What's new

Blue Cheese - Top feed

tejföl

Active member
Nos újra nekirugaszkodok egy körnek. Szám szerint ez lesz a harmadik bent. Nagyon nem vagyok megelégedve az előző körrel, se mennyiségre se minőségre, úgyhogy össze kell kapnom a szőrt a picsámon. A klón és anya projektemet hosszabb távolmaradás miatt el keltet ajándékoznom, halál tripszesen meg nem hordok semmit vissza... A klónok bécsből, a flowery fieldből jöttek. Blue cheese a barley farmtól, 9x9, hydroton, scrog. Nem igazán vagyok hasra esve, lehetnének szebbek is. A setup marad a régi, 1x1x2m, 600w mh/hps, ferti4 és társaik. Elgondolkoztam raja, hogy rockwoolban folytatom, elég nagy szopás volt a hydroton közül kibogarászni a gyökereket. Mindenesetre megcsináltam, még áznak a golyók, az elkövetkezendő egy két napban kerülnek be a rendszerbe. A frissítéssel próbálok majd igyekezni. Akik követték az eddigi naplóimat valszeg tudják, hogy hangulat és szabadidő függvényében változó az aktivitásom. Hozzászólások, offok jöhetnek most is, magamnak írom a naplót nem a kirakatba :D Egyenlőre nagyjából ennyi, békesség.

Amúgy ha van tapasztalatotok a flowerys klónokkal kapcsolatban, írhatnátok. A neten felemás dolgok terjednek az üzletről.

picture.php

picture.php
 

tejföl

Active member
A tőszámot elírtam, 3x3 tehát 9. Lehetne több is vagy nagyobbak, de ennyire volt keret, meg ezt tudta elhozni a postás. A rendszerbe végül csak jövőhéten kerülnek, akkor tudom majd gyakran ellenőrizni a pht. Ma lámpaoltás előtt lesz top, meg kapnak 7x7es rockwool kockát. Vegben fújni fogom neem olajos cuccal, a tankba vízüveg is megy. Ennek az adagolásáról viszont fingom nincs, valaki Hilfe? :D
 

tejföl

Active member
Elvileg ez a grówshopos szilikon 600ft/l verziója. Elvileg ellenállóbb lesz tőle a növény.
 

what_can_there

Well-known member
Jajj Whiped Ur, a gifed lattan tulcsordult bennem a filantropizmus, ilyen seggimplantalt migransnénibol befogadnék 4-5 darabot a lakasomba.
 

tejföl

Active member
A vízüveget úgy elpakoltam, hogy fél nap túrás után sincs meg, úgyhogy erre majd még visszatérünk. Találtam viszont pár fecskendő szilikon termékmintát, azzal kihúzom amíg előkerül.

Pár napot nem voltam a kertben, majdnem lelökték már a propagátor tetejét. Ez picit megviselte őket, meg a kis cmh is túl közel lehetett, egy két levél lájtosan pirult, de nincs különösebb vész. Van viszont érdekesség amit nem tudok hova tenni. A klónok szára pirosodik. Amikor megjöttek még mind szép zöld volt. Most jön a csavar, csak azok pirosodnak amik propagátorban voltak. Rendeltem pár klónt anyának is, azok kb 60% párában, ugyan azon a kaján és semmi. Na most erre varrjon gombot valaki.

A klónokat kidobtam a tálcára, a 70w cmh mellé kaptak ma egy 250w hpst is. Nem tervezem így sokáig, amint értelmét látom jön a 600w mh. Úgy néz ki a párát sikerül 80% fölött tartani, hőmérséklet 18-24 fok közt alakul. Locsi 1.3-1.4ec, kézzel. A 7,5centis rockwoolból alul már kandikálnak ki a gyökerek.

Várjak, hogy benője rendesen, vagy mehet így agyagba? Van még egy sarkalatos pont, az elejét szeretném jól meglőni rizóval. Az előző körben viszont a h2o2 taknyot csinált a gyökérstimulátorból. Para ha az elején elhagyom a peroxidot? Vagy van erre valami arany középút?

A képeknek elég hülye színük lett a hps, cmh, growszemcsi kombótól.
picture.php

picture.php
 

tejföl

Active member
Nem tudom segít e, de a minta ami nekem van az atami silic boost, SiO2 30% és 0,1ml/l a dózis oldatba, 0,05ml/l lombtrágyaként.
 

dev.

Well-known member
Simán mehet már az agyagba, nem para ha az elején nem kapnak h2o2-t.

Vízüveg adagolása az amit a tejföl írt. Mindig kell.
 
Last edited:

tejföl

Active member
Kb egy hete bekerültek a klónok agyagba. Megint alkottam... elfelejtettem hátul két potot rákötni az öntözőre. 3-4napot simám mentek víz nélkül. Mentségemre szóljon, hogy rendkívül be voltam DHOzva. Egészen új dimenzió nyílt meg előttem a használhatatlanra szívva kategóriában. Imádtam!

Az elején gyapotban a kaját is alálőttem, vagy szarul kevertem. Kemény mg, pici ca hiány. Nagyobb lámpa után sem emeltem azonnal. Mostanra egész szépen visszazöldültünk. Oldat 1.65ec, rizó 2ml/l, de lesz az még 4 is. Volt némi ca, mg lombtrágya is. Tartom a 80-90% RHt, brutál a köd. Elszívás félóránként 15perc, így max 28fokig kúszik hőmérséklet, tank 20fok. Keverő nem megy, csak lecsapódik a pára, meg gyanúsan elfüstölne megint. A klónok nagyon nyomják az oldalágakat, magasabb hajtásokat tördelem. Nagyjából ennyi történt eddig. Pár nap és föléjük dobom a hálót meg a 600ast, kíváncsi vagyok milyen lesz az első scrogom.

picture.php
 

tejföl

Active member
Mire gondolsz pontosan? Nem tudom időzítőre rakni, nyomni kell a bekapcs gombot. Viszont van érzékelő amit kikötöttem a növények közé, be lehet állítani a kívánt értéket és akkor magától ki be kapcsol. Vigyem lentebb?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
igen nagyon kicsapódik a levelekre, ez már sok kicsit
föleg, hogy problémás a tápozás is, nagyon ki kell hegyezni az etetést, ha ennyire fent van az RH
 

tejföl

Active member
Köszönet az infóért. Sok hidrós naplóban olvastam, hogy minél több a pára annál jobb, a kajás rész nem volt meg. Bedobtam tegnap a hálót meg a 600ast. Ide már kell az állandó elszívás meg a keverő, így 27fok körül áll meg a sátor. A 15x15ös háló talán nem a legjobb bújtatni. Ez volt, max hozzákötözöm a csajokat. Várok pár napot, aztán ledúrom a háló alatti hajtásokat.

picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
a légköri pára határozza meg az anyagcsere sebességét ahhoz igazitja a kipárolgást szabályozo sejteketde amikor szinte vízben áll akkor meg ugyanugy fuldoklás a vége csak a másik oldalról
 
Top