What's new

chwastu grow

kips0n

Member
2x killing fields san nie seeds
3 x mad kush sann ie seeds
3 x shazilla sann ie seeds
2 x 707 head band humboltd seeds
2 x afghan kush special
1 x diesel dinafem
1 x og kush dinafem
1 x extrema sann ie seeds
1 x sugar candy delicous seeds

mmm pyszne, 5 strainów nie widzia³em jeszcze, ciekawe jak bêd± wygl±daæ ;) interesuj± mnie pierwsze 4 i ostatnie 2 to nawet 6 :D
 

uho667

Active member
22days 12/12

w5Hdi.jpg

kI1rv.jpg

5R8Jx.jpg

VTnZC.jpg

WiTgq.jpg
 

uho667

Active member
siemka 34 dzni mamy jak kwatki maja 12/12 , ogolnie patrzac na termin flo to dosc mlo spychniete ale to raczej spowodowane tym ze po przesadzeniu poszly prosto do 18 l donic i odrazu byla zmiana swiatla
K17ov.jpg

KvD71.jpg

uz0R.jpg

ZzVxu.jpg

i8UlK.jpg
 
C

canna_brotha

nie za bardzo sie wyciagnely? ;)) i jeszcze pytanko: nie za mocno masz ustawione blumaty, tzn nie za duzo podaja wody ? swoja droga piekny busz!;)) pozdrowienia
 

uho667

Active member
sativki sie wyciagaja , ale juz polamane do tego najbardziej wyciagnely sie po stronie plasmy a tam malo swiatla bo hps byl na wasko ustawiony , blumaty jestem zdania ze chyba trzeba je troszke poluzowac hhe, bo wydaje mi sie ze za malo wody im daje, woda idzie napowietrzona, znam wage donicy 18 l i wiem ile ma wazyc po podlaniu te sa odziwo lekkie , choc do 18 leje sie 3l wody to ja mysle ze maja caly czas tak kolo 1,5-2 l , elo i pozdro
 

kips0n

Member
elegancko, fajnie wygl±daj± te wysokie, maj± tak± jakby koronê, najgorsze jest to kolego drogi, ¿e mi te 2 KF od ciebie nie prze¿y³y ;( a w³a¶ciwie te najbardziej chcia³em posadziæ..
 
D

DLOC

oryginally posted
hehe rozumiem , ale mozna zawsze zajarac czysciocha w malej ilosci i upalic sie delikatnie he kazdy grower rolnik chce miec jak najlepszy smak ziolka ale dodajac tyton nie idzie to w w parze musze przyznac hehe do tego tyton zabija a palonko nie pozdro.

Dobra wiem o co ci chodzi ale nie musisz robic offtopa w tamtym temacie wiec napisalem to w twoim zeby choc troche uszanowac innych.Ja lubie palic jointy z tytoniem bo tak mi lepiej smakuja z polonczeniem dobrym tabacco.Jak ci sie nie podoba cos to nie musisz wymiotowac poprostu nie patrz hehe.
Rozumiem ze jointy w twoim wykonaniu to czyste ziolo zawieniete w bletce ale nie kazdy moze sobie pozwolic na krecenie z czystego w twoim wypadku no masz z czego to krecic a ja moge max 3 rosliny wsadzic do boxa.Po drugie nie kazdy toleruje ten zapach i niekazdy moze palic czyste.Tak ogolem to lubie krecic z tytoniem i tyle a ze ma to dodatkowe plusy w moim przypadku tak wiec robie, a ty zamiast hejtowac wkleilbys jakies zdjecia , wzial sie za cos.Pozdro
 

uho667

Active member
boxik zlozony nie rosnie nic ,wiec nie mam co pokazac , nazywasz hejtowaniem i spamowaniem rozmowe na forum po to jest chyba forum ,nie czulem zebym cie atakowal ale widze ze tak to odebrales , faktycznie staram sie ludzia mowic ze palenie tytoniu jest zle i odradzam znam duzo ludzi co po mieszaniu z tytoniem nie cieszyli sie z czystosci fazki bo jednak tyton nie dziala dobrze nawet w polaczeniu z ziolkiem nawet ost cos bylo w sieci jakies badania ze te 2 rodzaje uzywki ze soba dosc sie kloca w naszym organizmie ,wiec zycze milego i pozdrawiam
 
Top