What's new

Any Latvians Here? Latvieši savacas

GreenHill

New member
Palika drošāk ap sirdi, tad šitos mēģināšu telpās uzaudzēt, 6 stādiņi jau tik būs un gan jau vēl atkritīs puse, jo būs džeki. Redzēs kā sanāks, ja būs zbis tad otro tūri laidīšu vēlāk uz vsaras sakumu, un tad ārā ar viņiem ņemsos.
Pa lētu naudu arī tās sēklas pārdeva 2 eiriki gabalā. Man pat liekas ka Latvijā dārzā ir drošāk nekākādā tur kastē audzēt, jo pasaki ka vecmamai kaņepju sviestam :D Visus iepriešējos gadus man dārzā kkāda Latvijas kaņepe pati pārstādas no gada uz gadu un tās jau uz 2m izaug, protams, neviens nešķiro meitenes un puišus tādēļ visas ar sēklām bija... Jāskatas, ja uz vasaru būs brīvs laiks toč pa dārzu būs japaņemas :)
 

Xtrail

Member
bliezh normaali,nav stulbais izrubons,veel var sho to padariit utt,nav paranojas,taada mieriiga gandzhinja
 

Ra1mis

Member
Sveiki atkal :) Tagad man uzradies jautājums par mēslojumu un par lampām, nevaru izdomāt, ja man ir growboxs, kuram platība ir 1,5m2... un augstums apmēram 2.10m... labak būtu ņemt 250w vai 400w ja runa iet par HPS lampām? ar to 400 baidos kad varētu būt pa karstu meitenēm, kautgan, būs ventilējamais reflektors... reāli, tajā growboxā domāju audzēt 2 stādus... tad īsumā par hps :? 250 vai 400... cenas tur īpaši nemainās, bet negribās iebraukt auzās... Sensigrow.lv parādījies biobizz mēslojums... Grow un Bloom... domāju ņemt tos...jūsu viedokļi? būs ok? Un vēl viena nianse, kad izdiedzēju, iestādu, nevar jau uzreiz zem HPS likt... kādas lampas man izmantot pirms HPS? Un cik ilgi? Paldies jau iepriekš :)
 

Xtrail

Member
es par 400w...buus atdeve gramos,uz taadu m2 pat var 4us augus bliezt,un mieriigi izcelt aaraa gramus 500,ja nogruud pa 5Ls gramaa,pienjemot,ka njem uzreiz pa 10,naudas izteiksmee tas buutu 2500Ls,respektiivi Tev viss atmaxsaajas ar uzviju..jaa njem 400w,ja jau teemee uzreiz pa nopietnam
Jo ar shitaadiem plaaniem kaa Tev,uzreiz skaidrs,ka gribi arii pikji,nu nekuriisi tach 4us gramus dienaa,jo tev buus 3 razhas gadaa,tas jau 1,5kg..pazinu vienu chali kursh outdooraa izaudzeeja virs kilo,saaka kuriit oktobrii crazy daudzumus liidz maijaa aizveda uz psiheni..kaameer tas nenotiek ar tuviem cilveekiem,liekas huinja,bet iesaku uzmaniities no vegjetatiivaas nervu sisteemas traucejumiem..ja kas apmeklee bezpanikas.lv
 

Ra1mis

Member
To, kad no zaļā rodas depresija zināju, bet kad var sajukt prātā, jebal :( Jāuzmanās jau būs, paldies kad pabrīdināji...
Nu kkas jau būs jānotirgo, atceros, kad kādreiz nokurīju aptuveni mēnesi no vietas, baigā atkarība bija, bet kkā tiku tam visam veiksmīgi pāri un tgd tik pa retam uzvelku, bet kopsummā zaļais ļoti laba lieta.
Tad apmēram no vienas normāli izaudzētas sēklas sanāk aptuveni +/- 125g? Atkarīgs arī jau no skila un visa aprīkojuma, + vēl mēslojums... Dopeseedos jau zem šķirnēm raksta, kā kurai, bet nu viduvēji 450g... tas laikam ir 99% izspiests viss no sēklas ko no viņas var izspiest... :?
Kādas ir Tavas domas par hidroponikas iekārtām un audzēšanu? Kurš variants ir izdevīgāk/vieglāk? audzēt podos ar zemi un viss kā parasti vai hidroponiskajā iekārtā... sensigrow.lv skatos tāda pasmuka, kompakta iekārta ielikta...ar 6 podiem... Stabilāk jau laikam ir zemē audzēt :?
 

