What's new

Szégyenfal - Wall of Shame

Status
Not open for further replies.

what_can_there

Well-known member
blablabla
smile.gif

Par embert mar lehuztak 5 eve ugyanezzel a dumaval (tamogasd a forumot bitcoinnal stb.), remelem nem gondolod komolyan, hogy megint felulnek erre a vonatra. Ennel a szovegnel valami eredetibbel kellene elojonni. Hivatkozhatnal pl. a balesetet szenvedett unokamra, de a Gyurcsany es Soros elleni vegso harcra is szivesen aldozok, vagy Isaura felszabaditasara.
 

gRazzy

Member
Ez viccnek es trollkodasnak is szanalmas. Az meg hogy meg penzt is kersz erte, marmint a semmiert, kicsit eros!
Nem josolok nagy jovot egy magyar nyilvanos kendertermesztessel foglalkozo forumnak, rise and fall....vagy csak fall! Vagy Fail!

Ha nem te vagy Sad, akkor tuti a padavanja vagy!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
ez az oldal mennyivel biztonsagosabb? semmivel ha barmi van itt is kiadjak az adatokat a hatosagnak a birosagi hatarozat alapjan, kepek ip cimek fenykepek uzenetek stb stb




és eszt ki mondja ? XD

mutass példát gyökér linkelj ítéletet erröl.. vagy valami.
 

Solon

Well-known member
(G)yurcsány (F)erenc, gondolhattam volna. SAdot, amúgy Buhus már keresteti a moszaddal. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
szerinted miért gyaláz vagy 3 ember kapásból ? elképzelésed az nincsen, irja le neked valaki ?


images
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem kiváncsi erre senki. minden kommentedet töröltem, ha nem tünt fel napsugaram..
 

w33dra

New member
sehova nem tuntem, egyszeruen minden zokszo nelkul torolt az idiota moderator, azt hiszi en vagyok vmi sadmin akit valamiert gyulol. Es ez a nyomorult moderator azt hiszi en vagyok az az illeto akitol neki uldozesi maniaja van. Az hagyjan volt itt egy masik valaki hot5hacs neven azt is torolte mert azt hitte a beteg hogy o az az ember. Amugy en csak egy magyar kender forumot uzemeltetek semmi tobb.

ha esetleg nem tetszik valakinek a rendszer ami itt van, ************************************ oldalon van a magyar forum fizetos ugyan de legalalbb nem az alja.



hát hova lett kenderforumclub hozászolása? arra irtam volna választ, lehet törölni hozzászolást?
 
Last edited by a moderator:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
LOL


te gyökér az sem tünt fel idöközben átváltottál másik felhasználóra mert az bannolva lett ? XDDDD


éss wíídrával másolod be KÁEFCÉ kommentjét xDDD


ez most a sok herojintol vagy a kevéstöl jött ki ?
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top