What's new

480w led auto

f2obsession

Active member
Így nyersen 2cigi után alvás van :good:
Ami viszont kurván emlírésre méltó nagyon büdös bassza meg, szénszűrő használata kötelező a kapum elött nem lehet kibirni , szüret lessz ebből valaki kiszagolja rábaszok bár bízom a tavaszi virágzásba majd az elnyomja

Főleg, ha már a most szedett termés is sztóndít. Elvileg az AK-nak nem annyira kéne. Legalábbis nekem a Serious AK-ról az az emlékem van, hogy kiegyensúlyozottan vegyes (indica-sativa) hatása volt. Mármint persze elsöprő, mondhatni trippy, de fizikailag nem annyira letaglózó.

Egyébként ha le tudod vinni 20-22 fokra a nappali max hőmérsékletet a sátorban, lényegesen kevésbbé árasztja a szagát az AK, és akkor a termés is finomabb lesz (több terpén benne marad). Persze még úgy is messzire elér :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
20220310_201602.jpg
 

Danforthx

Well-known member
Én az utolsó 2 hétben Ripen-t adtam nekik, szerintem sokat dobott a virágokon meg az ízén is és az éréshez is hozzásegít. Ha ennyire sietsz akkor javaslom próbáld ki, de ez még mindig odébb van...majd amikor már a nagyobb strichomák is szépen bebarnulnak akkor lesz az igazi. Szerintem megéri megvárni....úgy lesz az igazi a cigi :)
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ha a szag gondom megoldódik ami minnyá kiderül akkor marad ha nem az AK tól búcsúzom kibaszott büdös :D
 

f2obsession

Active member
Ha a szag gondom megoldódik ami minnyá kiderül akkor marad ha nem az AK tól búcsúzom kibaszott büdös :D

Azért szárítás és érlelés után elég gusztusos ám. Viszonylag közel esik ahhoz a klasszikus fűszaghoz, amit keresel. Csak azt kulcsra készen is úgy árasztja, hogy egy alufóliába csomagolt gével a zsebedben már levágós vagy zárt térben :D Persze az élő növény szaga azzal az intenzitással tényleg émelyítő, azzal nekem is a tököm kivolt szüret előtt :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Hát sajnos nem vált be a 20-22C° :D
Jövőhéten lecsapom addig wasser állítva szűrő nélkül nem biztonságos .
Amúgy közelről teljesen Túrbórágó szaga van :D
 

f2obsession

Active member
Úgy látom az égés már kezd begyűrűzni a bugákig. Ilyenkor szerintem már szagparától függetlenül is jobb leszedni, mert érés helyett inkább csak elhalnak részek a bugában. Így is már türelemjáték lesz szépre manikűrözni (ha az elhalt részeket rendesen el akarod távolítani), meg az elhalt részeken könnyen elindulhat a penészedés, amire az AK amúgy is hajlamos a tömörsége miatt.

Azért majd a potból kiemelt földlabdáról érdekelne 1-2 fotó. Nehéz elképzelnem, hogy itt ne lenne gyökérbaj.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Drága testvírem tegnap kiemeltem a BBt gyökérlabdástól hát ott minden rendben 3 napja kapják az állított csapvizet az Ak 1300 a BB 1250 mutatott kifolyó EC nek 650meg az állított wasser
ha akar enni van még mit de szombaton mennek a kés alá.
Ma elraktam 5db Purple OG-t 2 db Crystal Candy 3db kendire még várok kicsik a hajtások

Ak:
Click image for larger version  Name:	VideoCapture_20220313-194932.jpg Views:	0 Size:	118.7 KB ID:	18097793
Click image for larger version  Name:	VideoCapture_20220313-194803.jpg Views:	0 Size:	133.4 KB ID:	18097794
Click image for larger version  Name:	20220313_210122.jpg Views:	0 Size:	165.2 KB ID:	18097795
Click image for larger version  Name:	VideoCapture_20220313-194932.jpg Views:	0 Size:	118.7 KB ID:	18097793
 

Uzsidoboz

Well-known member
Meg a klónok nagyobbak a P.Og. 2kisebb CC
Valamint készülök 3 kontrollcsoportot kialakítani ha minden készen áll publikálom
A Kendi még bővül 6ra majd azt indul a buli

Kenderfüstben gazdag hosszú7véget kívánok nektek :D :smoke out:

Click image for larger version  Name:	20220313_210546.jpg Views:	0 Size:	199.3 KB ID:	18097804
 

Uzsidoboz

Well-known member

Attachments

  • VideoCapture_20220314-132541.jpg
    VideoCapture_20220314-132541.jpg
    99.7 KB · Views: 54
  • VideoCapture_20220314-132521.jpg
    VideoCapture_20220314-132521.jpg
    137.5 KB · Views: 50
  • VideoCapture_20220314-132612.jpg
    VideoCapture_20220314-132612.jpg
    140 KB · Views: 65

Uzsidoboz

Well-known member
Az alga az érthető fehér műanyag ADblus kanna ott nem ragasztottam le beszökik a fény .
szombaton úgyis levágom biztosan lehetett volna ennél jobb is viszont örömmel tölt el hogy végigvittem gyökérrothadás nélkül:good:
 

f2obsession

Active member
Az alga az érthető fehér műanyag ADblus kanna ott nem ragasztottam le beszökik a fény .
szombaton úgyis levágom biztosan lehetett volna ennél jobb is viszont örömmel tölt el hogy végigvittem gyökérrothadás nélkül:good:

Csak vicc/önirónia volt (kínomban :D). Az az alga lófasz problem, tényleg rengeteg szép, egészséges gyökere volt. Hogy miért nyűglődött ennyire főleg a BB, azt már tényleg csak olyan mondhatná meg, aki ért is hozzá. Ph gondolom rendben volt, így valami tápanyag-arány problémára tippelnék, de nekem nem oldotta meg a variálás, mikor nekem volt ilyen (főleg Ca hiányra gyankodtam, de nem javított rajta se a kálciumnitrát, se a csapvíz arányának emelése). A gyökérzet sűrűségéből ítélve bizonyára még nagyobb potnak is hasznát vették volna...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Az voot a prollema, hogy hidegben volt meg az eleje is megsinylette, de ha visszalapozol, akkor ez kiderul a naplobol
 

Uzsidoboz

Well-known member
Legalább ezt is megtanultam ha kint olyan idő van hogy a pöcsömet keresnem kell akkor ammá nemjó a növénynek se egy fűtetlen tikolba.
Én azt veszem észre fejlődöm vannak hibák még lesznek is de fej fel csak előre!
 

Uzsidoboz

Well-known member
Klónoknak annyi valami nem oké kuka következő szedést már bent nevelem elő párásítót használva hideg van nekik szerintem
 
Top