What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

chill out corner..

Ksaderfo

Active member
Muhaahahahah ο άλλος λέει νόμιμη η καλλιέργεια για προσωπική χρήση με παράβολο! και ο ΔΝ (δε ξέρω) λέει ότι μην τυχών γιατι.. επι λέξη : "θα παίξουμε μπουνιές"... XAXAXAXAXAXAXA Bring it on Btch! :biggrin:

Ε ότι συμπάθεια και να είχα στο γαλάζιο κόμμα... :biggrin: (always bet on the black guy... :biggrin: )

[YOUTUBEIF]FLZS3jQPnKw[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
5γρ σε όποιον τον πλακώσει στο ξύλο... 10 αν μου τον φέρετε να τον πλακώσω εγώ... :sasmokin:


Gambol: I'm putting the word out: Five hundred grand for this clown dead, a million alive so I can teach him some manners first.



Βουλευτής ΝΔ: «Θα παίξουμε μπουνιές στην περίπτωση που φέρουν γενική χρήση κάνναβης»

oikonomou1.jpg



[YOUTUBEIF]HVqY5NeEPZU[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
GAMBOL: Give me one reason why I shouldn't have my boy here pull your head off.


im2.7job.gr.241449_2D17177017_2_154168_12.jpg



♫♪ Kalashnikov χωράφια και Toyota!!! ♫♪
♫♪ Και full face στη μάπα! ♫♪


[YOUTUBEIF]6H-WVcGrJTA[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Τι έκανα ρε... σκότωσα τον
Βασίλης Οικονόμου
...

Κάτσε να κατεβάσω λίγο "φαρμακευτική" άγουρη σάτιβα (για τον πόνο και έτσι, ) να το ξεχάσω... να φάω μαύρη ζώνη στον εγκέφαλο που λέει και η π@υτάνα η Τατιάνα .. (μπαι δε γουει κουτσομπολιο αλλα της Τατιανας δεν της σηκωνεται με ολα αυτα τα λεξοτανιλ που πινει)

Δε λέω άλλα...

[YOUTUBEIF]gkH3LpvOo0U[/YOUTUBEIF]
 
G

Guest

150 το φυτό :laughing: Ντάξει,τουλάχιστον στη φοροδιαφυγή υπάρχει το νόου χάου :biggrin: Αλλιώς με 9 φυτά τη γύρα είμαι για...

[YOUTUBEIF]oG6fayQBm9w[/YOUTUBEIF]

Μήπως θα δικαιούμεθα τουλάχιστον μειωμένο ωράριο ΔΕΗς;

Θα παίξει ΕΝΦΙΑ στις τέντες;

Θα το καταργήσει ο Τσίπρες Χιλ;

[YOUTUBEIF]eMK4cfXj5c0[/YOUTUBEIF]


Η κουβέντα πάντως οφ δι ρέκορντ μου φαίνεται ότι έχει ξεκινήσει καιρό...Γριές κότες που πουλάνε τα ζουμιά τους(κυρίως ΑΝ) φαίνεται να είχαν εκ των έσω πληροφόρηση.Σε κάποιο αθλητικό σάιτ πριν κανα μήνα έπαιζε άρθρο-διαφήμιση "οι ποικιλίες που θα μας απασχολήσουν στο μέλλον ",με χορηγό το seedbank τζι αρ αν δεν απατώμαι.Δύο (!) εκθέσεις κάνναβης είναι προγραμματισμένες για φέτος στην Αθήνα,η μία στο Ταε κβο ντο (καλά,εκεί είχα δει και QOTSA [YOUTUBEIF]7BwW0h5kqGk[/YOUTUBEIF]),όχι μαστουροφεστ ,εκθέσεις με σπόρια,υδροπονίες κλπ. Ζειπαί πορτατίφ;

79LSJGn.jpg


[YOUTUBEIF]ixerBKtunbQ[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Νομίζω ότι μυρίστηκαν λεφτά... Αυτό με το 150 το φυτό... ομολογώ... ότι δεν το ήξερα... αλλά αν ισχύει... φάκ ρε... :biggrin:

Η Τατιανα λαιφ (Tatiana must die) εχει και αυτη αποψη τωρα. Οπως και ολοι οι γλυφτες της ΝΔ αλλα αν δεν αρχισουν να δινουνε Κανναβη στα γεροντια που τους ψηφιζουν ακομα, γιατι γουσταρουνε που βαζουνε ακομα μπριγιαντινη στο μαλι απο λιπος φωκιας, και τους συνεχισουνε με τα Μουσκοριλ και τα Λεξοτανιλ δε θα παρουνε το 30% του χρονου... λιγοτερο...

Για να μην πω για τους αρχι-σακατιδες τα πασοκια που ξεκινησανε τη κουβεντα με τον μουστακαλη τον αυτιστικο. Αλλο παλικαρι...

