What's new

480w led auto

Uzsidoboz

Well-known member
Click image for larger version  Name:	image_2116669.jpg Views:	8 Size:	82.7 KB ID:	18089834
Click image for larger version  Name:	image_2116670.jpg Views:	8 Size:	86.9 KB ID:	18089835
Click image for larger version  Name:	image_2116671.jpg Views:	7 Size:	94.9 KB ID:	18089836
Click image for larger version  Name:	image_2116672.jpg Views:	7 Size:	85.2 KB ID:	18089837
Click image for larger version  Name:	image_2116673.jpg Views:	7 Size:	138.0 KB ID:	18089838
Click image for larger version  Name:	image_2116675.jpg Views:	9 Size:	147.1 KB ID:	18089840
Click image for larger version  Name:	image_2116676.jpg Views:	7 Size:	169.0 KB ID:	18089841


Alakul lassan késszen vagyunk kipróbálnám a flöss mítoszt mikor kéne csak ph állított vizzel locsolni?
Holnap dobok mikro képet szépen fest mindehol kb ugy azt látom
 

Attachments

  • image_2116674.jpg
    image_2116674.jpg
    148.2 KB · Views: 49
Last edited by a moderator:

Széklet Nagyúr

Active member
Elméletileg hetnte egyeszer szoktak adni egy 0.6-0.8 ECs vagy tiszta PH állított csapvizes locsolást bő runoffal ( ha van otthon enzim abbol is csaphatsz bele ).
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nekem csak pektin bontóm van ithol gondolom nem arra gondolsz
Jövvő héten szedném nem is igen eszik már az AK.
A bb nél tegnap olyan ec jött ki( 1.9be 2.7ki!!) de látszólag semmi baja kivétel 2 csucsnál jelentkező sárgás lilás elszíneződést az mitől lehet?
Kösz Whip a szerkeztést:good:
 

Széklet Nagyúr

Active member
Ja bocsánat, ezek szerint rossz témához szóltam hozzá mert én aszittem arról a kétheti flush-ről van szó amit korábban említettem.
Én véleményem szerint, ha eddig flush nélkül nem volt problémád az ízzel illetve a minőséggel, akkor mindegy hogy flusholsz e a vgén vagy sem mondjuk nekem floranovánál elméletileg nem is kéne flsuholnom a végén mivel részben organikus ( legalábbis Disztópia Héz esetében volt, hogy nem is flusholtem aztán ízre meg olyan volt mintha földből jött volna ), de ez is cak akkor fog feltűnni ha tisztán szívod a gandzsát, he dohánnyal kevered akkor meg szerintem teljesen mindegy.
Ízfokozók működhetnek estleg, én egyszer használtam guanokalong guano kivonatot ( 2ml/liter adgban a javasolt !10ml/liter! helyett ), aztán adott a füstnek ilyen édeskés utóízt, de most, hogy ez megéri e a ráfordított zsozsót az megint egy másik kérdés.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Jövőhéten szedném a topokat, ha inneltől sima csapvizet kapna akkor annak se sok értelme lenne gondolom akkor már inkább alacsony ec vel locsolok
 

Uzsidoboz

Well-known member
13dikk hétnél jár az Ak (bár a bb is de azt 2hetet hagyom még tuti )
Az ak toppokat tuti szedem néztem mikroszkóppa 25% borotyán többi tejes 2napja már csak állított csapvízet kap , késöbb dobok képet
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nos úgytűnik nem igen kajálnak már 3.napja 1.5 etetem a BB-t ugyan annyi is folyik ki pedig szeretném ha dagadna még , az AK pont kész lessz 14.hétre már csak csapvizet kap
 

f2obsession

Active member
E: ha az a tápégés/kálciumhiány (vagy én nem tudom mi baja van pontosan) mást nem diktál, még kb 2 hetet adnék neki a képek alapján. Az a trichomás makró kép egy sokkal nagyobb fotóból van kivágva, vagy miért olyan rossz? Ha nem tud elég közelre fókuszálni a telefonod, egy sima kézi nagyítót az optika elé tartva sokat lehet javítani a helyzeten. Azok a telefonra csíptethető, vagy mágnesgyűrűvel rögzíthető alin 2-3 ezer Ft-os makró optikák meg kisebb csodákra képesek.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Lövök ma mikroszkoppal aztat tolom fel ide jo.
amúgy a 7végén akartam szedni de akkor jövőhét lesz belőle
 

f2obsession

Active member
Lövök ma mikroszkoppal aztat tolom fel ide jo.
amúgy a 7végén akartam szedni de akkor jövőhét lesz belőle

Szerintem nem szégyen 1 ágat levágni kattogás ellen, amíg a többi beérik :D. Én sem minden esetben csak a szűkre szabott feltöltési korlátaim miatt nem csinálok totált, csak makrókat :) A "T" modell, amire nem rég azt mondtam, még sokáig hagyom érni, no hát arról sem lesz már totál :D.
A 2 legvastagabb ágat levágtam, és jól is tettem. Egy kis része mindkettőnek penészedett már. (Amúgy csak kibukott benne vadkender gén a végére is. Nagyon szar íze van, de ennek ellenére talán jobban üt, mint az "A", vagy a normál HK. Absolute stoned. Nem fotelba, inkább ágyba kényszerítő hatás)
 

Danforthx

Well-known member
Nálam hogy 4 hónapot mentek ezek a növények csak azt tudom mondani, hogy brutális lett és megérte ennyit várni....rég szívtam ennyire finom/jó füvet..:) De én inkább azt mondanám hogy napközbeni....persze estére el lehet jutni ájulás közelébe...:D de akkorra már egy pár cigin túl vagy :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Így nyersen 2cigi után alvás van :good:
Ami viszont kurván emlírésre méltó nagyon büdös bassza meg, szénszűrő használata kötelező a kapum elött nem lehet kibirni , szüret lessz ebből valaki kiszagolja rábaszok bár bízom a tavaszi virágzásba majd az elnyomja
 

Latest posts

Latest posts

Top