What's new

chill out corner..

orfeas

Active member
Veteran
Νομιζω οτι παρα-ασχοληθηκα με το γειτονα μου και τον αμιαντο του και ετσι και μαλλον εριξα το επιπεδο μου και ετσι αρα παω να του καψω το σπιτι τωρα καλα;

[YOUTUBEIF]7KFhDvgTfrw[/YOUTUBEIF]

Κοίτα, άμα βολοδέρνεις μες το μανιασμένο ποτάμι που ροχάζει για να σε καταπιεί, υπάρχει κι η όχθη η γαληνεμένη άμα λάχει να ουμ'...

Πόσα είπες για το ψυχίατρο; 50; άντε δώσε δέκα κι είσαι 'ντάξει :biggrin:
 

Ksaderfo

Active member
Κοίτα, άμα βολοδέρνεις μες το μανιασμένο ποτάμι που ροχάζει για να σε καταπιεί, υπάρχει κι η όχθη η γαληνεμένη άμα λάχει να ουμ'...

Πόσα είπες για το ψυχίατρο; 50; άντε δώσε δέκα κι είσαι 'ντάξει :biggrin:

50 ο ψυχιατρος, 60 ο ορθοπεδικος, 250 ο δικηγορος... :biggrin:
Παλι καλα που υπαρχει και το ic mag... :biggrin:

[YOUTUBEIF]Tcwz8-EfFYE[/YOUTUBEIF]
 

thandee

Active member
Αντε νανεβουμε λιγο μετα τις φασαριες του ξα....Nevermore...Narcoticosynthesis..(R.I.P Warell)...βιβα λα φουμεντο!:kos:

[YOUTUBEIF]MkkYLZrrTto[/YOUTUBEIF]
 

thandee

Active member
Έλα ρε ,δεν πήρα χαμπάρι ντιπ...All trim and no fishing makes Jack a dull boy :biggrin:

Αυτή εδώ ήταν η δισκάρα...Το χω σε κασέτα εταιρείας ...Κασετόφωνο που δουλεύει δεν ξέρω αν έχω :biggrin:
[YOUTUBEIF]Oj3Rfc09idM[/YOUTUBEIF][/QUOTE
]

Γεια σου Syd....ουτε εγω πηρα χαμπαρι....ηταν ξαφνικο...κριμα ηταν μικρος και απτους τελευταιους γνησιους της πρωιμης America bay area σκηνης!...ενας φιλος μου το ανεφερε...πορωμενος με Sanctuary...Nevermore στα 90'ς....Ο Warrell ειναι θυμα της καταχρησης του αλκοολ και των συνεπειων στην ανθρωπινη υγεια....οι πληροφοριες λενε οτι εκοψε.....αλλα τα προβληματα υγειας που του εφερε,εκαναν τον οργανισμο του να μην αντεξει....νομιζω πεθανε ξαφνικα χωρις να το περιμενει κανενας απτους οικειους του...στον υπνο του...κριμα...η κομματαρα που ακολουθει αφιερωμενο στο καναλι...!
Λα φουμεντο μαστουργιωρε!:dance013:
Υ.Γ. Syd κρατα την κασσετα μπορει καποια στιγμη να εχει συλλεκτικη αξια η να γυρισουν ξανα τα κασετοφωνα στη μοδα!:)
 

thandee

Active member
Syd αφιερωμενη αυτη η δισκαρα να κανει παρεα στην κασσετα...απιστευτο album να σε συντροφευει μαζι με κανα beautifull mex purp..
Βιβες σε ολους και μακρια απτην καταχρηση ξυδιων...σκοτωνουν!!!!:tiphat:
[YOUTUBEIF]Pj5z75lJW8I[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Έλα ρε ,δεν πήρα χαμπάρι ντιπ...All trim and no fishing makes Jack a dull boy :biggrin:

Αυτή εδώ ήταν η δισκάρα...Το χω σε κασέτα εταιρείας ...Κασετόφωνο που δουλεύει δεν ξέρω αν έχω :biggrin:
[YOUTUBEIF]Oj3Rfc09idM[/YOUTUBEIF]



Έχω εγώ κασετόφωνο... Ακούγεται μια φωνή από κάπου... :biggrin:

[YOUTUBEIF]pyglFaKPQ-0[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Αντε νανεβουμε λιγο μετα τις φασαριες του ξα....Nevermore...Narcoticosynthesis..(R.I.P Warell)...βιβα λα φουμεντο!:kos:

[YOUTUBEIF]MkkYLZrrTto[/YOUTUBEIF]


Ε μα... :biggrin:

[YOUTUBEIF]RJjvRhqBGnk[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
...και του χρόνου και του παραχρονου και του παρα-παραχρονου.. :biggrin:

[YOUTUBEIF]KotlCEGNbh8[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
:eggnog:Doesn't even matter if you're black or white:biggrin:

Indy Chick
Tonia Montana
Ksaderfo Bubble Hash

Merry Christmas Witches!! :biggrin:

(Άλλαξα τη φωτογραφία, τώρα με την αποποινικοποίηση βλέπουν και παιδιά - maybe I should stop posting pictures of my pussy on the internet :biggrin: )

[YOUTUBEIF]Jz_R7hu6JFg[/YOUTUBEIF]

attachment.php
 
Last edited:

Ksaderfo

Active member
Κρον Πολ, και πίτα με Βασίλη και Ξαντερφο ξωτικό... :biggrin:


[YOUTUBEIF]0nnxMOOZ7_w[/YOUTUBEIF]

[YOUTUBEIF]KR6VlOnU0us[/YOUTUBEIF]
 
Top