What's new

chwastu grow

uho667

Active member
witam i stalo sie jakos mi tak bardzo sie zachcialo plasme odpalic ze to zrobilem lekko nie bylo ale mam nadzieje ze sie bedzie podobac ha

54 dzien 12/12




 

uho667

Active member
witam mamy 58 dzien 12/12
kwiatuszki dosc dobrze zareagowaly na zmiane swiatla od wczoraj zauwazylem delikatnie zolkniecie dolnych lisci wiec dostaly dzisiaj 1.5 dawki zalecanej , wczesniej dostawaly 30% dawki raz na 10 dni, podlewanie z blumatami musze opanowac poniewaz ziemia wilgotna caly czas wiec trzeba nalac wody 3 x mniej niz bez systemu auto ale za to dac wieksza dawke jedzenia co by braki wyrownac w ziemi





 

kips0n

Member
nie no kurwa klasa ;d ja teraz kombinuje jak po kosztach zrobiæ vegboxa bo ju¿ miejsce na ukorzenianie klonów mam, kabine na flo mam i tylko jaki¶ vegbox nie wiem jeszcze jak du¿y wysoki musi byæ no i nie mam pieni±¿ka na ¶wiat³o.. nie wiem teraz jakie by siê nada³o pewnie ze 100w clf by styk³a

vacos z # znikn±³ a 99%, ¿e wygra³em u niego 200W clf na vega w³asnie i to by mnie uszczê¶liwi³o móg³bym lecieæ bez przerwy i mieæ nieprzerwan± produkcjê palonka
 

dupsq

Active member
Veteran
Siema mordeczko, widze nie zmienia sie nic i dalej uprawa za uprawa, zreszta jak u mnie ;)

Fajne zdjecia, tylko nic nie podpisane, rozumiem tak ma byc, zreszta co ja sie czepiam sam juz nie mam sily zbytnio GL prowadzic hehe
Pozdrawiam i sowitych topow, mega zalanych zywica zycze :smoweed:
 

fake4r

New member
Witaj chwastu, widzę że dalej trzymasz fason :) dodaj mnie do kontaktów jak możesz albo wyślij pw bo mam taką prośbę do Ciebie. bad grass
 

fake4r

New member
Jak zwykle wszystko na full :) Kurde nie mogę ci Pw wysłać, chyba nie mam wystarczającej ilości postów.
 

uho667

Active member
14day 12/12
Jx5t.jpg

tVHgo.jpg

HbXp6.jpg

LCcOv.jpg

LFXZU.jpg
 

uho667

Active member
2x killing fields san nie seeds
3 x mad kush sann ie seeds
3 x shazilla sann ie seeds
2 x 707 head band humboltd seeds
2 x afghan kush special
1 x diesel dinafem
1 x og kush dinafem
1 x extrema sann ie seeds
1 x sugar candy delicous seeds
 
Top