What's new

The Ultimate CBD Diary 2024 - CBD Auto 20:1 (420 Fast Buds), Alpine Delight CBD (Sensi Seeds) / Lumatek ATS 300W PRO / tiny training - ebb&flood

ZöldlombLegolas

Active member
Nah ez lett belőle végül időhiány miatt, is.

Mind a kettő full cbd auto. 20:1, és 30:1 aránnyal cbd javára.

20240209_192440.jpg
20240209_193825.jpg
20240209_193813.jpg

90 cm - em van fent, remélem elég lessz. Ha nagyon nehezen akarnak virágolni, akkor training.

0.8 - 5.5 táp.
 
Last edited:

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran

ZöldlombLegolas

Active member
Szokáshoz híven trógerbe nyomtam elejét, így egyből pH, EC gondok jöttek elő.

Állítsatok golyó pH, EC t, még növények infegrálása előtt!

1.5 zsák pebbles folyamat felbassza tápom pH ját. Most azzal küzdök, hogy be álljon. Illetve elején, 1-2 napig nem néztem értékeket, és felment 2 re EC. Sok volt még golyó por, gondolom az dobta meg ilyenkor nem?

Szóval pH val szopok épp, mert nem készültem elő. De am fura a szitu, mert a 2 db pH mérőm nagyjából ugyan azt mutatja, az egyik frissen is van kalibrálva, és csak úgy locsolom egyenlőre bele a pH - t a tápba. De a cseppes pH teszter meg alá mondja értéket a digikhez képest. Hm.

20240218_162638.jpg
20240218_162655.jpg
20240218_162716.jpg
20240218_162731.jpg
 

ZöldlombLegolas

Active member
Interesting strains, auto CBD. Especially like the idea that they could be grown legally outdoors with a short season. Mainly I'm into THC strains but had a gram of CBD bud recently and it was nice enough.
This was my first idea too, but this strains do not grow legally unfortunately. In Hungary... Just what in the EU's species list.. But other way, inner thc is under 0.2%, so if they busted you, and they test it, if everything true it's ok.

My goal is to mix thc, and cbd strains what i like. This is full cbd, i have several of high thc buds. But when i just like a little chill time without any hardver stuff. Just mix example 3:1 cbd, thc or something like that. So you have opinion to try hard buds effect, smell but with a low - key stuff.
 

goingrey

Well-known member
This was my first idea too, but this strains do not grow legally unfortunately. In Hungary... Just what in the EU's species list.. But other way, inner thc is under 0.2%, so if they busted you, and they test it, if everything true it's ok.

My goal is to mix thc, and cbd strains what i like. This is full cbd, i have several of high thc buds. But when i just like a little chill time without any hardver stuff. Just mix example 3:1 cbd, thc or something like that. So you have opinion to try hard buds effect, smell but with a low - key stuff.
Yeah I've really been enjoying Fast Eddy from RQS which is a 1:1 THC:CBD strain. Blissful high. Could be interesting to mix THC and CBD strains in various ratios for sure.

Oh and I don't know about Hungary specifically but on the EU level they raised it back to 0.3% last year! Not much of a raise but hey at least it was in the right direction.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Hát az van ugye, gondolom, hogy nagy a golyó közeg, és kevés a táp, ami megtölti, kvázi flushöli. Ez miatt baszódik folyamat fel pH nem? Ez fog csökkenni később ha a golyók megszopják magukat táppal? Meg folyamat pH - olom, szarrá van savazva. Ez mennyire gáz?

20240220_201454.jpg
 

tejföl

Active member
Nálad valami nem stimmel az agyag előkészítésében. Akkor vagy kész az áztatással, amikor +sav nélkül 3-4napig megáll a ph. Utána megy rendszerbe a hydroton, bekevered a tápot és járatod pár napot 024, pht, ect utánállítasz. Amikor ez is stagnál, ültethetsz. Igy feltápozod az agyagot és kimosod a bentmaradt téglaport. Én mindig igy csináltam, volt hogy másfél hétig tartott mire ültetni tudtam, de közeg miatt nem igazán volt ph gond.

Ami még észrevétel. Szerinem kövi körben ne a pici kőzetgyapot ékből menjen a transplant. Adjál neki legalább egy 7x7est, hogy némi gyökérrel kerüljön be.
 
Last edited:

ZöldlombLegolas

Active member
Nálad valami nem stimmel az agyag előkészítésében. Akkor vagy kész az áztatással, amikor +sav nélkül 3-4napig megáll a ph. Utána megy rendszerbe a hydroton, bekevered a tápot és járatod pár napot 024, pht, ect utánállítasz. Amikor ez is stagnál, ültethetsz. Igy feltápozod az agyagot és kimosod a bentmaradt téglaport. Én mindig igy csináltam, volt hogy másfél hétig tartott mire ültetni tudtam, de közeg miatt nem igazán volt ph gond.

Ami még észrevétel. Szerinem kövi körben ne a pici kőzetgyapot ékből menjen a transplant. Adjál neki legalább egy 7x7est, hogy némi gyökérrel kerüljön be.
Nem készítettem elő semennyire. Ez origi golyó volt. Előző körben sem kezeltem, és nem volt baj, de ezeknek a lányoknak nem igazán tetszik. Growshopból kaptam am infót, hogy ne kezeljem, mossam át ha akarom por miatt, aztán mehet. De itt valami gáz volt golyóval, mert az elején ect is nagyon megdobta.

Minden etetés után felugrik a pH 6.5-7 közé.

4-4.5 ös táppal locsolok, hogy 6.5 táp jöjjön le locsolás után, de akkor ez gondolom így nem jó taktika, hogy egyszer csak beálljon pH 5.5-6.5 közé stabilan. Így a növények gondolom ezt a 4.4.5 tápot eszik.

Mit csináljak? Szedjem ki növiket, és járássam 0-24 tápot golyók között folyamatos 0-ás 5.5 re állított vízzel?
 

tejföl

Active member
Inkább nem mondok erre semmit. Ellenőrzéshez be kell áztatni, akkor meg már minden adott. Az elején öntheted bele savat rendesen, a víz elég felesbe.
 

tejföl

Active member
Nemtom’ én nem értek az ilyen újhullámos dolgokhoz. Még mindig azon tűnődöm, hogy az előre állított agyag az vicc vagy miafasz.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Teszteld le ilyen eccerüh
Agyagot sose használtam lehet egyszer ki fogom próbálni.
De eza mosogatós vakargatós része is zavar mert ismerem magam úgy basznám ki az első golyó után a kertbe disznek amilyen gyorsan meg vettem
 

Latest posts

Latest posts

Top