99 - mróz ;D jak na arktyce :) i to uwielbiam. Tennnn szron :D
Zapach
super G - mocny, indyjkowy, ciężki, średnio przyjemny
c 99 - landryneczki/guma turbo/cytrus/łakocie można chodzić z topkiem i wąchać cały dzień. Jestem za wypuszczeniem letniej serii kosmetyków o zapachu cindy :D poprostu uwodzi :)
Smak
super G - po zastosowaniu ripenu strasznie gryzący nieprzyjemny ble...:)
cindy - cholernie dusi ciutke ziemisty, słodkawy lekki nie gryzie

Mam nadzieję podsumować jeszcze WWonder i Lavender tego roku :) Jak nie to zacnymi shootami podkreślę pierwsze strony nowej części co w ogrodzie rośnie mi... ;D haa:) Szczęśliwego nowego roku wszystkim! Ja wam życzę maleńkich topów pod które będziecie podstawiać wiadra na kapiącą żywice ;P HA! MOCY PANOWIE I PANIE ŻYCZĘ WAM! TAM TAM TADAMMM :p :violin:
 
C

ChaosX

U mnie w boxie 3 panny Auto AK47 x Diesel Ryder , kazda inne pheno, ale przy tej mieszance genów to normalne :)

Jest to jakiś 48-50 dzień. Jedna będzie na pewno późniejsza, co do dwóch pozostałych to się okaże ile im zajmie pełne dojście.

Jedna z panien powinna skończyć żywota do 65 dnia.

Pozdrawiam :D











[EDIT]
Panowie czy ktoś mógłby obdarzyć sionem lub klonem chemicznego psiaka, który zauważyłem że zagościł ostatnio na IC z czego niezmiernie sie ciesze! :D

-> PM :)

Pozdro!
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
sianka sa takie

early dog x early skunk robione pod sloncem. mam ich pewnie 300+

hot mix jest gdzies 30 paczek.

pare chemdd x chemdd sa jusz sprawdzone i wychadza identycznie jak chemdd.

to bedzie gotowe zaraz po nowym roku. ci co maja pomysly wiedza co mi dac.

664zdjecia-013.gif


peace
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
siema wszystkim, zajebiste kwiatki !!!

Hot jak idzie grow za oceanem? wrzuc jakies fotki "co w ogrodzie rosnie Ci ???"

u mnie po przygodach z nawozami na wegu rosliny doszly do siebie i juz jest dobrze, calosc od 20.12 jest na 12/12.

dzisiaj wywalilem 3 alpha diesle i 1 MiS ktore okazaly sie meskie, zostaly 3 AD i z nich chyba jeszcze 1 facet wyjdzie.

z pewnych panienek mam teraz w szafie :
2 x Hot mix
1 x SSH
1 x blubonic
2 x ak47
to sa planty z pierwszego siewu z ktorego za malo roslin wyszlo. kolosy po prawie 2 miesiacach wega...
mlodsze samice:
1 x nebula femi
1 x ak47
oraz mlodsze jeszcze nie okreslone:
2 x Hot mix
1 x MiS
3 x alpha diesel
1 x OHxS#1

dzisiaj zaczolem podawac hesi bloom i sweet leaf, dam im jeszcze z tydzien i do 12-litrowych donic do konca


to sa Hot Mix'y

nr1



nr2





SSH





i rzut oka ukratkiem:



i klony z samic i niedoszlych samic:



peace
 
Last edited:
B

bronek

Jak zwykle slicznie kolorujecie. Ja tymczasem pochwale sie moim pierwszym indorkiem.







Na fotkach ponad dwutygodniowe LR.

Niebawem-tj w nowym roku do szafki trafi jeszcze tophaze x erdpurt green lub neb/lsd/swt3 x erdpurt

[btw nie moge sie zdecydowac co bedzie bardziej odpowiednie pod mojego micro boxa]
PS K++ komu moge ;D
jakies wskazowki?
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
@BroneQ jak masz duży box...od razu ładuj tam cokolwiek sie Haze tknęło:p jak wymiar mniejszy...raczej Hazeki omijaj:p

@Leptosoma - z potasem coś twoje roślinki marudzą... przebarwienia już ustępują? Gąszcz masz zajebsisty...szkoda by było gdyby nie wycisnąć z tych choinek maxa na wadze.

U mnie dziś wychyliła główkę jedna
{G13xWhite Widow}x Hawaiian Snow
 
Silas C99... skąd ty to wziąłeś...
zajefajnie wyglądają twoje planty i ripen daje to fakt ;)
pozdro

e:


po lewej in mix po prawej sensi star
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top