What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

CannaButter

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Ja ez is jólett 800g vajam lett fasza lett rá is járok naturba kanalazgatni :D
Zserbo neked pedig küldök pozitív energiát!
Emmeg a vaj
picture.php

Emmeg a süti
picture.php
 

ZöldlombLegolas

Active member
Hozzávalók

225 gramm 82%-os vaj
9.5 gramm trimm levél
60-40% ban víz / vaj (338 gr)

Elkészítés

Alapból száraz volt már cucc, szal csak 30 percre raktam be 110 fokra szárazanyagot. (recept 1 órát írt)

3 órás melegítés, amivel kb el is párolgott víz. Majd be hűtőbe.

Ez így fasza?

Adagolás

Ez így 9.5 gramm 9% - os szárazanyag. Szal durván 900 mg thc-cbd van ebben a vaj mennyiségben.

Mennyit rakjak kb. egy sütibe? 5 mg javallat volt a cikkben ahol a receptet néztem.

20231105_173444~2.jpg
20231105_173457~2.jpg
 
Last edited:

denevér

Active member
Lekközelebb próbáld meg 100 %-os zsírtartalmú vajjal, vagy amivel akarod. A lényeg, hogy tiszta zsiradék legyen, ne 62 százalékos, se nem 82-es.
Whipednek már elkoptak az ujjai, annyiszor leírta az évek alatt.
A te vajadnak 82 százaléka zsír. A többi mi? Tudja a fasz. 😆
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Meg itt egy pofoneccerü keksz recept
 

ZöldlombLegolas

Active member
Valahol azt olvastam, köldökön át is felszívódik, de ha te az anális tépést választod, nem gáz, mi szívesen fogadjuk a tapasztalatokat. 😆
Én azt hallottam, hogy akárhová kened, felszívódik. De a köldök nagyon szexuál. Aztarohadt brére kenve szexelni. Az mit adna dzsízusz krájszt.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Lekközelebb próbáld meg 100 %-os zsírtartalmú vajjal, vagy amivel akarod. A lényeg, hogy tiszta zsiradék legyen, ne 62 százalékos, se nem 82-es.
Whipednek már elkoptak az ujjai, annyiszor leírta az évek alatt.
A te vajadnak 82 százaléka zsír. A többi mi? Tudja a fasz. 😆
Én biztos fasz vagyok, de nekem ez még mindig nem tiszta. Mondjátok már mi faszból csináljam, ha nem jó a 82-és vaj..
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Lurpak , Írvaj, vagy vehecc tiszta gheet olcsobban kijössz. De fentebb linkeltem

Vagy mit nem értessz? Hogylessz a 82, 99?
 

denevér

Active member
Előző oldalon le van írva. Most olvastam el, kellőképp betépve, mintha laikus lennék és megértettem. Ha az alapján nem tiszta, add le a forgalmit xd
 

Latest posts

Latest posts

Top