What's new

Witam wszystkich :D

siema zapraszam Was wszystkich do mojej fotorelacji, jeśli macie jakieś pytania do aero to pytajcie śmiało, pomogę Wam wszystkim w tym temacie bo jest on nieco trudny https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=317535 mam do was pare pytań bo jestem tu nowy: -jak się tu edytuje posta bo coś nie widzę żadnej ikonki? -jak zmienić awatar na swój własny? -jak wkleić wszystkie zdjęcia w jednym poście żeby to ładnie wyglądało? mój system podobnie jak temat, jest jeszcze w budowie więc chciałbym go często poprawiać z góry dzięki i pozdrawiam :)
 

Carrington

Active member
siema zapraszam Was wszystkich do mojej fotorelacji, je¶li macie jakie¶ pytania do aero to pytajcie ¶mia³o, pomogê Wam wszystkim w tym temacie bo jest on nieco trudny https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=317535 mam do was pare pytañ bo jestem tu nowy: -jak siê tu edytuje posta bo co¶ nie widzê ¿adnej ikonki? -jak zmieniæ awatar na swój w³asny? -jak wkleiæ wszystkie zdjêcia w jednym po¶cie ¿eby to ³adnie wygl±da³o? mój system podobnie jak temat, jest jeszcze w budowie wiêc chcia³bym go czêsto poprawiaæ z góry dziêki i pozdrawiam :)


Siema.

Wszystko masz opisane w:
"Thread dla nowych:D" https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=30634
" Przeczytaj zanim napiszesz!" https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=62909
"Regulamin Dzia³ania Forum: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=34473

Edycja postów mo¿liwa dopiero od 50 napisanych postów.
W³asny avatar równie¿ po 50 postach.
W jednym po¶cie jest limit zdjêæ, z tego co próbowa³em to mi wchodzi 5 zdjêæ.

Pozdro, Carry:)
 
okej dzięki, no to zabieram się za nabijanie postów, a jakbym chciał zmienić nazwę tematu to co muszę zrobić? napisać do administratora czy sam mogę?
 

Carrington

Active member
okej dziêki, no to zabieram siê za nabijanie postów, a jakbym chcia³ zmieniæ nazwê tematu to co muszê zrobiæ? napisaæ do administratora czy sam mogê?

Co do zmiany nazwy tematu to nie mam pojêcia, bo jeszcze ¿adnego nie zak³ada³em
smile.gif
 
no dobiłem te 50 postów, ale postów nie mogę nadal edytować, na dole po prawej stronie powinien być taki przycisk "edit" zgadza się? nigdzie go nie widzę, może musi minąć dzień żebym mógł edytować, awatara również nie mogę edytować

a powiedzcie mi do jakiego moda mam się odezwać żeby mi edytował nazwę tematu jak i zawartość? może ktoś w moim imieniu napisać do moda żeby mi edytował dwie rzeczy? u mnie bardzo cienko z angielskim, ledwo co się potrafie wysławiać, odwdzięczę się jak będzie potrzebował pomocy, potrafię wiele, co do zmian w temacie mianowicie chodzi mi:

-scalić wszystkie zdjęcia w jedność do jednego posta, usunąć niepotrzebne posty

-a temat posta ma wyglądać tak - Ultra-multiponic Laboratory - Hybrid System [CO2][VERTICAL][LED+COB+HPS+CFL][Ultraponic+DWC+Venturi+Ebb&Flow]
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Przyszedles i nasrales tu w wielu tematach . Zalozyles temat w dziale anglojenzycznym a piszesz ze ledwo co sie potrafisz wyslawiac i ta fotorelacja to jakas reklama ?
 
Przyszedles i nasrales tu w wielu tematach . Zalozyles temat w dziale anglojenzycznym a piszesz ze ledwo co sie potrafisz wyslawiac i ta fotorelacja to jakas reklama ?
<br />
<br />

Przyszedłem i nie nasrałem tylko nabiłem szybko 50 postów bo chciałem edytować swój projekt bo jest w budowie, napisałem go w dziale anglojęzycznym bo chcę żeby wszyscy się ode mnie uczyli nauki aeroponiki, a co do reklam, to flora i fauna zafundowała mi ZA DARMO co2 i tłumik akustyczny za to że wrzucę im szyld na fotorelacji z takim sprzętem, również nasionka od sweet seeds dostałem ZA DARMO, i w taki sposób okazuje im wdzięczność, więc proszę Cię, lepiej zamilcz jak nie masz nic sensownego do wniesienia tutaj...jak Ci się coś nie podoba to sobie odwal lepszy system ultraponiczny i pokaż co potrafisz w tej dziedzinie...więc ciesz się że w ogóle tutaj jestem, tyle w temacie.
 

delavega

Member
Grubo kolega leci... :D nie wró¿ê d³ugiej kariery na tym forum, wiêc witam i zarazem ¿egnam!

Przyszedles i nasrales tu w wielu tematach . Zalozyles temat w dziale anglojenzycznym a piszesz ze ledwo co sie potrafisz wyslawiac i ta fotorelacja to jakas reklama ?

Trochi kultury... ciesz siê, ¿e kolega tu w ogóle jest.

:laughing:
 

Carrington

Active member
No to siê porobi³o, hehehe :)
Wyskoczy³em z tymi 50 postami i kolega za bardzo to wzi±³ do siebie nie czytaj±c tematów, które mu podes³a³em.
Sorry ch³opaki, trochê w tym mojej winy.
aj em so³ sory :biggrin:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Moim zdaniem temat moze zostac i byc traktowany jak wychodek ,komu brakuje postow i chce szybko nabic to moze tu nasrac .
 
dobra już uspokój się, przecież kolega Carrington przeprosił że mnie źle nakierował, więc się ogarnij chłopie, a poprzednich postów nie nabijałem bez sensu tylko chwaliłem kogoś albo pomagałem dobrać sprzęt lub pokazywałem swój haszyk, od tego jest forum w końcu! zresztą rób sobie co chcesz, od początku widać jaki z Ciebie niewyżyty gość :D moim zdaniem to Ty srasz bez sensu na nie swoich postach, nawet dobrego słowa nie potrafisz zostawić, a co do mojej relacji to jakoś wszystkim się ona podoba, więc powiedz o co tak naprawdę Ci chodzi?
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Wiesz o co mi chodzi bo przeciez powiedzialem na glos . Haszyk bardzo ladny i zestawik tez fajny za co bucha dalem juz dawno na sasiednim forum .
 

Latest posts

Latest posts

Top