What's new

Vicces, érdekes képek és videók

bat939

Active member
Egyébként azon gondolkodtam most egy elegánsra sikerült cigarettával végerhajtott élyszakai túszmenétsi akció után, hogy sikerült e valaha is toppolnom vagy egyáltalán megközelíteni az első igazi betépéseimet. Akkoriban nem volt túl gyakori felénk a zöld leginkább a városi tehetősebb középrétegbeli faszagyerekek szórakozása volt

De imádom ezeket a szösszeneteket olvasni:D
 

bat939

Active member
[No message]
 

Attachments

  • photo2045907.jpg
    photo2045907.jpg
    69.2 KB · Views: 65

bat939

Active member
Ez mind szép és jó, de még mindig azt hiszi a többség, hogy megvehető, korrupt, hazaáruló politikusok nélkül nincs élet. Amíg ilyen emberek "vezetnek" egy társadalmat, (nyilván csak bábok és érdemben egyik sem tudna semmi jót tenni) addig kár a szóért. Elég, ha megnézzük a jelenlegi helyzetet. Ugyan az történik az egész bolygón, kisebb-nagyobb eltérésekkel. Parancsot követnek. Teszik, amit tenniük kell. Egyikük sem halhatatlan, ezt ők is tudják. Na és itt meg is állok, mert ha megmutatom a saját világképem és hitrendszerem, mindannyian hülyének fogtok nézni. :D
 

bat939

Active member
Nem tudom ki az a Bálint, de tudnék írni olyat, hogy csak pislognátok.
Mondjuk attól függ, kinek mekkora az ingerküszöbe, miben hisz, mi a véleménye a világról.. Pár éve biztosan hülyének néztem volna magam, ha olyanokat hallok, amiket ma elfogadok, elhiszek, annak ellenére, hogy a többség nem fogadja el. Csak azért, mert a főáramú média a seggében hordja a fejét.
És még drogozok is.. Ki adna az én szavamra.. :biggrin:
 

Solon

Well-known member
Nanehogymár a 170 millás balatoniüdülőbe reggel kakas kotkodáljonmán!!! Kezdem érteni a gyüttment kifejezést.


Teccöt vóna 170 milláért rendes ablakokat kérni abba a házba és normálisan kivitelezett kávázást.
 

Széklet Nagyúr

Active member


Nem értem hány jogász diploma kell ahhoz, hogy megértsék FENT mekkora BIZNISZ lenne a leglizálás, lehet még az államadosságot is kifizethetné az a köpedék menedzsment, nem csak országfelszámoló kft-t játszva csapkodná lábtörlővel az alsó középréteg habzó száját mint egy alkotói válsággal küszködő domina.
Mondjuk úgyis elbasznák valami hülyeségre a lóvét de akkor is.
 

Latest posts

Latest posts

Top