Ισχυει οτι το νδ γλυφει γερμανια και το πασοκ αμερικα;

Τεσπα εγω πειρατες σκεφτομαι να βαλω υποψηφιοτητα κανονικα (you even have your name in a voting ballot brah? :biggrin: ) .. θα σας ενημερωσω... :biggrin:


Ναι οντως την εχουμε πουτσισει αλλα εγω το σερφαρω το κυμα ακομα, ουτε τατου εκανα, ουτε μουσια μεγαλωσα ουτε αδεσποτακι υιοθέτησα. Στο ολοι μαζι ξεφτιλες του σκαι δεν πηγα.. με το κομα καλες σχεσεις εχω νομιζω, δε θα με στειλουνε σιβηρια μετα την επανασταση.. τους αλλους ποιος τους γ@μαει..

Τεσπα κατσε να κατσει λιγο ακομα ο τρελος απο το Psycho του Χιτσκοκ (ιδιος ειναι ομως) μπας και δε γεμισει μπουρδελο τσατσακια απο πασοκ και φασιστο τερατογενεσεις μεχρι τουλαχιστον να καθαρισει λιγο η φαση...

Δεν παμε καλα σαν κρατος (κορυφαια ατακα απο τοιχο)

Ναι τωρα παω να αγορασω 500 ευρω γιαλι για νταπ απο το γιου εσ ει πες στη γεννηματα.. και τον αλλο το μαλακα πες το να οτι θα το παιρνω το αποτελ ακομα αν ειναι... αν ειμαι φανταρος και ετσι... που κανουνε και τεστ... ε μα σακατιδες ειναι, τους στρατους και τους φασιστογερους θα γλυφουνε τι να πω αλλο;


[YOUTUBEIF]Oh_cSFFyk54[/YOUTUBEIF]
 

orfeas

Active member
Veteran
Όχι απ' το κάθισμα, αλλ' απ' τη σούφρα της πιο γλοιώδους πολιτικής καρικατούρας πώγωνος φέρουσας...

Αν και οφ-τόπικ, ο αγώνας των μαχητικών αναρχικών του άλλου μαχαλά τώρα δικαιώνεται...θα γυρεύουν και τα εύσημα τώρα... :laughing:

[YOUTUBEIF]_CjbqKANoDE[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Όχι απ' το κάθισμα, αλλ' απ' τη σούφρα της πιο γλοιώδους πολιτικής καρικατούρας πώγωνος φέρουσας...

Αν και οφ-τόπικ, ο αγώνας των μαχητικών αναρχικών του άλλου μαχαλά τώρα δικαιώνεται...θα γυρεύουν και τα εύσημα τώρα... :laughing:

[YOUTUBEIF]_CjbqKANoDE[/YOUTUBEIF]


Για τη Γεννηματά λες;; Εεε ε; Για τη Γεννηματά λες ε;; :biggrin:

Ποιοι ειναι οι μαχητες αναρχικοι;;; (αλλοι μλκς αυτοι μπαι δε γουει αν γνωρισεις κανεναν θα δεις... Η υποκρισια και τα φιλανθρωπικα κομπλεξ εκδηλωνονται με διαφορους τροπους).

Δηλαδή πλέον -σιγουρα- δε σε στέλνουν κάτεργα για μια ζελατινα ε;;; :biggrin: Ουτε λοβοτομη σε κανουνε ε;


[YOUTUBEIF]6AHHuhuEEOM[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
H ολη φάση μου θύμισε το εξής σοβιετικο ανεκδοτο.

Σε σχολειο στη Σοβιετικη Ρωσια:

-Δάσκαλος: "Σε 5 χρόνια θα έχουμε τη δυνατότητα να πάμε στη Σελήνη"

-Μαθητης: "Ποτε θα εχουμε τη δυνατοτητα να παμε στη Γερμανια;"


[YOUTUBEIF]jCnIcpOQPZE[/YOUTUBEIF]
 

orfeas

Active member
Veteran
Η κουβέντα πάντως οφ δι ρέκορντ μου φαίνεται ότι έχει ξεκινήσει καιρό...Γριές κότες που πουλάνε τα ζουμιά τους(κυρίως ΑΝ) φαίνεται να είχαν εκ των έσω πληροφόρηση.Σε κάποιο αθλητικό σάιτ πριν κανα μήνα έπαιζε άρθρο-διαφήμιση "οι ποικιλίες που θα μας απασχολήσουν στο μέλλον ",με χορηγό το seedbank τζι αρ αν δεν απατώμαι.Δύο (!) εκθέσεις κάνναβης είναι προγραμματισμένες για φέτος στην Αθήνα,η μία στο Ταε κβο ντο (καλά,εκεί είχα δει και QOTSA [YOUTUBEIF]7BwW0h5kqGk[/YOUTUBEIF]),όχι μαστουροφεστ ,εκθέσεις με σπόρια,υδροπονίες κλπ. Ζειπαί πορτατίφ;

