What's new

480w led auto

JustGrowing420

Well-known member
Just trollin'.
De mondjuk tényleg hihetetlen az a cserép/lombtömeg arány, meg hogy mindemellett ilyen egészséges...

JustGrowing420 This pot to foliage ratio is crazy. I didn't know if its even possible. You must know something about fertilizing

What if I told you this is my first time using pure coco and non organic fertilizers (canna)? :D
I didn't expect that either.
Credit must be given to genetics also, mazarilla is a beast from what I have seen and all Urban_Legends autos I had grew to a very respectable size.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Tudtok segíteni esetleg abban hol tudok normális áron vetőmagot venni (veteményesbe) .
régebben Rijk Zwaan magokat vetettem de annyira felment az áruk közel 10k 100db mag
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nah meg itt az atka is minőség nem a legjobb de bekarikáztam futás közben csíptem el :D
Pár darab maradt életbe amit mikroszkóp alatt vettem észre remélhetőleg kinyiffantak
 

Attachments

  • 20220417_170221.jpg
    20220417_170221.jpg
    677.3 KB · Views: 121
  • 20220417_170247.jpg
    20220417_170247.jpg
    913.5 KB · Views: 118

Uzsidoboz

Well-known member
Közel 3 hete érlelődik a motyó gondoltam írok pár sort kezdeném a Bluberryvel mivel jelenleg annak a hatása alatt vagyok bepippantva elég komoly szinten motivál a cucc teljesen tiszta elmével rendesen késztetést érzek a cselekvésre szomszédok örömére ma kicsit elöbb keztem a kertrendezést fél 8kor már a robikapa vísított aztán mostanra mind a haccáz m² felparcellázva megrotálva 2x ültetésre készen szovval ja nappali cucc.
Illata eggyértelműen áfonya és széna keveréke, ízvilág az már kicsit inkább földes enyhén citrusos semmi extra nekem nem jön be kommersz.. hatása viszont kárpotól
A bugák szép tömörek állaga is fasza lett szerintem nem kapar a füstje lágy jó tömör. A hamu hófehér.
Kösz hogy követted a naplóm!
20220418_185429.jpg
20220418_185453.jpg


Késöbb jövök képekkel meg persze az AK val ami méltó a nevére :D
 
Last edited:

Solon

Well-known member
Látod @WHIPEDMEAT mekkora ez a kis geci széles atka? Ezt szúrd ki szabad szemmel, főleg egy brokkolis levél fonákján. Azért ez nem egy takácsatka méretű cucc.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Kövi kertet megpróbálnám Organikus formában greenmann termékekkel végigvinni
Ez van mindig, kinti veteményesbe használom zöldségesbe .
Szerintetek működhet a dolog?
20220511_052805-jpg.18710083
 

Attachments

  • 20220511_052805.jpg
    12.6 MB · Views: 241
Last edited by a moderator:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
egyszerű amúgy beiileszteni more, van egy olyan ikon hogy insert image, ott átváltod url re és kimásolod az attachmented linkjjét és beilleszted
 

Latest posts

Latest posts

Top