What's new

480w led auto

Uzsidoboz

Well-known member
BB
VideoCapture_20220318-194926.jpg
 

Danforthx

Well-known member
Tedd el érlelni az Ak-t, 2-3 hét érlelés után jön ki rendesen az íze, na meg a hatása is jóval erősebb lesz :D
 

f2obsession

Active member

Jajaja, a tárcsát egész jól eltalálta, a lényeg meg homály. Keresni akartam "how to use focus on smartphone tutorial" gifet, de nagyon nem akart kézre kerülni. Mindegy is, ezt se tudtam úgy beszúrni, hogy animált legyen :D

Azért az "ezeket az autókat már baszhatod" állapotból elég szép mentés a 163g 2 növényről. Jó is a termés?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Micsoda?? Az ak hozott ennyit!
Igen csoda a termés izre állagra hozamra , majd ha hazaérek rakom el meg mérem a BB-t
Azt azé hozzátenném 3hete szivom az AKt irtam direkt a sütőben szárított végterméket az 36g volt mostani mérleg 115g volt amit elraktam. 12g meg koma szilt el
 

Danforthx

Well-known member
Megkertem tanult kollegankat smokerrr t hogy tegyen be kepet egy kevesbe elbaszott akautoroo

Nálam sem ment flottul minden, voltak hibák, végig csapvízzel ment le ez a köröm, 3x6L cserépben hozott 540g szárazon. A hibák ellenére úgy gondolom szépen hozott és a minőség is nagyon fasza lett, hozzáteszem nálam 4 hónapot mentek.
 

Attachments

  • photo2122531.jpg
    photo2122531.jpg
    125.1 KB · Views: 113
  • photo2122532.jpg
    photo2122532.jpg
    114.9 KB · Views: 115
  • photo2122533.jpg
    photo2122533.jpg
    73.3 KB · Views: 114
  • photo2122534.jpg
    photo2122534.jpg
    91.3 KB · Views: 115

Solon

Well-known member
De mér nedvesen mérlegeltek? Egybe felrakod száradni a virágot, mikor roppan a szár, akkor lehet mérni, elrakni. Kb. ott van 8-10% nedvesség tartalma. 20-21 fokon, sötétben, 40% RH mellett ez 5-7 nap száradási idő alatt érhető el.
 

Danforthx

Well-known member
Rá sem mértem a nedves súlyára csak a képeket csináltam szedés után! 45% Rh-n és 20 fokon szárítottam 8 napot mire teljesen leszáradt, majd külön szedtem és eltettem őket légmentesen lezárható vödrökbe,ekkor mértem meg az összsúlyt, 1-2 hetente rájuk nézek 1x, de semmi több, nem nyitogatom a vödröket.
 

Solon

Well-known member
Ha berohannak a szobába, ahol tizen vagytok, és elkiáltja magát valaki, hogy miért hazudsz, te vagy az első, aki feláll, majd mondja, hogy nemhazudtam? Nemtom. Valmi biztos szárad a lekiismereteden, jelen esetben nem a száraz súly. Ez annak szólt, aki így méri. Ha te nem, akkor ne vedd magadra. Azt tudtad, hogy az önkielégítés vakságot okoz? No meg nyugalmat.
 
Top