What's new

Ce am invatat de pe IcMag?

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Stai man ca nu e chiar asa. Ce, tu nu cultivi fara sa fumezi? Si pana la urma cine a zis ca inca se tine abstinenta de mine? :D
Nu recomand un vape portabil. Sunt un mare compromis fata de un vape serios, desktop.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Ba da mai, da pe mine ma stie lumea ca nu fumez de fel, s-ar mira sa fie invers :D

Mersi de sugestie. E clar ca nu compari un Volcano cu o pipa. O sa mai studiez problema...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
As merge chiar mai departe si as zice ca orice vape desktop e mai bun decat orice vape portabil. Nu vei avea niciodata mentinerea temperaturii in parametrii, reglajul fin, precis, si vapori densi cu unul portabil precum ai cu unul desktop. Si apoi, mai depinzi si de o baterie, care la unele mai este si fixa.. Nu este smecherie.
PS: unul desktop il poti face portabil la nevoie cu un battery pack/UPS/car transformer, dar invers nu prea poti..
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Ei si tu, la o levantica vaporizata cand si cand daca ma apuca durerea de cap (desi in ultima vreme n-a mai fost cazul) nu face necesara nici cine stie ce portabilitate, dar nici nu stiu ce performante. Deci unul de un fel, unul de celalalt fel :D

Insa as experimenta nitel varii plante, desi sunt ... adeptul rumegatului. Asadar pentru consistenta cercetarii, clar, desktop.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
ca poti creste oriunde. calculatoare, taburete, galeti, geamantane....

si apoi am vazut hydro in cutie de carton...
 
Top