What's new

Any Latvians Here? Latvieši savacas

user77

New member
jautājums, kurā ziedēšanas nedēļā parādās tas apjoms, zied jau 4 nedēļu bet ziedi tiešām ir maziņi un nekas daudz tur nebūs , ceru ka tik pagaidām :) ???
 

Xtrail

Member
nu ceturtajaa nedeeljaa,veel vareetu buut tikai baltie mati,bet galvaam arii vajadzeetu saakt veidoties..varbuut Tev ir kaada Sativa šķirne,kura zied 12-14 ned.??bet nu uztraukties vajadzeetu,ja nekaa nav astotajaa nedeeljaa...kaadu shkjirni audzee??tas vareetu liidzeet,taapat kaa,cik daudz w gaismas tev ir utt
 

user77

New member
nu ceturtajaa nedeeljaa,veel vareetu buut tikai baltie mati,bet galvaam arii vajadzeetu saakt veidoties..varbuut Tev ir kaada Sativa šķirne,kura zied 12-14 ned.??bet nu uztraukties vajadzeetu,ja nekaa nav astotajaa nedeeljaa...kaadu shkjirni audzee??tas vareetu liidzeet,taapat kaa,cik daudz w gaismas tev ir utt
Šķirne ir satori, veidoties jau veidojas, bet pagaidam maziņas
 
S

sweet-dreams

hi i want ask about landrances strain from lativas :) ? they live any ?
 

Xtrail

Member
Sweet-dreams..we almost have no cannabis breeding history in Latvia...so no landraces in Latvia,just shitty ruderalis hemp strains wich ones dont get you high..the only use of them is to make cannabis milk
Satori,vairaak vai mazaak ir Sativa..taa ka viss notiks,domaaju labaak buutu uzdot jautaajumus par Satori,shiis lapas Mandala seeds apakshdaljaa,pasham Maikijam,te tauta atsauciiga paliidzees,visiem labus growus!!
 

Ra1mis

Member
Kaa sokas ar rediisu audzeeshanu? :) Man tiiri labi, aizrit kaa jau meenesis, un jau tik labi smarzhot saak :) Interesanta skjirne, vismaz peec smarzas, un diezgan healthy... Taa var buut kad no fem seeklaam izaug male? Zem nekaadiem stressiem nelieku savas mazaas, un male man liekas jau nemaz arii taa nesmarzotu... :?
 

Xtrail

Member
Es jau gribeeju prasiit,kaa rediisi..maneejiem viss o.k...es domaaju,ka Tu saveejaas jau vari likt uz 12/12 tad arii redzeesi,kas laaciitim veederaa.
 

Ra1mis

Member
Nu tad forshi kad viss kaartiibaa :) Uz 12/12 likshu kkur ap nakoshmeness vidu, jo pikjits japiekraaj gaismaam utt, noleemu kad darbinaashu ar 400w elektronisko balastu :)
 

Xtrail

Member
Nopietna pieeja lietai..būs labs rezultāts,tik parūpējies par smaržas kontroli,citas šķirnes tā dod pa nāsīm,ka esmu dzirdējis kā cilvēki griež nost visas meitenes,jo smarža ir jūtama,pa visu māju..ja smaržo pēc augļiem tad o.k.var iztikt ar kautkaadiem vīraka kociņiem utt,pats galvenais,lai mazāk cilvēku zin par tavu hobiju,jo visiem liekas baigi cool izstaastiit par kādu groweri utt,keep it safe
 

Ra1mis

Member
OK, nu par smarzhu...Man doma ir taada, 1 intake, 1 exhaust... taatad..centiishos te visu taa skaidri pastaastiit... intake velk iekshaa... aiziet pa alumiinija trubu no ventilatora(kanaala)...un tad taa truba dalaas ar alumiinja trubu sadaliitaaju,( 100mm iziet no ventilatora un tad piesprauzhas klaat sadaliitaajs un piem iziet 2x 80mm no taa 100mm gala) viens 80mm aiziet uz gaisa filtru un otrs uz ventileejamo reflektoru, savukaart ar exhaust tieshi taapat...jaudas arii paardomaatas, lai pietiktu gan lampas dzesei gan filtriem... Doma pienjemama un vareetu buut success?
 
Hey I wish I could write in Latvian but unfortunately Ive lost a lot of the language since I was younger. Glad to see there are other Latvian growers out there! I went to Latvia over the summer, went to my second cousins backyard and they are growing hemp, who would have guested. I guess they make hemp butter.
Both my parents are Latvian and my grandparents were born there, beautiful country.
 

Attachments

  • IMG_0279.jpg
    IMG_0279.jpg
    124.7 KB · Views: 88
  • IMG_0280.jpg
    IMG_0280.jpg
    125.7 KB · Views: 94
  • G13/Haze in a 1.5 liter pot.
    G13/Haze in a 1.5 liter pot.
    97.2 KB · Views: 114

SwagTeam

New member
Svexi

Svexi

Tatad man vaiga mazu info kur lai dabunu seed of weed?
Varetu ludzu kads palidzet.
Esmu saja joma iesacejs.
Esmu lasijis +/- kas un ka jadara.:thank you:
 

jamkins

New member
hh, mjaa nu es nedaudz raustos pa pastu sanjemt ganjas seeklas :)
bet nu laikam izskatas ka to var dariit.
galu galaa jau jau seenju sporas var sutit tad kapec ne kanjepju seklas :)

cik razhas esi jau novaacis?

starp citu, tie vaporizeri - kaa vispaar var nodozeet kautkaadu devu?
tur man liekas var apsisties liidz pilniigam akmenim

vel ieksh marijuanapassion.com foruma maniju vienu latvieti bet tas neko nepostee un kautkur pazuda vispaar.

lietuvieshi jau baigi massiv tur njemas tajaa legalus.net vai ka bija tas forums vinjiem. domaaju ka lv jaabuut noteikti vairaak par mums 2 :)
iespejams ka nesat vienigie!:D
 

logika

New member
Ir, ir te Latvietis vismaz viens toč. Vismaz es pasūtu sēklas no attitude seeds, ķip no britiem, nekad nav bijušas prob. Vienmēr sūtu vienu feminizēto sēklu, tad arī vai nu pavairoju vai arī taisu masīvu krūmu, nesen izlīda C99 un tagad ir 2. diena.
 

cbr7

New member
Vēl ir:)
Kaut kā aug baigi griezdamies, izpētījis visu esmu, tā kā pagaidām kā pēc grāmatas. 3cm gari - 5 dienas un jau otrās īstās lapas nāk ārā. Pirmais mēģinājums. Viss pirkts Depo, izņemot tentu un stādāmo redīsu. Neko nemēsloju, Gaismas baigi zemu - depo t5 gaismu servisa pārvietojamis prožektors, iekš tents. Vēl iekšā stādu dēstīšanas kaste arī no Depo, jo ārā auksts tagad. Ir trīs regulārie redīsi, pat nezinu ko ar tiem darīt - 2-3 metrīgās brīvdabas sativas uz mūsu platuma grādīem, pat līdz 62 paralēlei North, kas laikam ārā jāstāda, bet tagad jau par vēlu, laikam jāpatrenējas audzēšanā un jāiestāda kaut kur - randomā moš kkas izaugs līdz apsēklošanai bez kopšanas un sēklas varēs novākt, un ir iedēstīti trīs auto, kurus outdorā varētu izveikt, jau šovasar.
 

Latest posts

Latest posts

Top