What's new

Cheese (Green House Seed Co.) / 400W led&hps / kókusz

ZöldlombLegolas

Active member
image_2092263.jpg
image_2092265.jpg
image_2092267.jpg
image_2092268.jpg
Whipe iránymutatása alapján csökkentettem tápot. Emelhetek már 1 körülire, vagy felesleges? Két naponta kap reggel magnéziumos permetet. Köztes napokon meg vizes permetet.

Valamin változtassak?
 
Last edited by a moderator:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
ja, mikor feltöltötted nyomj rá mellette a full size beillesztésre.
a két kicsi javult a nagyobbakon még mindig kicsit hiányzik az Mg, ne emelj, nincs hiányuk pont jó ez egyelőre.
 

ZöldlombLegolas

Active member
IMG_20211216_105122.jpg


​​​​Ilyenek jelenleg. A kép esti, nem kaptak rendesen enni, bár kettő kaja után is ilyen bús. Mitől lehet?Két nagyobbnak plagron megy h2o2 vel. Két kissebbnek yara calcinit, meg agri 4, h2o2.

Csak csapvíz, ami 0.55 ös, és ezt tápozom jelenleg 1-es ec környékére. 6.2-es ph val.

Tervezem szűrő kiépítését, de még nem sikerült. Gondolom az megdobná dolgokat.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Az van am, hogy Plagronnal locsoltam kettőt, kettőt meg Yara cuccokkal. De a yara alulmaradt Plagronnal szemben. Biztos én basztam el valamit, mert ha ti mondjátok, hogy az a tuti, akkor biztos úgy van. De ahogy láttam, hogy nem úgy fejlődik egyből váltottam Plagronra másik kettőnél is. Szépen feljött az a kettő is.
Most 2-3 ml/L Plagron A&B
3 ml/L h2o2,
1 ml/L Atami Bloombastic,
és 6.2 ph ra lehúzott 50-50 be kevert foszfor-deszt víz enniket kap.
 

Solon

Well-known member
Ezt az alulmaradást hogy kell elképzelni? Fogalmam sincs te ezt hogy vetted észre, vagy miből vontad le ezt a következtetést.
 

f2obsession

Active member
A mellékelt kora veges képeken tényleg 1-2 levélemelet előnyben vannak a bal oldaliak, meg egy kicsit nagyobb leveleik is vannak. De a részleteket akkor sem tudjuk, hogy azonos EC-n ment-e a két táp, meg hogy milyen arányokkal készült a Yara kombó. Illetve a képen a Fertivel tápolt növények "fal mellett" vannak, így (amennyiben nem volt keringető ventillátor) lehetett a földjük kicsit hidegebb, illetve fényben is szenvedhettek valamennyi hátrányt.
 
Top