What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

chill out corner..

Ksaderfo

Active member
Αντε να δουμε τι χειμωνα θα μας κανει και φετο... :biggrin:

attachment.php


[YOUTUBEIF]hNsbRcFDxJo[/YOUTUBEIF]
 

Attachments

  • mana003-copy-1.jpg
    mana003-copy-1.jpg
    92.9 KB · Views: 29

Ksaderfo

Active member
και με την ευκαιρια ο ερντογκαν ντε θα παρει εφ τριαντα πεντε που λεει το αλφα θα παρει μια αντιστοιχη κλαρινια απο αγγλια πηθανον ηδη ναρκωθαιτημενη αγφτο το ι[πε και η αζντυνομια

τοθλαχιστον εγκω ςνρω που μενω vrεχει και τα πιανει το ρανταρρ μετα λεει ο βμπομπ... :biggrin:

[YOUTUBEIF]2K0J2sK_n58[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Ο Δρ. Σέιταν χθες στην Τατιαννα ειπε οτι ενας επαθε τοξικη ψυχωση απο την κανναβη και ηταν λεει και ενταξει παλικαρι (μαλλον αλλα ντρογκια γραφει αυτος) και μετα πηρε και ενας και λεει ουυυυ γαμ@σε τα εκανα την κανναβη και ακουγα φωνες και τετοια αλλα τωρα με βοηθαει ο ντοκτορ (παρε εκει 100 ευρω σκευασμα απο ελβετια αγορινα μου) και ειναι καλα και ετσι... το κατουρημα δε μας ειπε πως παει.. Παντως οι υπολοιποι 99% δεν παθανε τπτ..

Οπως ελεγε και ο ορθοπεδικος μου "Κλινικη περιπτωση - Ενας μ@λακας στο ντιτροιτ το 1995"

Βγηκε και ενας κακομοιρης απο τους οικολογους να πει οτι οι "μαυρες ζωνες στον εγκεφαλο", αυτο λεει οτι κανει το κανναβη η Τατιανα, της το πε γιατρος και το λεει και στα μουλικα της, "μαυρες ζωνες στον εγκεφαλο" κατι σαν καρατε κιντ, αλλα στον εγκεφαλο και πιο χασικλιδικο, αν δεν το πιανεις ειναι γιατι εισαι τρανστζεντερ και πρεπει να πας παλι στο γιατρο.

Και τελος παντων τον φαγανε οι κανιβαλοι τον οικολογο, πεταχτηκε ενας και εβγαλε τοσο φοβο και φωνη φιλε, που τον ελεγε ο αλλος οτι κανει μπουλινγκ και οντως τελικα σοφη η χασικλα, μπουλινγκ εκανε, αρχισε να φωναζει στον διαφορετικο ξερω γω γιατι δεν καταλαβαινε τι του ελεγε.

Τατιανα μαστ ντάι σε λεω... :bashhead:

και φυσικα ελεγε ο αλλος οτι φαρμακευτικη! ΥΠαρχει το Οπιο! Και δεν εχω παρει λοναριντ 2 ωρες τωρα!! και φωναζω!! αλλα η Κανναβη!! Οχι!!! αλλος τρελος..

απο τη μια τους λυπαμαι γιατι εμφανως τους εχουν κανει πλυση εγκεφαλου αλλα απο την αλλη διοχετευουν κακια οπου μπορουνε ρε φιλε... κακον αυτον...

Δηλαδη αν τη γουσταρουνε τωρα τη φαρμακευτικη, δε ξερουν γιατι τι γραφουνε? νομιζουν οτι τη γραφουνε μονο σε θυματα αεροπορικων ατυχηματων; για καχεξια ανορεξια και υπνο τη γραφουνε.. και το προληπτικα δεν το ξερουνε; τι ζωα ρε φιλε.. τι κανιβαλοι...

και και γω κατι ειχα αν ειναι... αλλα το ξέχασα! Δωσε τωρα 10 γρ περπλ μπρέιν πίλοου..

[YOUTUBEIF]7GYJ8N7WSgI[/YOUTUBEIF]


[YOUTUBEIF]WxhTbxMSvT0[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Moθχαχαχα θα παω στην Τατιανα και θα το κανω Βαγδατη!! Τρομοκρατια και ετσι.. :woohoo:


[YOUTUBEIF]a4Eo_eF2Dbk[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Να μη φτάσουμε ως εκεί όμως ε; :biggrin:

[YOUTUBEIF]AU5xgpuFfwI[/YOUTUBEIF]


[YOUTUBEIF]ql1eM_Sje7o[/YOUTUBEIF]

[YOUTUBEIF]NJzij2bw0f4[/YOUTUBEIF]


[YOUTUBEIF]9jE_CHIuR2M[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Εγώ θέλω μία να με πηγαίνει βόλτα με το αμάξι και εγώ να πίνω μπύρες κ'έτσι... :biggrin:

[YOUTUBEIF]uJ8oEWMZ0c0[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Τραλαλααααα λαλαλαααααα λαλαααααααααα λααααααα λααααααααααααααα


[YOUTUBEIF]DnstCI96E-M[/YOUTUBEIF]
 

Latest posts

Latest posts

Top