Xtrail

Member
ja hydro,tad es par DWC deep water culture,pats var mieriigi uztaisiit visu sisteemu...nekad neesmu audzejis hydro,zinu ka razhas ir stipri lielaakas,bet nav kur utt...es iekshaa praktiski neaudzeeju,tikai aaraa...gaidu vasaru
 

Ra1mis

Member
Cik sapratu, jāņem vien būs no dopeseeds, rūpīgi pārlasīju so foruma sadaļu, Xtrail, Tev ar dopeseeds viss zbis bija, cik lasīju... Tik 1 small question... Cik ilgā laikā apmēram atnāca? Paskataties ko es atradu - http://www.growguru.lv :)
 

Xtrail

Member
no dopeseeds atnaaca ljoti aatri..kaadas 4 dienas,bet par cik vienu grow`u uztaisiju tiiri seeklaam(sanaaca arii ko bliezt),un ieguvu kaadas 200 seeklas...attieciigi vajadziiba pirkt seeklas man ir atkritusi,uz kaadu laiku...kkad plaanoju iepirkt Blueberry Kush vai Super Lemon Haze un atkal laist seeklaas..ar laiku izveidot savu shkjirni,kura buutu piemeerota audzeeshanai LV klimataa...par meeslojumiem,es plaanoju iepirkt shaadu http://www.basementlighting.com/Merchant2/merchant.mv?page=1/PROD/ANJS uzskatu,ja augs uzsaak labu dziives saakumu,viss buus o.k.,galvenais paarvareet trauslo seedling stadiju..karoch tiekamies sheit,cik vareeshu no savas pieredzes,daliishos
 

Ra1mis

Member
Ideaali, tikko arii pats pasuutiiju no dope seediem... Eva high female cannabis seeds... 3 feminizeetaas... ja atnaaks un viss buus kaa vajag, pasuutiishu ice cream no paradise seeds... shiis bija taadas leetaakas, taka pirmo reiz suutu, ja kkas nopishas negribas pikji papist... :/ Iisti nesapratu ar to billing adress... ierakstiiju saveejo :D laikam taa jau arii bija jaadara...:? Nu jaagaida seeklas :) Kad atnaaks, ieshu pakalj lampaam n shit. Tas meeslojums ir tikai saakuma stadijai, taa saucamai vegjetatiivajai stadijai?
 

Xtrail

Member
es tik iedomaajos,par to vulkaanu..ir vai nav atsaakta gaisa satiksme ar uk..taaka ja kas,nestreso.peec idejas treshdien vajadzeetu buut seeklaam pie tevis
Meeslojums jaa prieksh vegetative.
 

Ra1mis

Member
Jautaajums pa podiem... Es varu izdiedzeetu seeklu uzreiz mochiit iekshaa 11l podaa? Viss tur buus kaa naakas? Vnk esmu redzeejis kad daudzi pakaapeniski to visu dara...saakumaa mazaakaa podaa, un tad paarstaada... Peec Tavaam domaam, pietiktu ar 5.7l podiem vai labaak 11l?
 

Xtrail

Member
ja Tev buus feminesed seeklas,var uzreiz staadiit 11l podaa,nebuus paarstaadishanas stress,galvenais gaismas dabuut peec iespeejas tuvaak augiem,jo savaadaak baigi stiepsies,un naaksies augus atstuteet,un gaadaa lai nav paaraak karsts,dabuu kaadu ventilatoru kas atveesina augus un paliidz izveidot stiprus kaatus.
 

Ra1mis

Member
Very nice, very nice :) 400 W HPS jau baigi tuvu itkaa nedriixtot likt, baigi karstaa :/ bet nu ventileejamais reflektors itkaa buus... Ta redzees kaa sanaaks :) Runaajot par lampaam, es izdiedzeeju, iestaadu un uzreiz varu 400w HPS spiidinaat virsuu? :? Nebuus pa sherpu pasham auga saakumam?
 

Xtrail

Member
nu laikam jau buus par sherpu uzreiz 400,panjem vienu dienasgaismu kautvai 15w,izdomaa kaa iekarinaat taa,lai var mainiit augstumu,un pirmaas divas nedeeljas audzee ar taam,var likt pavisam tuvu,augi var pat pieskarties taam gaismaam,un kad mochii uz 12/12 laid 400w,un buus tev ganjas juura
 
Top