View Image

Να δεις που αυτοί που περιφέρουν τα Νέβιλς και πουλάνε τα οτοματίκ τους στο μαγαζί τους το σποράδικο, θα είναι και οι πρώτοι που θα πάρουν άδεια, λόγω κλαμπ δλδ. ... :mad:
Πάντως και άδειες να δώσουν, εγώ πάλι στη ζούλα θα βάζω... συντηρητικός ή αντιεξουσιαστής... καλύτερα συντηρητικός...οι τελευταίοι μου τη σπάνε :laughing:

:tiphat:Ορφεύς

[YOUTUBEIF]_eP506SkfeY[/YOUTUBEIF]
 
G

Guest

Να δεις που αυτοί που περιφέρουν τα Νέβιλς και πουλάνε τα οτοματίκ τους στο μαγαζί τους το σποράδικο, θα είναι και οι πρώτοι που θα πάρουν άδεια, λόγω κλαμπ δλδ. ... :mad:
Πάντως και άδειες να δώσουν, εγώ πάλι στη ζούλα θα βάζω... συντηρητικός ή αντιεξουσιαστής... καλύτερα συντηρητικός...οι τελευταίοι μου τη σπάνε :laughing:

:tiphat:Ορφεύς

[YOUTUBEIF]_eP506SkfeY[/YOUTUBEIF]

[YOUTUBEIF]Sj35JGKt_Fo[/YOUTUBEIF] ;)

[YOUTUBEIF]rDhVLjhGnpQ[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Να δεις που αυτοί που περιφέρουν τα Νέβιλς και πουλάνε τα οτοματίκ τους στο μαγαζί τους το σποράδικο, θα είναι και οι πρώτοι που θα πάρουν άδεια, λόγω κλαμπ δλδ. ... :mad:
Πάντως και άδειες να δώσουν, εγώ πάλι στη ζούλα θα βάζω... συντηρητικός ή αντιεξουσιαστής... καλύτερα συντηρητικός...οι τελευταίοι μου τη σπάνε

Μα γιατι... Οι αντιεξουσιαστες ειναι οι φιλοι σου! Θα σε παρουνε εκει στην καταληψη να διδασκεις υδροπονια και φυσικη καλλιεργεια στους προσφυγες που καβατζωσανε σαν τις π@υτανες στο λιμανι με τα πολύχρωμα χαιμαλιά τους και θα βγαζετε ολη μερα σελφι για το φεις μπουκ! Νταξει αν γινει καμια στραβη δεν προκειται να τους ξαναδεις αλλα ο σκοπος θα ζει!

και που να εβλεπες αυτους που ειχανε ανοιξει εκεινα τα κεντρα περιθαλψης αγριας ζωης στις καταληψεις.. Εχουνε και ιατρικα κομπλεξ οχι μονο ανθρωπιστικα..

Ασε που βαζουνε και φυσικης καλλιεργειας σουσαμι απο τα Ιμια στο σαγανακι στο μπαρ, 3 ευρω χωρις αποδειξη..


"No one cared who I was before I put on the mask" :biggrin:

[YOUTUBEIF]Nr3XabX0AO4[/YOUTUBEIF]


Ταινίες ποστάρουμε εδώ ή να ξεκινησω θρεντ για σινεμά;; :)

"I made to America's Most Wanted 3 times!!!" :woohoo:

[YOUTUBEIF]Ylh5KHUbjKk[/YOUTUBEIF]


:rtfo:

[YOUTUBEIF]QQPJYnr48yU[/YOUTUBEIF]

[YOUTUBEIF]bPxXe8LCvI8[/YOUTUBEIF]
 
Last edited:

Ksaderfo

Active member
... και να θυμάστε bros Εν Xριστώ m... Δεν ηταν η πολιτικουρα που εκανε νομιμη την Κανναβη, η χαζομαριτσα ηταν...

:headbange

[YOUTUBEIF]isKj9RnC9NI[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Money-money-money, that's what you can die from..

Lot's of ninjas died for nothing 'cause they didn't have none..


Που επιβεβαιώνει τη θεωρία μου ότι η Κάνναβη™ κάνει κακό μόνο στο πορτοφόλι...


[YOUTUBEIF]FQt61K4ckpY[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
..και να δειτε που σε μερικα χρονια θα βγαινουνε και θα λενε: "μα και ΕΓΩ μπαφους επινα τοτε, αλλα ηταν αλλη εποχη... Αννα Φρανκ και ετσι"...

[YOUTUBEIF]FWrpKgQN6mw[/YOUTUBEIF]
 

Latest posts

Latest posts

Top